Jak można powiedzieć o facecie co miesiąc

Jak można powiedzieć o facecie co miesiąc

Chyba każda dziewczyna w całej tej sytuacji, gdy jej chłopak i pławiąc kij, nawiązując do bliskości, ale to nie jest bardzo chętny do niech się blisko ciała. Powód – miesięcznie. Jak ten facet mówi, nie obrażając go ?

Przede wszystkim, trzeba uchylić wstyd, zażenowanie, krytykę ciszy w swoim wystąpieniu, poczucie wstydu i pustki. Ten proces jest w związku z żeńskiego układu rozrodczego, który jest włączony przez naturę, tak wstyd jest nieodpowiednia tutaj. W dzisiejszym świecie, dziewczęta i kobiety stały się łatwiejsze, że jeśli wcześniej takie tematy przewidziane szept czy nie omówiono w ogóle, ale teraz do omówienia problemów miesiączki mogą i powinny być, zarówno z przyjaciółmi i bliskimi.

Tak, to jest oczywiste, że w tym miesiącu nie ma nic złego i haniebne. Co więcej, wiele z tych dziewcząt czasem specjalnie kochać ze swoimi partnerami, ponieważ zmniejsza ból w trakcie miesiączki. Ale jeśli nie przyjąć jedną z nich, to musisz zastanowić się, jak powiedzieć faceta swego sprzeciwu wobec bliskości nim w „te dni”.

Wiele dziewcząt jakoś przeraża słowo „miesięczne” Wydaje się, że są bardzo nieprzyjemne.

Jeśli tak jest, po prostu można przeformułować swoje myśli, wyrażania ich, jak to. „Kochanie, dzisiaj mam czerwony dzień w kalendarzu, czyli -” Weekend „. Mogą wspólnie wymyślić wiele instrukcji warunkowych, mówiąc, że nie będzie się wstydzić, a facet wszystko od razu zrozumieć, na przykład: „Goście z Krasnoarmeisk przyjechał”, „nie”, „zła pogoda”, „przyszedł przyjaciół”, „Nasi ludzie w mieście” itp itd.

Inną rzeczą, gdy punkt nie jest w „przyjemności” wypowiedzi, i że człowiek sam już skonfigurować plany, a potem nagle te „goście przybyli,” że nawet jakoś przykro zerwać swoje marzenia … Co może powiedzenia w tej sprawie? Cóż, sytuacja jest z pewnością trudne, ale może uratować chyba, że ​​podpowiedź alternatywnym wykonaniu przyjemności seksualnych.

W ogóle, to zawsze lepiej rozmawiać bezpośrednio. Mężczyźni – jest mądrzejszy niż my, kobiety, i podczas gdy nasze subtelne aluzje do nich nie znaczy nic, ale to jest „głową” Fakt natychmiast zrozumieć istotę rzeczy. Wystarczy kilka słów „zacząłem mieć co miesiąc” – i wszyscy są świadomi dodatkowych wymówek z was nie będzie wymagane, o ile, oczywiście, że nie prosił, ale co miesiąc? Dziś, kiedy księżyc jest poświęcony prawie połowę emisji reklamy w telewizji, nie wiem o tym zjawiskiem jest po prostu niemożliwe.

Jednakże, jeśli twój partner mówi się, że „wybitny”, powiedz mu szukać odpowiednich informacji w Internecie.

Share →