Jak można uszyć kruszy

Jak można uszyć kruszy

Wnuk poprosił o kruszonką Nowego Roku. Zamówienie było niższe postanowiła uszyć samemu. W cenie około 50 rubli mamy duży zabawki miękkie.

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Meble tapicerowane potrzeba: 20-25cm bladoniebieskie polar (lub sztuczne futro, lub innych tkanek), kawałek białej tkaniny (dla oczu, zębów i ogona), kawałek różowej tkaniny (do nosa), kawałek czarnego materiału (dla oczu i brwi), pakowanie (Sintepon cięcia lub inny lekki wypełniacz).

Po pierwsze, aby wzór:

Jeśli nie ma kompas, wziąć płytkę o średnicy 19-20 cm, umieścić go do góry nogami na kartce papieru i śledzenia konturu – będzie okrążać podstawę do wzorca.

Osiągnięcie koło w połowie, uzyskać średnicę przewodu, ponownie osiągając połowę – linii promienia. Znajdź w połowie zakresu. Od tego momentu, narysować linię równoległą do średnicy, a po przekroczeniu koła bok na obu końcach linii na odległość równa połowie promienia.

Połączyć te zakrzywione linie z punktu środkowego okręgu (0) a punktem (1) (przecięcia okręgu i druga średnica prostopadła do pierwszej). Pobierz płatek.

Płatki trzeba wykroić 6 sztuk założenia w szwach (z tych płatków będzie uszyć piłkę – kruszą ciała).

Remis podeszwy stóp i długości równej promieniowi okręgu wokół. Remis nasady długość w przybliżeniu równa średnicy.

Górne nogi wyciągnąć tak: dodaj do wzoru na podeszwach konturu o 1-1,5 cm, a gdy szyjemy podeszwy, usunąć nadmiar materiału w zagłębieniu, które dadzą odpowiednią ilość stóp. Podczas szycia przez nogi do tułowia wyciąć otwór, przez który jelito wstrząsających z przodu nogi i rzeczy im.

Uszy, łapy, nogi i podeszwy Formy cięte na dwie części szwu.

Ogon wycina 5 płatkach kwiatów okręgu o średnicy równej założeń promieniu w szwach.

Procedura do szycia:

1. Sew 3 płatki.

2. Narysuj i kawałki z oczu, nosa, zębów, brwi i uczniów, założeń dotyczących wykończenia ogona.

3. Ich pristrachivayut do centralnego płata o planowanych lokalizacjach zaliczkowych małym, gęstym zygzakiem. Pod oczy, nos i ogon do wielkości kładzie Sintepon.

4. Sew Mieszkaliśmy 3 płatki.

5. Sew nogi – jedyną i górną, część, odwraca się i wypełnia syntetyczna wyściółka.

6. Sew, odwraca się i wypełnia syntetycznych łapy wypełniania i uszy (nogi i uszy lepiej uszyć cięcie z gęstym wypełnieniem syntetycznym o sztywności), szyte stóp o planowanych linii (paluszki).

7. szyte między uszami płatków i górnej części nóg i szyją płatków, pozostawiając dno otworu, przez który produkt gut-bolesnym wypełnia syntetyczna wyściółka.

8. zaszyć dziurę. Sew nogi.

Wynik jest miękkie i przytulne Croche, iz którymi można grać i spać. Ta sama zasada może być zszyte i inne Smesharikov. Powodzenia!

Ilustracji i tekstu: Tatiana Bessarabova (M Żukowski).

Share →