Jak na drutach szalik rury?

Jak na drutach szalik rury?

Rura szalik jest teraz bardzo modny dodatek, który poza tym, że praktyczne, dobre ciepło w zimnych porach roku. Można skojarzyć siebie. Dla standardowej wielkości dwustu gramów wystarczy przędzy.

Przędza musi być wystarczająco grube, jeśli przędza jest cienka, a następnie będziemy chcieli robić na drutach dwie nici. Przędza koniecznie musi być uzupełniona akrylu. Korzystanie z tej przędzy szalik lepiej byłoby zachować kształt.

Drutach szalik lepiej półkolem liczba igieł 4 lub więcej. Przed dziania wzór i wybierz program, który go dzianiny. Szal dzianiny dość duża lepkość, lecz w tym samym czasie, nie jest zbyt szczelne. Tylko trzeba na drutach wydrążony dziąseł 1×1.

Drutach szalik może, pończochy ścieg, można w zwykły sposób i na przemian przez każdego rzędu jednego złego i przedniej pętli.

Drutach szalik rury stosuje się również z lepkiego pętli nakida. Dzianiny kilka wierszy w stosunku do konwencjonalnych pętli, a następnie trzy cztery rzędy ponownie zaczynają dziać kilka pętli z nakida, najważniejsze, że plasuje się na wzorcach szalik były powtarzające się w regularnych odstępach. Najnowszy pętli tally z dodatkiem gumy i zamkniętych pętli krawędzi.

Gdy zostaną połączone pierwsze dwadzieścia lub trzydzieści centymetrów szalik, spróbuj. Jeśli jesteś zadowolony, a następnie kontynuować na drutach w kręgu.

Share →