Jak leczyć zapalenie oskrzeli u dzieci?

Jak leczyć zapalenie oskrzeli u dzieci?

Zapalenie oskrzeli – Jednym z najczęstszych powikłań występujących po zimnym u dzieci. Bardzo często na tle hipotermii Wygląda na to intruz.

Zapalenie oskrzeli, dziecko może być spowodowana infekcją bakteryjną i czynników mechanicznych – przykładowo, wdychanie oparów benzyny, chemikaliów gospodarstwa domowego lub dymu papierosowego. Po inhalacji u dzieci wciąż nie jest wystarczająco silny, więc każdy negatywnym czynnikiem, szczególnie w obecności infekcji górnych dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli w stanie sprowokować.

Objawy zapalenia oskrzeli

Jakie są główne objawy zapalenia oskrzeli? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: objawy zapalenia oskrzeli – same jak objawy przeziębienia, ale dodatkowo istnieje silny kaszel. Diagnoza umieścić lekarzy w tym przypadku – dziecko ostre zapalenie oskrzeli.

Na początku kaszlu chorobowego u dzieci zazwyczaj suche. Po jakimś czasie staje się bardziej miękki.

Jeśli ataki towarzyszy świszczący oddech, lek werdykt – obturacyjne zapalenie oskrzeli.

Gdy choroba jest w okresowo powtarzających się dziecka, staje się przewlekłe, ściany oskrzeli wyczerpany i zwiększyć szanse na astmę. Przyczyną przewlekłego zapalenia oskrzeli mogą być opóźnione leczenie powtarza, ostrych jego przejawy. Dzieje się tak w przypadku, gdy rodzice dziecka nie szukają pomocy medycznej i samoleczenia. Dziecko tymczasowo coraz lepiej, a moja matka wysłała go do przedszkola lub szkoły.

To trwa kilka tygodni, a dziecko zaczyna kolejny nawrót nedolechennaya zapalenie oskrzeli. Tak ostre zapalenie oskrzeli staje się przewlekłe.

Niebezpieczeństwo zapalenia oskrzeli, że pod jego maską zapalenia płuc mogą wystąpić. Tylko rentgenowskie może się dowiedzieć.

Leczenie zapalenia oskrzeli u dzieci

Ponownie, głównym błędem, że rodziców jest samoleczenia. Zadzwoń do chorym dzieckiem do lekarza, który będzie udzielać porad na podstawie przyczyn zapalenia oskrzeli, wieku dziecka, charakterystyki bolezni.Pomnite przepływu, że nie wszystkie oskrzeli wymagają leczenia antybiotykami. I tylko ekspert może podjąć taką decyzję.

Leczeniu zapalenia oskrzeli, a dziecko może być w domu. W tym samym czasie, jeśli dziecko ma objawy zatrucia wysokociśnieniowy dusznością – nie wymaga hospitalizacji.

Leczenie zapalenia oskrzeli – złożone. Oprócz aktywności przeciwbakteryjnej i stosowane metody terapii przeciwkaszlowe fizyczne leczenia. Masaż pomoże jasne śluzu z oskrzeli. Gdy mokry kaszel pomaga gorący kompres.

Jednak, świszczący oddech, masaż ciepła, gorący kompres i ciepła zabiegi są przeciwwskazane.

Ogólnie, leczenie zapalenia oskrzeli u dziecka trwa 2-3 tygodni. Jednakże w ostatnich latach uległa zmianie chorobą: zapalenia oskrzeli może trwać 3-4 tygodnie. Ponadto objawy zapalenia oskrzeli teraz zaczęły pojawiać się bardziej intensywne.

Reakcje neurologiczne wyrażone są bardziej widoczne: dziecko staje się rozdrażniony i nastrojowy. Rodzice muszą być cierpliwy i sympatyczny do takiego stanu dziecka.

Pamiętaj, aby wziąć zwolnienie lekarskie w pracy, ale nie wydać na sprzątanie mieszkania lub oglądania telenowel. Chorych do Ciebie pobyli obok chorego dziecka i pomóc mu odzyskać. Przeczytaj książkę, zrobić puzzle lub projektanta – w skrócie, jest cały czas razem z synem lub córką.

Jest szybszy niż jakikolwiek lek pomoże dziecko z zapaleniem oskrzeli się zdrowo!

Share →