Jak leczyć bielactwo

Jak leczyć bielactwo

10.08.2012 0

Bielactwo – choroby skóry, która przejawia się w zaniku pigmentu w pewnych obszarach. Bielactwo może odbarwić włosy w miejsce punktów, a nawet siatkówkę. W tej chorobie, melanocyty są zniszczone – komórki skóry, które produkują pigment. Skuteczność leczenia choroby zależy od długości choroby.

Tylko 5% może nastąpić samoleczenia.

Bielactwo może wystąpić z powodu fizycznego lub psychicznego stresu, zaburzeń hormonalnych, chorób autoimmunologicznych lub chorób zakaźnych.

Aby leczyć choroby, lekarz może przepisać środki diagnostyczne. Schemat leczenia określone indywidualnie, trwa od 4 miesięcy do roku. W tradycyjnej medycynie wykorzystuje kilka metod w kontaktach z bielactwem:

1. Dotyczy hormonu Maść z bielactwem. Zapobiega zniszczenia melanocytów.

2. Terapia PUVA ma stosowanie leku „psoralenu”. Zwiększa to podatność skóry na działanie promieniowania UV. Ponadto, pacjent jest napromieniowywana promieniami ultrafioletowymi.

3. Stosowanie leku „Melagenin”, który stymuluje produkcję melaniny skóry.

4. Za pomocą lasera excimerowego.

5. Leczenie lamp uzkovolnovih.

Oprócz tradycyjnej medycyny i możliwe  leczenie bielactwa z środków ludowej. które często nie są mniej skuteczne. Rozważmy niektóre z nich:

1. Przygotować wywar z rzęsy wodnej. Posiekane suszone zioła zalać 250 ml wody i gotować przez 15 minut. Niech to napar rosół godziny, odcedzić.

Weź pod bulionową trzeci dzień 3 razy. Przebieg leczenia przez okres 4 miesięcy.

2. wywar z 7 ziół. Wymieszać kolekcji 3 części dziurawca, 3 części szałwii, 2 części babki, pokrzywy 2 części, 1 część rumianku, nagietka i 1 część 1 część oregano. Wlej 4 łyżki otrzymał pół litra wody, umieścić kolekcji w kąpieli wodnej, gotować 15 minut.

Fajne Odwar i spustowy. Trzy razy na dobę przez 15 minut przed posiłkiem do trzeciego otrzymanego bulionu.

3. Grind pasternak liści, zalać wrzącą wodą (200 ml.) Niech zaparzyć 02:00. Weź 3 razy dziennie przed posiłkami do 50 ml. Po 7 dniach, dawki zwiększa się do 100 ml.

Wstęp do bulionu jest koniecznie towarzyszyć szlifowania białą skórę.

Doskonały efekt dają pocieranie świeży sok z pasternaku skóry liśćmi. Zalecany po szlifowaniu opalania, zwiększając czas spędzony na słońcu codziennie przez 1 minutę. Kurs powinien trwać trzy tygodnie, to musisz zrobić sobie przerwę na tydzień, po którym oczywiście można powtarzać.

4. Zastosuj Topinambur bulwa białych plam, lub dokonać płyny z soku. Aby to zrobić, należy przetrzeć ziemniaki na tarce, wycisnąć sok, mokre, że gazy i stosować do barwienia. Pozostałego płynu jest zalecany do picia.

Przebieg leczenia przez okres 4 miesięcy.

Bielactwo jest dość trudne do leczenia, to po raz pierwszy, może być wynikiem pozytywnym. Najważniejsze – nie rozpaczaj i nadal traktowany, ponieważ co najmniej jeden sposób dostosowany do potrzeb klienta.

Share →