Jak leczyć kiłę

Jak leczyć kiłę

Według WHO statystyki, kiła – jeden z najważniejszych chorób społecznych, które zagrażają zdrowiu i życiu narodu. W dzisiejszej Rosji rozwija się epidemia kiły w ciągu ostatnich 20 lat częstość występowania wzrosła więcej niż 5 razy, a liczba ta stale rośnie. Szczyt zakażenia występuje zwykle w wieku rozrodczym, a kobiety są zarażone tą chorobą jest 2-3 razy częściej niż mężczyźni.

Choroba prowadzi do niepłodności kobiet i mężczyzn, i zakażenia płodu z chorym matka jest w 70-100% przypadków, podczas gdy tak się dzieje lub wewnątrzmaciczna śmierć, lub dziecko rodzi się chore Kiła wrodzona.

Objawy chorób wenerycznych są opisane szczegółowo w inny temat. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak w leczeniu syfilisu i jak chronić się przed nim.

Jak długo w leczeniu syfilisu

Leczenie kiły może wyznaczyć lekarza – dermatologa po badaniu i pełnego potwierdzenia diagnozy. Samoleczenie tej choroby, jak również środki folk do leczenia kiły jest nie do przyjęcia. Takie leczenie jest w większości przypadków nie dają pozytywny efekt, ale może wpłynąć na przebieg kliniczny choroby, a jeszcze bardziej skomplikować diagnozy.

Leczenie kiły  bardzo długi proces, na wczesnych etapach wymagających stałego leczenia przez 2-3 miesięcy w zaawansowanych przypadkach (wtórna) leczenie może trwać nawet dłużej niż 2 lata.

Share →