Jak leczyć zapalenie oskrzeli u dzieci - przepisy kulinarne

Jak leczyć zapalenie oskrzeli u dziecka — Przepisy

Przewlekłe zapalenie oskrzeli u dzieci — powszechnym zaburzeniem, które jest określone przez zmian zapalnych oskrzeli. Zapalenie oskrzeli występuje z nawracającymi zaostrzeniami.

Zapalenie oskrzeli u dzieci poniżej jednego roku rzadko występuje jako niezależny choroby. Jest to głównie wynikiem infekcji wirusowej lub zimno. Po prawidłowo przepisane leczenie idzie dość szybko, ale kaszel może trwać nawet do trzech tygodni lub więcej.

Objawy

Kaszel — Pierwszym objawem zapalenia oskrzeli. Może przeszkadzać ból gardła, gorączkę, świszczący oddech. Plwociny ma zielonkawy lub żółty szary.

Nie zawsze jest uwalniane podczas infekcji bakteryjnych.

Izolacja uniknąć uszkodzenia oskrzeli. Śluz ogrzewa i nawilża powietrze, co żyje człowiek usuwa ciała obce. Gdy jest infekcja w organizmie śluzowej naruszone występuje Wynik tego zapalenia.

Śluz zaczyna wyróżniać się obficie, a trudności w oddychaniu i rozpocząć zaburzeń i trudności w płucach.

Leczenie

Leczenie zapalenia oskrzeli u niemowląt to poważna sprawa. Jak leczyć zapalenie oskrzeli u dziecka rozwiązuje pediatrą. Komisja wyda zalecenia w zależności od wystąpienia choroby.

Bierze pod uwagę wiek i innych istotnych czynników. Nie może angażować się w siebie, w przeciwnym razie, może to prowadzić do poważnych konsekwencji.

Jeśli dziecko ma 5 miesięcy zapalenie oskrzeli, to lekarz może zalecić leczenie w domu. Jednak zaleca ziołowe leki przeciwkaszlowe, prania błonę śluzową, leżenia w łóżku i inne spotkania.

Dzieci poniżej trzech lat, głównie leczony w domu, jeżeli nie istnieje ryzyko powikłań. W przypadku temperatury do 38 stopni lub duszności muszą hospitalizacji.

Antybiotyki na zapalenie oskrzeli u dzieci jest przepisywany pacjentom z ciężkimi zapalenia. To nie jest najlepszym lekarstwem na zapalenie oskrzeli dla dzieci.

Lekarz przepisał antybiotyki, jeśli istnieje poważne zagrożenie dla przejścia od zapalenia oskrzeli do zapalenia płuc i innych poważnych chorób płuc.

W obecnie szeroko stosowane w medycynie trzy grupy antybiotyków.

 1. Penicylin (amoksycylina)
 2. Cefalosporyny
 3. Makrolidy

Jeśli na tle leczenia stan dziecka poprawia, znika zatrucia, zmniejszenie wysokich temperatur, jest aktywność i apetyt, oznacza to, że antybiotyk został przydzielony prawidłowo, a leczenie powinno być kontynuowane.

Gdy terapia nie daje pozytywne rezultaty, a gorączka i niewydolność oddechowa utrzymują, antybiotyk zostaje zastąpiona przez inną, lub dodanie drugiego. Aby uniknąć komplikacji w analizie plwociny pobranej.

Stosować antybiotyków być bardzo ostrożni. Jeśli Twoje dziecko jest poważna choroba występuje, natura zapalne, mogą nawet stracić swoją skuteczność.

Można to łatwo wytłumaczyć faktem, że korpus stopniowo przyzwyczaja się do leku. W takich przypadkach nie zaleca się używania. Leczenie zapalenia oskrzeli powinno odbywać się w kompleksie.

Oprócz podstawowych antybiotyków przepisanych fizykoterapii i masażu. Dzieci wyznaczyć konkretną dietę. Ważne jest, że pokój był nieco wyższej wilgotności powietrza.

Do leczenia zapalenia oskrzeli u dzieci odpowiednio specjalnych herbatę ziołową.

 • pierwiosnek — 4 sztuki
 • skrzyp — 3 części
 • podbiał — 1 część
 • banan — 2 części

Pięć gramów mieszaniny wlewa szklanką wrzącej wody i nalegać 02:00. Pobrać 50 ml lub 100 przed posiłkiem do trzech razy dziennie.

 • korzeń prawoślazu — 2 części
 • korzeń lukrecji — 2 części
 • owoc kopru włoskiego — 1 część
 • podbiał — 2 części

Pięć gramów mieszaninę wylewa wrzącej wody i wlewów w ciągu około trzech godzin. Zrobione przed posiłkami trzykrotnie 20 ml dziennie. To infuzji jest stosowany w leczeniu ostrego zapalenia oskrzeli.

 • tymianek — 1 część
 • owoc kopru włoskiego — 1 część
 • nagłówek — 1 część
 • miętowy — 1 część
 • miodunka — 4 sztuki
 • podbiał — 4 sztuki
 • banan — 2 części

Łyżeczki tej mieszaniny wylano szkła zimnej wody. Po tym, twierdząc, 02:00, a następnie gotuje się w ciągu kilku minut i przesącza. Zrobione Jeden łyk kilka razy dziennie.

To infuzji stosuje się bardzo często oskrzeli.

Ponadto, dzieci mogą mieć sok z babki lancetowatej. Ten miesza się z równą ilością miodu i podaje się trzy razy dziennie na łyżeczce. Świeży sok z kapusty słodzone i dać pić trzy razy dziennie na łyżeczce.

Jedna łyżeczka suszonych kwiat lipy zalać wrzątkiem na 03:00, zamknąć pokrywę i nalegać. Pić trzy razy dziennie po pół szklanki. W szklance świeżego soku z marchwi dodano trzy łyżeczki miodu mieszano i wolno pić kilka razy dziennie.

Powyższe metody działania jako łagodzących i wykrztuśne.

Share →