Jak ludzie odróżnić miłość od seksu

Jak ludzie odróżnić miłość od seksu

Zdrada jest szczęśliwie zamężna kobieta – rzadka rzecz, a mąż, i szczęśliwie, człowiek może szukać przygód na boku. Mężczyźni muszą zaciekawić, a nawet to, co czuje młoda, seksowna i pewna siebie osobę.

W większości przypadków, kobiety odmówić dalszego powieści, bo nie czuje emocjonalną więź z partnerem, a tylko seks. Mężczyzna mózg ma zdolność oddzielenia miłość od seksu, bo jest podzielony na poszczególne sekcje, zajmuje tylko jedną rzecz na raz. Często wystarczy i doskonała, gra czysto fizyczny, całkowicie pochłonięty swoją uwagę. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, gdzie miłość jest umieszczony w mózgu, ale badania wykazały, że kobiety mózg posiada sieć połączeń pomiędzy centrum i centrum miłości, seksu (podwzgórzu), oraz do wzmocnienia centrum seks tylko raz aktywowane centrum miłości. Mężczyzna, najwyraźniej, związki te nie, więc dla nich jest separacja: miłość i seks oddzielnie oddzielnie.

Dla mężczyzny, seks to seks i miłość to miłość – czasem zdarzy się razem i.

Łapanie męża za cudzołóstwo, kobieta prosi płaszczyznę emocjonalną: "Czy kochasz tę kobietę?", Jeśli ktoś mówi, że jego związek jest czysto fizyczny charakter, on mówi prawdę, choć, ponieważ może on oddzielić seks od miłości. Żeński mózg jest tak skonstruowany, że nie można zrozumieć ani zaakceptować tę odpowiedź, tak wiele kobiet uważa, że ​​trudno w to uwierzyć, kiedy mówi mężczyzna, który gra na boku na to nic nie znaczy.

Dla kobiet, seks jest miłością, a miłość to seks. Dla kobiecego mózgu obraźliwe czynnikiem jest naruszenie emocjonalnego kontaktu z bliskimi, utrata zaufania, które czuła, dla niego.

Jeśli kobieta nie zmieniło, i mówi, że to nic nie znaczy, to prawdopodobnie nie mówi prawdy. Dla kobiety do przekroczenia linii, a następnie płeć, jest stworzenie emocjonalnego związku z innym mężczyzną. Kobieta "kochać się"Czy to znaczy, że chce czuć się kochana i chciał ją mieć poczucie miłości, przed rozpoczęciem seksu.

Dla większości kobiet, akt "seks", Loveless, opłacalne tylko dla jednej strony aktu, ponieważ urządzenie kobiet mózgu nie może przyjąć definicję miłości jak seks.

Gdy ktoś mówi "seks"Oznacza to akt fizyczny, ale to nie znaczy, że nie podoba się kobieta z którą razem. W związku z tym wyrażenie "kochać się" powoduje, że wielu ludzi czuje, że on oszukuje kobietę, bo czasami chce tylko czysty seks. Jeśli mężczyzna i kobieta sobie sprawę, co się dzieje, i zgadza się nie zwracać uwagi do terminologii stosowanej przez każdego, kontrowersje wokół tego problemu nie wynika.

Kiedy człowiek jest zakochany, to bardzo mile widziane fizycznej atrakcyjności swojej dziewczyny. Mój ulubiony dla niego najpiękniejszym, nawet jeśli inni uważają za brzydkie. Jeśli on nie jest szczególnie zainteresowany, to ocenia atrakcyjność mniej niż na to zasługuje.

Na pierwszym spotkaniu piękno fizyczne odgrywa ważną rolę, ale długoterminowych relacji staje się najbardziej atrakcyjne uczucie ciepła. Ponadto mężczyźni na stopień kobiecej atrakcyjności może mieć wpływ na ilość spożywanego alkoholu. Kobiety wręcz przeciwnie, ludzie oceniano cechy osobiste, a nie fizycznej atrakcyjności, a jej zdaniem, nie ma wpływu ani czasu, ani ilości spożytego alkoholu.

Share →