Jak leczyć kaszel i katar ludowych środki zaradcze?

Jak leczyć kaszel i katar ludowych środki zaradcze?

Witam wszystkich!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni córka (5 lat) cierpi smark, a gdzieś tydzień temu rozpoczął kaszel. Temperatura była tylko w pierwszym dniu – 37 5.

Zwykle wkrapla nazivin, przemyto i dopuszczalny akvamaris Lasolvan w większości przypadków dziecko odzyskanych w ogóle, a obsługiwany w przybliżeniu w taki sam sposób, ale nie jedno.

O miesiąc temu poszliśmy do gomepatu o allerigii które bezwzględnie zakazał jakichkolwiek pigułek jeśli jakakolwiek "to jest po prostu zimno"Nawet temperatura powiedział zbić tylko wtedy, gdy powyżej 39 W przeciwnym razie, jak wyjaśniła nasz katar sienny może rozwinąć się astma: (((Ale być traktowane jako coś dobrze Więc, jakie są pieniądze ludzi, którego jestem kompletnym zerem.

Wiem tylko, że jest to możliwe: unosić nogi, musztarda, gorczyca w skarpetkach, mleko z miodem, herbata z malin, oddychać na ziemniaki, włożyć do nosa gotowane jajka, aloesu kroplówkę w nosie, i że do niedawna mówiono, że dziecko może rozmazywać pięć borsuka tłuszczu. Ale to wszystko, co naprawdę pomaga ??

Dziewczyny, proszę podzielić się doświadczeniami! Thank U!

Postscriptum Fakt, że trzeba ciągle myć akvamaris nosa, mówi Komárovský i nic więcej, nie można napisać. W pierwszym tygodniu było dobrze zrobione – bezskutecznie 🙁

Share →