Jak narysować krem ​​na torcie

Jak narysować krem ​​na torcie

Wielu mistrzów zachwyci Twoich bliskich domowe ciasta i ciastka dla wszystkich rodzajów wakacje lub po prostu bez powodu. Ale tutaj jest kilka osób może korzystać jasny i niezwykły deser. Aby skutecznie i pięknie udekorować swój pieczone wyrobu cukierniczego musi być w stanie prawidłowo obsłużyć strzykawkę ciasta, różne dysze dla niego i innych urządzeń do stosowania wystroju.

Najłatwiejsza opcja ciasto dekoracji – to jest jego malarstwo śmietany.

Musisz zrobić sobie krem: Możesz użyć kupna-opcje i można gotować, domowe masło śmietankowe będzie bardzo smaczne i niedrogie. Musisz pokonać z mieszadłem, masła śmietany (około 200 gramów), dodać trochę, nadal ubijając waga 100 g mleka skondensowanego. Krem może być proste olej bez żadnych dodatków, czekolada – jeśli dodać kakao lub waniliowy – dodanie cukru waniliowego.

Aby nauczyć się podstaw w oparciu o desery, każdy ciastka dla dzieci i inne przedmioty wakacji będzie cię po ramieniu. Po tym wszystkim, nie tylko piękny obraz udekorować ciasto, to będzie przyjemność wszystko na swoim miejscu i niezapomniany urlop.

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem, aby stworzyć wzór na torcie – zwyczajowo na rysunku układu. Tak więc, najbardziej rozpowszechnioną formą torcie może być oryginalne i niepowtarzalne. Aby to zrobić, puch tort należy umieścić zwykły kij wzór moreli lub skewer słodycze. Powstały obwód krążył linii czekoladowej, w tym regularnego czekolady, stopiony kilka.

Po utwardzeniu, kontur rysunku, otrzymany kształt może być wypełniona kolorowym śmietany. Jeśli planujesz zbudować trójwymiarowe kształty lub utwórz krem Ekskluzywny tort z obrazem w formacie 3D, a następnie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby jednorazowe worki cukiernicze. Możesz zrobić je samodzielnie na zwykłym papierze żywności pieczenia.

Aby to zrobić, trzeba kawałek papieru zwiniętego w rurki i końcówki wynikające kulechka cięcia pod kątem prostym do Ciebie. Przy tak prostym urządzeniu, można stworzyć najbardziej niezwykłe ozdoby i figurki.

Dodatkową ozdobą dodatek do rejestracji krem ​​z orzechów wola miękiszu, wiórów czekolady, cukierki, galaretki i inne figurki słodyczy. Z ich pomocą można tworzyć niezwykłe efekty i daje obraz bardziej żywe i naturalne.

Zawsze w dobrym humorze slamik.ru (tort weselny)

Share →