Jak leczyć jęczmień

Jak leczyć jęczmień

Przed leczenia jęczmienia, daj nam, na początek, dowiedzieć się, co w ogóle jęczmienia. Konieczne jest, aby wiedzieć twarz wroga. Wise Wikipedia o tym mówi:

Jęczmień jest ostre ropne zapalenie mieszków włosowych rzęs lub gruczołów łojowych Zeiss, który znajduje się w pobliżu mieszków włosowych rzęs.

Oznacza to, że podobna do wrzenia, jeśli czytasz mój artykuł: Jak leczyć wrze w domu. I tam, i nie ma ropne zapalenie mieszków włosowych.

Jęczmień, w większości przypadków powodowane przez infekcję bakteryjną. Tak, będziemy musieli walczyć z bakteriami. Należy również pamiętać, że często pojawia się jęczmień osób z obniżoną odpornością.

Ale to wszystko jest takie powiedzenie, bajka przyjść. Jęczmienia stosowane do leczenia ogromnej liczby sposób. Dzieje się tak pomimo tego, że konwencjonalne barley dniu piątego dnia od zakończenia leczenia.

Tutaj wymienię niektóre z metod, które są stosowane w leczeniu jęczmienia. Ja sam, kiedy zacząłem tego artykułu nawet nie wiem, jak wiele osób navydumyvali do leczenia choroby, która odchodzi.

  1. Dołącz do jęczmienia noc miękiszu chleba.
  2. W godzinach wieczornych, ciepłe oczy, ogrzewa się w naczyniu z kukurydzy, zawinięte w chusteczkę.
  3. Pić piwo w nocy i rano pocierać kolanie oczy.
  4. Rano, po przebudzeniu, nie połykać śliny, i rozprowadzić go jęczmienia.
  5. Rub złota jęczmienia (złoto tylko!) Pierścień.
  6. Niech ktoś nagle pluć w twarz.
  7. Ugotować jajko, owinął w ręcznik, trzymać na kilka minut w pobliżu oczu.
  8. Wrap lód w ręcznik i trzymać go w swoim umyśle.
  9. Tradycyjnych uzdrowicieli oferować lub babcia być traktowani w taki spisek jęczmienia. Zobacz jęczmień rys jak tylko zaczerwienienie powiek, i powiedział szybko: „Yachmenets, yachmenets na pięści, nieważne klacz kupić …”
  10. Obrzęk powiek raz, delikatnie dotknąć tego wacika zanurzonego w miejsce uszu alkoholu lub w Zielonce. W większości przypadków, jęczmień i nie tworzą, i zaczerwienienie znika następnego dnia.

Osobiście zawsze wolałem drugą metodę, gdy tylko zaczęła puchnąć powieki. To samo zresztą zrobić, gdy pokazano na gorączki wargi, opryszczka prawidłowo.

Myślę, że inne sposoby odbywają. Niebezpieczeństwo z nich nie widzę. Wszystko powinno być zrobione tylko na czyste ręce.

Po prostu nie mają wystarczająco dużo nawet dalszej infekcji.

Tak, a ósmy sposób lodem wydaje mi się bardzo wątpliwe. Może nie zarysować go. Chociaż, że w Ameryce, lód leczeniu wielu chorób.

Ponadto lodowatej temperatury znacznie poniżej zera.

Tutaj mówimy, że ciepło jest stosowane tylko suche. Nie trzeba wprowadzać żadnych płyny, tylko dalsze Twój jęczmień nazywa razvezet.

W żadnym wypadku nie należy próbować wspiąć się na kleszcze jęczmienia lub pincety włosy. Jeden zły ruch i jesteś niepełnosprawny. W oku lub na całej głowicy.

Cóż, jeśli widoczne są oznaki temperatury generalizacji przed uruchomieniem do okulisty. Mózg w pobliżu, zapalenie mózgu zapalenie opon mózgowych nie trzeba.

Do zapobiegania jęczmienia przed, nie trzeć oczu dłońmi. To więcej niż połowie przypadków, w których może być jęczmień.

A dzieci nie traktują jęczmienia. Faktem jest, że pediatrzy nie ryzykować.

Share →