Jak kończyć środków ciąży ludowe

Jak kończyć środków ciąży ludowe

Jeśli ciąża nie jest w planach, podstawą jest kwestia aborcji. Aby to zrobić, właściwie skonsultować się z lekarzem. Ale czasami pytanie jest następujące: możliwe jest przerwanie ciąży za pomocą środków ludowych.

Jak kończyć środków ciąży ludowe – zioła

Red hot pieprz.

Liść laurowy.

Napary i wywary z aborcją środków ludowej

Rukiew wodna Nie ma takich roślin jak nasturcji. Metoda ta wykorzystuje fabrykę soku, jest również stosowany w niedokrwistości, nowotwory macicy jako poronnych. Dla prawidłowego rośliny gotowania jest konieczna w konwencjonalnym płukanie pod bieżącą wodą, a następnie parzona wrzącą wodą, a następnie dwukrotnie przepuszczono przez młynek i całkowicie zmieścić soku przez płótnie, sok jest rozcieńczony wodą w stosunku 1: 2, a na koniec ogrzewa się w ciągu 1-2 minut.

Weź to narzędzie i 1 łyżka 3-4 razy dziennie.

Pływak spłaszczone Pływak również spłaszczone. Zazwyczaj wykorzystuje się tak zwany wlewu wody niepłodności, macicy oraz poronienia, ale również jako środki uspokajające i bardzo silnym środkiem przeczyszczającym. Na zewnątrz, często stosowany w ostrych chorób grzybiczych. Trzeba wziąć 1 łyżka suchych posiekane zioła, a następnie wypełnić go z 0,5 litra wody, gotować na małym ogniu przez 5 minut, nalegać w dobrze zamkniętym pojemniku 02:00, a następnie ostrożnie opróżnić.

Tylko trzeba mieć 1 łyżka 3 razy dziennie przed posiłkami. Opcja – 2 łyżeczki posiekanej suchą trawę nalegać prawo o 5:00 w dwóch filiżanek zimnej przegotowanej wody i przecedzić przez gazę. Weź 1/4 szklanki 3-4 razy dziennie.

Trawa goryczki trehtsvetkovaya Jego bardzo aktywne stosowane w tybetańskie korzeni wywaru wytwarza się w stosunku 1:10 i są wewnątrz 1/3 filiżanki 2-3 razy dziennie w poronienia.

Goździk pyszny Zazwyczaj wykorzystywane prostego naparu wody lub wywaru z ziół, pąków lub kwiatów dla krwawienia z macicy, dzieci „,” drgawki, aby poprawić dźwięk mięśni gładkich macicy. Weź tylko 2 łyżeczki suszonych ziół, kwiatów lub pąków, to musisz nacisnąć mieszaninę przez 30 minut w szklance wrzącej wody. Dokładnie odessać.

Pij 2 łyżki 3 do 4 razy dziennie.

Tansy. Metoda jest skuteczna, ponieważ roślina jest trująca wrotyczu. Po wypiciu naparu z wrotyczu jest prawdopodobne, aby zatrzymać życie dziecka, ale to już koniec. Mimo, że zarodek jest martwy, a on pozostanie w tobie, iw końcu zaczyna się rozkładać. I tu jest wizyta u lekarza nie można uciec (nie ile oczywiście i pożegnać się z jeszcze decyzji), ponieważ w procesie rozkładu zarodka występuje infekcja w organizmie.

W związku z tym, należy natychmiast biec do lekarza i wyciąg z samego owocu.

Wannę z hydromasażem i środków ludowej dla aborcji

Pierwszym i najbardziej popularnym sposobem na przerwanie nieplanowanej i niechcianej ciąży jest wanna. Zatem średnia kąpiel, ale wystarczająco gorący. I to nie tylko gorące, ale także z musztardą. Do wytwarzania tego typu kąpieli może być stosowany jako suchy proszek gorczycy i musztardy gotowego. Co jest istotą tego prostych metod ludowych kończące niechcianej ciąży?

Po ciepłej kąpieli z musztardą jest naturalnym sąsiedzi całej okolicy miednicy. Rozszerzenie naczyń prowadzi do gwałtownego wzrostu ciśnienia w macicy. Z tego powodu, należy uruchomić krwawienia.

W okresie nadmiernego krwawienia z macicy z krwią może wyjść i płód.

Wreszcie przypomnieć, że inicjatywa ta, jak środki aborcja ludowe może spowodować dla Ciebie jest bardzo bolesne, możesz stracić zdolność do posiadania dziecka, kiedy chcą, i że nie jest dzieckiem, nie można po prostu przetrwać tak przerwania ciąży. Lepiej jest, aby nigdy nie zapomnieć o konieczności ochrony i konsekwencji, które mogą pojawić się w czasie ciąży. A jednak, jeśli to się stało lepiej udać się do lekarzy i wykwalifikowanych zrobić z bezpieczeństwem życia.

Artykuł specjalnie dla medmoon.ru stronie

Share →