Jak naprawić dżinsy.

Jak naprawić dżinsy.

Śliczne dziewczyny! To jest czas, kiedy rzeczywiście można pokazać swoją magię, umiejętności kobiet. ))))). Cholera, w końcu mąż z jego ulubionych dżinsów nosić och, jak ja chcę, ale z powodu jakiegoś obstoyatelstv- nie działa!

Sprawiają, że miło i szybko!

Żarty na bok, problem niemal natychmiast wytrzeć otwory denim w miejscu, gdzie dwie nogawki razem)))), większość mężczyzn twarz. U niektórych kobiet pojawia się pytanie:" JAK cholernie dżinsy? "  Moja rada, aby pomóc utrzymać je "warunki rynkowe"Dużo do wydłużenia okresu, w wyniku czego, zapisz się na nową parę co najmniej 2000 rubli do naprawy lub w studio 600 rubli (a nie fakt, że można zrobić najlepiej tam).

Będzie wyglądać dżinsy po ich naprawy.

Brak łaty, jak widać, nie dużo, BU:

  • 1. Plaster nakleja się na miejscu puree wewnątrz. Jeśli sprawa jest uruchomiony, z dużym otworem, użyj do tego materiału, podobnego do faktury i koloru. Jeśli ścieranie dopiero zaczyna się przekształcić w mały otwór, można wziąć materiał jest cieńszy i kolor nie myślał – używać będzie dostać.
  • 2. lepiej poprawki ręcznie "hals" do dżinsów, które nie poruszają się w trakcie pracy.
  • 3. Podnieś bardzo blisko w tonie do dżinsów (prosto z nimi, idź do sklepu i zastosować różne opcje) wątek. W dużej mierze zależy od pomyślnego wyniku.
  • 4. pozostałych przypadkach przez 20 minut. Na przedniej ścianie "szyte" na maszynie do szycia w tę iz powrotem, próbując zrobić utwór szwów blisko siebie i równolegle do dżinsu konopnym. WSZYSTKO.

To jest, jak niektórzy się po niewłaściwej stronie:

Tutaj szlak nie jest równoległa do blizny utworzonej, ale to było pierwsze zadanie. i wspomniany krok po kroku, porady "urodzony" poprzez pobieranie próbek.

I nie bój się, że fakt, że naprawa jest zauważalne. Widać, gdy spoglądając uważnie. Za osobę, bez względu na to, jakie stanowisko nie był)))))))).

Cóż, Ostatnia rada, jak mówią lekarze, nie działają (mały Scuff łatwo, szybko, jakby w końcu okaże się, aby wyeliminować piękniejszego niż wielkie dziury :)) i. nie zapominaj o profilaktyce – szwy mogą chodzić i wzmacniać strukturę w odpowiednim miejscu, nie czekając na jej rozbicie. bez poprawek.

Share →