Jak korzystać Pinosol dla dzieci

Jak korzystać Pinosol dla dzieci

Pinosol – jest przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, krople, żel lub krem ​​na nosie, przygotowane na podstawie olejek eukaliptusowy, mentol i sosny. Ponadto Pinosol zawiera witaminę E, tymol i guaiazulene. Środki stosowane w praktyce w obu laryngologii dorosłych i dzieci.

Przyjrzyjmy się bliżej przyjrzeć stosowania Pinosol dla dzieci.

Gdy przewidziane dla dzieci Pinosol

Zasadniczo Pinosol Dzieci mianowany W wirusa lub bakteryjne zapalenie błony śluzowej nosa zarówno ostre i przewlekłe charakter. Ponadto, lek można stosować w zanikowego nieżytu nosa i / lub chorobami ENT towarzyszy zapalenie błony śluzowej nosa, lub vice versa, suchość błony śluzowej jamy nosowej.

Pinosol, gdy dzieci nie używały

Czy przynajmniej przeziębienie Pinosol może być skuteczna. W szczególności, alergicznym nieżytem nosa i podrażnienie błony śluzowej jamy nosowej, co gryzący zapachów Pinosol nie ma zastosowania. Ponadto Pinosol nie stosować u dzieci w wieku poniżej dwóch lat.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania w praktyce Pinosol pediatrii?

  • Reakcja alergiczna lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
  • Wiek do dwóch lat.

Jak ubiegać się o dzieci Pinosol

Przed użyciem konieczne jest przeprowadzenie Pinosol Test wrażliwości do leków. Aby to zrobić, kroplówkę lub wymaz (jeśli kupiłeś Pinosol w postaci żelu lub kremu) nie znajduje się na tylnej części nadgarstka i leków poczekaj 15 minut. Następnie ponownie zastosować lek w tym samym miejscu i czekać na kolejne pół godziny.

Jeśli nie ma lokalnego reakcja alergiczna lub podrażnienie, możesz zacząć używać narkotyków.

Krople Pinosol trzeba zaszczepić jedną kroplę na małe i dwa dla starszych dzieci w obu nozdrzy do czterech razy dziennie.

Można zrobić z gazy lub waty turundy, nawilżyć je w leki i wkleić do obu nozdrzy przez dziesięć minut. W tym przypadku, należy upewnić się, że dzieci oddychają przez usta do momentu usunięcia turundy.

Pinosol jako maść lub żel powinny być smarowane zatok śluzowe do 4 razy dziennie. Możesz użyć specjalnego laski nosa watą.

Może być stosowany do kropli do inhalacji. Z tego 2 ml roztworu należy zmieszać z 200 ml (szklanki) ciepłej wody i inhalacje. Jak można użyć inhalatora nebulizatora. Inhalacji może być wykonane dwa razy dziennie.

Skutki uboczne

Pinosol często prowadzi do rozwoju podrażnienia, przekrwienie i obrzęk śluzówki nosa. Często dzieci skarżą się na uczucie pieczenia i świądu. Wraz z rozwojem przynajmniej jednego działania ubocznego, należy Zawsze skonsultuj się z lekarzem .

Share →