Jak leczyć chlewie?

Jak leczyć chlewie?

Jęczmień jest ropne zapalenie mieszków włosowych z rzęs lub gruczołów łojowych wieku. W swej istocie, jęczmień – nie jest niczym worek ropy. To ma swoją nazwę z powodu wizualnego podobieństwa z ziarna jęczmienia.

Najczęściej jęczmień oczu u dzieci i osób starszych.

W większości przypadków, jęczmienia powodowane przez zanieczyszczenie skóry powieki Staphylococcus aureus, co powoduje rozwój procesu ropne. Ważne higiena osobista i stan układu odpornościowego: mniej jego osłabienie może towarzyszyć nawrotu choroby. Podatne na częste występowanie nawracających jęczmienia mogą być pacjenci z przewlekłymi chorobami układu pokarmowego, a także osób cierpiących na cukrzycę.

Pierwsze objawy choroby pojawiają się w postaci swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk zajętej wieku. Po krótkim czasie w miejscu zapalenia zlokalizowana jest w jego miejscu tworzy się woreczek, często wielkości ziarna jęczmienia, wypełnione treścią białej lub żółtawej.

Jak leczyć jęczmień?

Konieczne jest, aby pamiętać, że nie możemy przebić lub wycisnąć ropę. Takie działania mogą prowadzić do rozerwania kapsułki ropnia się zawartość do otaczających tkanek i ich dalsze infekcje.

W początkowych stadiach jęczmienia może być używany dezynfekcyjne. Na przykład, obszaru stanu zapalnego może być traktowana roztworem zielenią brylantową, alkohol lub jodu nalewki z nagietka (ale przed użyciem, aby zapewnić tolerancję, która wystarcza, aby spowodować małą ilość roztworu jodu w nadgarstka).

Podstawą leczenia jest stosowanie maści jęczmiennych i antybakteryjne maści hydrokortyzon oparty. Hydrokortyzon ma działanie przeciwzapalne, antybiotyki i ma bezpośredni wpływ na bakterie, które spowodowane stanem zapalnym. Ponadto maści krople do oczu można stosować do tych samych elementów.

Jest dość ostrożny ocieplenia, ponieważ takie procedury mogą zwiększyć odpowiedź zapalną i prowadzić do rozprzestrzeniania się tkanki fuzji ropne.

Jako leczenie i zapobieganie pacjenta mogą być podane fizjoterapii, na przykład, UFO lub UHF.

Leczenie środków ludowej jęczmienia:

Jęczmienia może być stosowany do stanu puree przemywanie pulpy lub korzeni łopianu wyciągu z liści tej rośliny.

Balsam z wywaru z rumianku łagodzą stany zapalne oraz przyspiesza proces gojenia.

Balsamów można użyć naparu pączków brzozy, babki, nagietka lub rzędu.

Do okładów mogą być wykorzystywane nie tylko herbatki ziołowe lub napary ziołowe, ale zwykły jogurt. Należy umieścić go na wacikiem i stosować się do jęczmienia, a po 10 minutach spłukać wodą.

W medycynie ludowej, zaleca się rozgrzać powiekę jęczmienia za pomocą jajka ostygnie nieco, ale robią to ostrożnie i nudne aż do czasu powstania głowy ropa.

Bulion liść laurowy zmniejszyć stan zapalny i obrzęk, a także przyspieszać powstawanie ropnia i promowania szybkiej ran. Bulion mogą być stosowane do mycia lub okłady, które wykonują, wełny zwilżoną w bulionie i położeniu na kwadransa.

Jeśli jęczmień jest przechowywany przez ponad tydzień, szef ropnia rośnie z każdym dniem, pacjent zaczyna dostrzegać niewyraźne widzenie lub silnik funkcji wiek – w tych przypadkach, należy skonsultować się z okulistą.

Share →