Jak na przyjęcie gości

Jak na przyjęcie gości

Odwiedź nawzajem domów jedno z ulubionych zajęć dzieci. Dzieci z taką samą radością sami pójść do odwiedzenia swoich rówieśników i wziąć ich jako gości w ich domu, ponieważ dla każdego dziecka związanego z wakacyjnych gości, gry, zabawy, itp

W celu dostosowania się do rzeczywistości, te stowarzyszenia dziecka muszą być nie tylko nauczał, jak zachowywać się na imprezie, ale jako prawo do otrzymania gości.

Jeśli Twoje dziecko ma zaproszonych gości i jest regularna wizyta nie jest związana z żadnym wypadku, to wystarczy, aby wyjaśnić dziecku, że należy i nie należy robić małego mistrza. A jeśli wizyta gości związane z wszelkimi wakacje, na przykład z dzieckiem urodziny, w takim przypadku trzeba przejść do bardziej szczegółowo otrzymać.

W każdym razie przypomnieć dziecku, nawet jeśli on pokłócił się z gościem z jakiegokolwiek powodu, to w każdym przypadku nie może wydalić lub stworzyć warunki, które czynią go do siebie. Gość musi zostawić cię w dobrym nastroju, z chwytliwymi pozytywnych emocji, pcha się w najbliższej przyszłości, aby ponownie odwiedzić swój dom. W ten sposób powstaje ciepło wobec dzieci, które mogą rozwijać się w przyszłości w prawdziwą przyjaźń.

Aby odwiedzić przyjaciół twojego dziecka była radość wszystkim myśleć z wyprzedzeniem o organizacji festiwalu i upewnij się, że pochodzą z dzieckiem, gry, które są odtwarzane przez dzieci i coś do jedzenia, będzie zdobić świątecznym stole.

Czy dziecko z naprawy każdej z tych cząstek w przygotowaniu festiwalu, a to byłoby dla niego rodzaj przydatnych i ciekawy rytuał.

Dziecko powinno być zrozumiałe, że to on właścicielem wakacje. Dlatego też, jak będzie zachowywać się i określa ogólny nastrój uroczystości. Dziecko musi wiedzieć, że podczas odbioru może krzyczeć, kapryśna, płakać, kapryśny, zły na swoich gości i w żaden sposób nie zaszkodzi im.

Dzieci powinny być wygodne i przytulne w domu we wszystkich aspektach. Jeśli jeden z gości nie wiem, inne dzieci, że potrzebują siebie nawzajem, aby zaprezentować i przedstawić. Warto uczyć dziecko do dziecka nie skąpić na uwagi Gości, traktować je z szacunkiem, być uprzejmy i przyjazny, dobrze się bawić z przyjaciółmi, bez uprzywilejowania nikogo.

Dbać o swoich gości powinny gościć obchody.

Szczególną uwagę należy zwrócić na meczach na uroczystości, które muszą być zróżnicowane i współpracy, więc jeśli gra polega na zwycięzców i przegranych, konieczne jest, aby odsłonić żart straty, że nie obrazić utracone.

Wybierz gry dla dzieci powinny być oparte na tym, że są bliżej temperamentu, preferencji i wieku, nie ogranicza się do dwóch lub trzech gier, festiwal powinien być interesujące dla wszystkich dzieci. Gry plenerowe można rozcieńczyć karaoke śpiew i folk – Gry niespodzianek lub gier role-playing.

Najważniejszym aspektem jest to, że dzieci nauczyli, że każde święto wspólna sprawa, nie można ograniczyć się wyłącznie do świątecznym stole.

Każda ze stron na wakacje, niezależnie od tego, czy jest dorosły lub dziecko, gospodarz i gość musi złożyć osobisty wkład w to, że to było zabawne do wszystkich obecnych.

Ważne jest, aby zaszczepić w dzieciach chęć dać urlop nie tylko same w sobie, ale również ich goście.

Nie zapomnij, aby uczyć dziecko, obserwując gości podziękować im za wspaniałe wakacje i ewentualnie nadać nie tylko szczęśliwy uśmiech, ale żadnych wstępnie przygotowane prezenty.

Nie chroni dziecko przed czyszczenia domu po odbiór.

Rodzaj zaproszenia

Jazda Daisy uczy szczeniaka Pronya zasady grzeczności.

– Najlepsi przyjaciele, zawsze zaprosić gości – wyjaśnił Prony Rumianek. – Rozumiesz mnie?

– Oczywiście – zachwyciła Pronya. – Rumianek drogowego, należy przyjść do odwiedzenia nas, nasze stoisko z matką bardzo blisko, w pobliżu ogrodzenia w stoczni!

– Och, jak miło z twojej strony! – Supersamiec konia. – W budzie nie przechodzą nawet jeden z mojej głowy, nie mówiąc już o wszystko inne! Ale miło, miło! Dziękuję bardzo, moja droga, za zaproszenie!

S. Georgiev

W wielkim lesie, nad brzegiem strumienia zgiełku, obchodził mieszkaniu. Tutaj, w nowej chaty wykonane z bambusa, pandy rodzina osiedliła Papa Panda, Panda Mama i mała panda Topsik.

Mama Panda pokryte na trawniku przed tabeli hut i uraczył sąsiadów. Zajęczyca zając i przyszedł z jego małe leverets Shustrik i piękna. Jeż i przyszedł ze słabymi jeż kolce przyszedł żaby i stary niedźwiedź himalajski samotny.

Papa Panda skończyło się umieścić w rozkwicie podwórku.

– Pamiętaj, jestem pierwszym huśtawka! – Krzyknął Topsik. – To jest moja huśtawka, mój tata się ich!

– Co ty, Topsik – powiedział mimochodem, Mama Panda. – Jak można nie wstydzić! Po wszystkich was na imprezie!

– Ale, mamo – jęknął Topsik – to tata zrobił dla mnie.

– Tylko dla Ciebie? – Papa Panda uniósł brew.

– Siadaj. – Topsik pchnął huśtawka, tak aby trafić i kołaczę Shustrik – stał najbliżej huśtawki. – Nie potrzebuję w ogóle.

Topsik nie odwracając się, topiąc w głębi ogrodu. Ukrył się w gąszczu bambusa i zły. „No cóż, jest to prawda? – Myśl Topsik.- Mój tata zrobił zamach. To jest czas. Chciałem huśtawka pierwszy.

Czy nie podano następnie odchylić je wszystkie? Przecież to moja huśtawka. Dlaczego moja mama zły? I tata też? »

Mała panda było tak przepraszam za siebie, że wybuchnęła płaczem.

– Czego płaczesz? – Zapytaj go latające, biały motyl.

– Nic – Topsik burknął w odpowiedzi.

– Tak małe pandy nie płacz. – Motyl siedzący na kawałku bambusa. – Musisz mieć obraził kogoś.

– Więc obraził – Topsiku chciał podzielić się tym z ich smutek motyla. – To znaczy, mój tata zrobił zamach. I chciałem się wychylać na nich w pierwszej kolejności. I tutaj – goście. Sąsiedzi. A moja mama powiedziała, że ​​muszą zrezygnować.

Czy to prawda?

-Hmm. – Motyl było białe skrzydła. – Czy możesz sobie wyobrazić, że odwiedzasz. Również, na przykład, w Shustrik. Jest to bardzo ładny i miły króliczek. Ale to, co można sobie wyobrazić. Przyszedłeś, aby go odwiedzić, a on ma wielki skuter. Nowicjusz takie.

Tutaj jesteś prosząc go, aby jeździć skuterem, a on mówi,:.. „! Na początku jechał, a następnie dać” I wkrótce trzeba będzie wrócić do domu i nie masz czasu, aby przejść Jak Ci się podoba?

– To wstyd. – Handed Topsik. – Tak, byłem w błędzie. Tak więc, musimy przeprosić? – Co o tym sądzisz? – Motyl skrzydła trzepotały.

Mała Panda pobiegł do zamachu. I nie było tak zabawne! Shustrik i Uroda jeż kolce i sadzić razem żaby na huśtawce i kołysać.

Swing poleciała wysoko w górę, tak aby Jeż i żaby zobaczył w oddali białe-szczyty górskie.

– Wybacz mi, proszę – powiedział cicho Topsik. Shustrik odwrócił się do niego i powiedział:

– Jak dobrze, że przyszedłeś! Usiądź, a my cię tak Skała, które widzisz na raz wszystkich naszych lasów.

Topsik siedziała na huśtawce, a już w wielu Beauty. Shustrik pcha huśtawka, i poleciał w większości obłoku, i Belle została wskazując na dom w lesie i powiedział Topsiku, którzy mieszkają w nich.

„Jak fajnie! Topsik myślałem, rosnących w górę i spada w dół, przepraszam – nie powinien mieć chciwy „.

Share →