Jak marynowane czerwone ryby w domu

Jak marynowane czerwone ryby w domu

Doprawić solą i ryb do piwa na stole

Istnieje kilka kierunki w kuchni, gdzie, oczywiście, jest zdominowany przez mężczyzn. I to nie o jajecznica i kiełbaski, jak wielu czytelników może myśleć. Na przykład, gotowania gry, kebaby i solenia ryb – to jest dla prawdziwych mężczyzn. Marynowane ryby w domu nie jest trudne.

Tutaj są wspólne dla dwóch tendencji: solenia ryb do stanu płoci do piwa i słabej ambasador czerwone ryby.

Jak marynowane czerwone ryby.

Ryby z piwem zwykle zaczynają połowów prawo marynatę. Przed

 • 1. W celu prawidłowego marynowane czerwone ryby w domu, musi najpierw wybrać prawo. Sól jest najlepsze świeże ryby (w skrajnych przypadkach, chłodzenie). Jeśli w obecności jedynie zamrożone ryby, musi być zamrożone po raz pierwszy, to znaczy bez rozmrażania przypadków.

  Doskonale nadaje się materiał wyjściowy łosoś, Chum tusz łosoś, pstrąg, łosoś różowy. Ryba musi być liczbą całkowitą, z głową i płetwami i powinien czuć tylko świeże ryby. Wrażenie w dotyku ryb, to nie być śluzu.

 • 2. Jeśli ryba zostanie zamrożona, to należy ją pozostawić na kilka godzin w temperaturze pokojowej. Proces rozmrażania powinny odbywać się w sposób naturalny i stopniowo.

  W tym przypadku, ryby nie rozpadnie i dobrze Prosolov.

 • 3. Teraz należy prawidłowo obsługiwać ryb.

  W pierwszym odciąć głowę, a następnie żebra. Następnie ostrożnie wyciąć brzuch i dostać się do środka. Jeśli ryby były kawior jest również możliwe marynaty.

  Wypatroszone ryby nacięcie po lewej i prawej stronie kręgosłupa, kręgosłup jest oddzielona i pozwolił dwa biodra. Po usunięciu kręgosłupa wraz z nim również okazać się wszystkie kości, które są zamontowane na nim. Pozostałości kości może być następnie usunięta ręcznie.

  W czerwonym ryby trochę małe kości, więc jest często używany do trawienia. Lepsze ryby na dwie tuszy.

 • 4. Aby marynowane czerwone ryby w domu, trzeba przygotować specjalną mieszankę. Jako dania na solenie użytkowania emaliowane lub plastikowe pojemniki (nie przybory metalowe!).

  Aby wziąć tylko mieszaninę dużej soli (lub szlifowania №1). Sól ta jest bardzo dobre wchłanianie wilgoci, a tym samym pozwala łowić prosolitsya we własnym sosie. Aby ryby były smaczne, trawienie również użyć cukru w ​​wysokości 3: 1 (3 części soli na 1 część cukru). W przypadku wytwarzania mieszaniny na uwadze, że 1 kg ryb powinny być trzy łyżki. Czasami stosowane w trawieniu i ziele angielskie liść laurowy.

  Wiele zależy od pragnień i upodobań tych, dla których ryby solone.

 • 5. Gdy mieszanka jest gotowa, to równomiernie posypać filety z obu stron. Następnie ryba jest w pojemniku, a górna uczta opresji.

  Często używa się jako jarzmo trzech litrów słoiku z wodą. Lepiej, jeśli ucisk obejmie większość ryb, więc większość ryb lepiej pokroić na małe kawałki. Dwie godziny fish utrzymuje się w temperaturze pokojowej, a następnie usuwa się na zimno. Ryba jest gotowa do użycia następnego dnia.

Jak marynowane ryby do dalszego suszenia.

Aby prawidłowo marynowane ryby, musi być najpierw przygotowany dla Prosolov. W czasie upałów ryby pewnością patroszenie i przemywa. Na ogół ci, którzy zaangażowani w takie rzeczy, i nie jest szczególnie dobrze zorientowani w mądrości trawienia, solenie zalecane wypatroszone.

Sól i suszone ryby trzeba udać.

Po ryby przemywa, suszy mu trochę ręcznik. Po pierwsze, solone ryby na patelni. Umieszcza się na dolnej warstwie grubej soli.

Ryby wysmarowane soli (szczególnie dobry płaszcz z skrzela). I umieszczony w dolnej części naczynia. Posypać solą na wierzchu ryby, następnie warstwę ryb, a następnie posypać solą. Przez dwa dni ryby złowione w lodówce.

W razie potrzeby suszone ryby, solone i nie stylowe, a następnie, przed suszeniem go, ryby są moczone przez 2-3 godziny w bieżącej wody. Następnie ryby przez pięć dni suszyć na ulicy.

Nie ma innego dobra wskazówka, aby skutecznie marynowane ryby w domu. Metoda ta jest odpowiednia dla nepotroshenoy ryb. Aby wnętrzności nie zaczęły gnić, a ryby nie jest stuhli, dosłownie przelewa się wewnątrz solance. Można to zrobić za pomocą dmuchawy. Roztwór soli przygotowany z grubej soli.

Solanka przelewa się przez usta ryby, dopóki nie pęcznieje. Następnie ryby solone w standardowej solenia: za dwa dni pozostawić w chłodnym miejscu na patelni z solą, a następnie powiesić do wyschnięcia.

Share →