Jak leczyć hemoroidy po porodzie?

Jak leczyć hemoroidy po porodzie?

Wiele kobiet po porodzie występuje choroby w miednicy. Kobieta po porodzie jest w stanie najbardziej zrelaksowany, więc choroby hemoroidalnej dla tej kategorii kobiet jest bardzo trudno przenieść te palące bóle. Sytuacja może się znacznie pogorszyć, jeśli kobieta po porodzie kilka dni nie ma krzesła.

Co to jest i jak hemoroidy leczy go po urodzeniu?

Wykwalifikowani eksperci doradzają przed dostawą do wdrożenia profilaktyki tej choroby.

Hemoroidów chorobą, która występuje w procesie przelewowych żył krwi odbytu. Tak zatłoczone, rozszerzone i apartamenty w plątaninie żył w medycynie zwane hemoroidy.

Główną przyczyną choroby porodzie hemoroidalnego zwiększa się ciśnienie w jamie brzusznej, który występuje w ciągu kilku miesięcy w okresie ciąży i przy wystąpieniu określonego ciśnienia podawania jest wzmacniany przez kilka razy.

Przyczyny hemoroidy po porodzie, jak siedzący tryb życia przyszłej matki, rozbite i nieodpowiednia dieta, wrodzone problemy z żyłami, zbyt częste korzystanie z różnych środków przeczyszczających i lewatywy, hormonalne środki antykoncepcyjne, podnoszenie ciężarów, nadużywanie alkoholu i otyłości.

Istnieją dwa rodzaje choroby hemoroidalnej: wewnętrzne i zewnętrzne. Jeśli hemoroidy zewnętrzne można zauważyć nawet sondę przedłużenia nie jest możliwe, ponieważ jego Hemoroidy są umieszczone na wewnętrznych ściankach odbytu. Hemoroidy wewnętrzne są uważane za najbardziej niebezpieczne dla kobiet po porodzie, a chorobę towarzyszy silne krwawienia, co może powodować anemię.

Hemoroidy są określane przez charakterystycznych cech, które pojawiają się w trakcie badania przez lekarza. Przegląd odbytnicy występuje zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne (zwane również palca). W niektórych przypadkach lekarz przeprowadza część badań odbytnicy za pomocą specjalnego urządzenia, a procedura nazywa sigmoidoskopia.

Traktuj kobiety w ciąży potrzebują hemoroidy jak jedzenie nie robić w czasie ciąży, może to mieć wpływ na przebieg ciąży i podczas porodu w postaci ciężkiego krwawienia i chorób zapalnych.

Proctologist Lekarz poinformuje takich pacjentów przed prawidłowego odżywiania dla obowiązkowej obecności w diecie wystarczającej ilości błonnika. Przywracanie krzesło u kobiety ciężarnej do normy ułatwić przenoszenie się choroby.

Drugim krokiem w leczeniu hemoroidów będzie przywrócenie normalnej formie fizycznej: codzienne spacery i sportowego fizjoterapii. Równolegle proctologist powołała specjalne czopki hemoroidalnej.

Aby uchronić się od tych nieprzyjemnych chorób jak hemoroidy należy zapobiegać. Aby to zrobić, trzeba prowadzić normalne aktywne życie: prowadzenie różnych spacery, wykonywać różne ćwiczenia, które są niezbędne, aby zwiększyć mięśnie dna miednicy. Złożone specjalne ćwiczenia lecznicze są przypisane przez lekarza.

Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że niektóre kobiety w ciąży procedury te są przeciwwskazane, więc należy skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży muszą również pamiętać, że w każdym przypadku, nie trzeba nosić ciśnienie i kompresuje swoje ubrania.

Share →