Jak leczyć jęczmień w domu

Jak leczyć jęczmień w domu

Barley – jest ostre zapalenie drobnych mieszków włosowych, który znajduje się na brzegu rzęs lub gruczołów łojowych. Z reguły, jęczmień początkowo jako mały, ale dość bolesne obrzęk, podłoga, która ostatecznie uformowana ropień. Po 6-8 dniach, wrzód pełni dojrzewa i głowę razem z obornikiem wybucha.

Jęczmień może wywołać wiele chorób, począwszy od błony śluzowej żołądka i w końcu z cukrzycą. Pojawiają się na krawędzi owrzodzeniem może rzęs oraz ze względu na fakt, że w oczy pyłu lub brudu, na przykład, jeśli osoba ta została już sterylną ręcznik, etc. Jednak, jak pokazują statystyki, nadal główną przyczyną jęczmienia dziś obniżoną odporność.

Jak leczyć jęczmień i czy jest to możliwe do zrobienia w domu?

Ta choroba jest leczona, oczywiście, bez hospitalizacji, czyli w domu, a jak przeczytać poniżej.

Więc, jak leczyć jęczmień .

Jeśli infekcja jest tylko skrada się, można go usunąć przy użyciu najbardziej tradycyjnych sposobów – zielonka lub alkoholem. Aby to zrobić, po prostu wystarczająco obmoknut w tych funduszy wacikiem bawełnianym, a następnie wypalić jej bolące miejsce pod okiem. Zatem Zelenka trzymać alkohol lub oczu kosztuje około 15-20 minut.

Ustawa powinna być bardzo ostrożnie stosować substancję w każdym przypadku nie powinna spaść do samego oka.

Gdy jęczmień jest już postęp, jego leczenie powinno być stosowane antybiotyki, które są bardzo skuteczne w różnych stanach zapalnych (w tym jęczmienia) i zapobiec rozprzestrzenianiu obornika do innych części. Jako antybiotyk odpowiednim sulfacetamid, Tobreks ®, tsiprolet, roztwór penicyliny i innych. Z leku, wybrać te, które nie mają alergię.

Bury wybrany antybiotyk do pięciu razy dziennie, a w nocy na brzegu powieki dolnej tetracykliny lub erytromycynę przepełnieniem maści.

Zalecane do ogrzewania i jęczmienia, ale nie w pośpiechu, aby ogrzać ropień do czasu, kiedy objawił. Zapalenie może tylko nasilić. Możesz zacząć rozgrzewkę tylko wtedy, gdy ropa wychodzi.

W tym przypadku nie można używać balsamów, ogrzewanie powinno być bardzo suche.

Na przykład, można użyć po prostu-gotowane jajka owinięte w bandaż, ogrzane soli umieszczoną w bawełnianą ściereczką lub gazą i innych. Trzymaj kosztów ciepła wokół oczu na około godzinę. Komponenty, które rozgrzewa się jak chłodzenie należy ponownie i ponownie ogrzewana.

Stosowane w leczeniu chorób oczu, takich jak puszki jęczmienia i środków ludowej.

Na przykład, można zaparzyć łyżkę nagietka w szklance wrzącej wody, pozostawić na czterdzieści minut zanurzenie w środek bandaż, wycisnąć i nałożyć na ból miejscu. Oprócz infuzji nagietka mogą być użyte i rozcieńczonego soku z aloesu w stosunku 1: 5 w przegotowanej wodzie. Czy procedury te kosztować nawet do trzech razy dziennie.

Ostrzeżenie:

    Pamiętaj, jęczmień – jest głównym źródłem zakażenia dla gospodarstwa domowego, ponieważ chcemy, pacjent często myć ręce i tak mało, jak to możliwe, dotykania miejsca pacjenta.

    Obornik z worka nie jest bardzo wskazane, aby wycisnąć do pełnego dojrzewania jęczmienia w inny sposób bakterie mogą dostać się do innych błon oczu i przepływu krwi między tych, którzy mogą wnieść nawóz do mózgu.

( 9 głosów: 3.78 5)

Share →