Jak gotować spaghetti

Jak gotować spaghetti

Makaron z różnymi sosami bardzo lubią Włoszech. W naszym kraju, to danie nazywa się nieco bardziej prozaiczny – zwykłe spaghetti. Makaron jest kochany przez wielu, ponieważ są one bardzo szybkie do przygotowania i złożenia ich możliwe z różnymi dodatkami. Wiele z nich do czynienia z faktem, że spaghetti trzymać razem, a zamiast dania apetycznie okazuje aglutynować kawałek ciasta.

Kraina Sowietów powiedzieć jak gotować spaghetti.

Spaghetti, tak jak każdy inny makaron, przygotowana bardzo szybko. Ale z naruszeniem technologii przygotowania doprowadzić do tego, że gotowa potrawa ma być pocięte na kawałki, bo spaghetti trzymaliśmy się razem. A wiesz, jak gotować spaghetti, gotowane danie nie zawiedzie?

Przed gotować spaghetti, Należy wybrać odpowiedni patelni. Każdy powinien gotować makaron dużą ilością wody. 100 gramów makaron powinien 100 ml wody. Oczywiście, możemy przyjąć więcej wody – to nie ma wpływu na ich przygotowanie. Ale jeśli woda jest zbyt niska, można utknąć razem spaghetti.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę jakość spaghetti, masz zamiar gotować. Makaron z pszenicy durum, nie gotuje się miękkie. Tanie makaron bardzo szybko i stają się lepkie.

Teraz powiedz w jaki sposób gotować spaghetti. Nigdy nie wkładaj makaron w zimnej wodzie, jeśli nie chcesz gotować danie okazało się lepkie. Poczekaj, aż woda wrze. Jeśli chcesz, możesz dodać sól do wody.

Nie martw się, jeśli dodasz zbyt dużo soli. Podczas płukania makaron na durszlak, zmyć nadmiar soli i wody.

Często Spaghetti jest nieco dłuższy niż wysokość lub szerokość patelni. Tutaj masz dwie opcje, jak gotować spaghetti. W pierwszym przypadku można złamać spaghetti na dwie części. Lub niższe cele makaron w garnku z gotującą się wodą. Poczekaj, aż makaron będzie miękki.

Pod warunkiem ich z łyżką, można łatwo zanurzyć pozostały stałe kończy się w wodzie.

Gdy umieścić spaghetti do wody, zmniejszyć ogień. Wszelkie makaron, gotować na dużym ogniu, stają się bardzo lepkie. Pamiętaj również, że makaron jest gotowane w otwartym garnku bez pokrywki.

Wynika to z faktu, że w pokrywie wody w garnku na bardzo szybko ogrzewa się i dostanie się na płytce.

W razie potrzeby, na patelni z spaghetti Możesz dodać trochę oleju słonecznikowego. Ale w tym przypadku nie ma gwarancji, że pasta NIE trzymać się razem.

Nie zapomnij, że nadal istnieją kilka sztuczek, jak gotować spaghetti. Od czasu do czasu należy dokładnie wymieszać w garnku z spaghetti. Idealnie, że mieszać drewnianą łyżką co minutę lub nieco mniej.

Jeśli nie mieszać spaghetti, przylegają do dna miski.

Gotowania spaghetti trwa zbyt długo. Zazwyczaj są one gotowane przez 10-12 minut. Jeśli gotować makaron na tyle cienki, trzeba będzie skrócić czas ich przygotowania. W związku z tym, zgodnie z instrukcją na opakowaniu. 2 minuty przed końcem gotowania spaghetti czy są gotowe. Jest to bardzo ważne, ponieważ gotowania mogą zmieniać się w zależności od twardości wody.

Spróbuj smaku swoje danie jest gotowe. Jeśli nie, pozostawić do gotowania spaghetti na kolejne 30-60 sekund, a następnie spróbuj ponownie, aż do osiągnięcia pożądanej twardości.

Tak, gotowane spaghetti. Teraz jednak muszą one być prawidłowo stosować. Aby rozpocząć spaghetti rozdzielając je następnie, wypłukać w durszlak.

Zalać durszlak z ciepłą wodą do spaghetti nie jest zbyt fajne. Płukać pasta powinna również ciepłej wody.

Przed podaniem na stół spaghetti Płyty, z których trzeba będzie również do podgrzania. Pozwalają one antena znacznie dłużej pozostać gorące.

Należy również pamiętać, że bardzo często pasta jest gotowana, a nie tylko w celu przedstawienia ich jako oddzielne naczynie. i ponadto pieczenie w sosie. Jak gotować spaghetti w tym przypadku? Postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

Ale czas gotowania powinien być przecięty na pół.

Share →