Jak narysować model dziewczyna

Jak narysować model dziewczyna

Teraz zobaczymy jak wyciągnąć dziewczynę z ołówkiem w etapach. 10lat dziewczyna, model roku. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać trudne, ale nie bój się, ponieważ stosuje się dwie metody w pojedynczej dziewcząt rysowania, dla których będzie to bardzo łatwa w nawigacji podczas rysowania. Ten sposób podziału obszaru na kwadraty i po prostu narysować okrąg, że akcje bezpośrednie szkielet. Można zastosować dwie metody razem, można oddzielić, na przykład kwadratów tylko prowadzonych bez dodatkowych linii.

Wielu artystów przed czymś losowania realistyczne podzielić arkusz na kwadraty. Jeśli nie próbowałem, należy spróbować.

Krok 1. rascherchivat stołowy, składa się z trzech pionowych kolumn i poziomej siedmiu, wielkość rynku może zrobić 3 * 3 cm, może więcej, pozwalając na arkuszu papieru. Teraz narysować okrąg i prosty przewodnik, wskazują kierunek głowy. Kto będzie się kierować wyłącznie tylko przez kwadratów nie można narysować okrąg.

Krok 2: Narysuj kontur oka, jak dziewczyna modelujemy oczy i usta tworzą, ich cienie na oczy z rzęsami połączyć i po prostu narysować kontury. Narysuj podbródek dziewczyny, uszy i kolczyki dla nich linie grzywką.

Krok 3: Narysuj oczy, nos i brwi na dziewczynę. Brwi dziewczyny są bardzo jasne, więc narysować pierwszy obwód, a następnie pomalować nich ołówkiem tak, że są one bardzo lekkie, lekko wciśnij ołówek.

Krok 4. szczegółowo nos, wargi narysować dziewczynę.

Krok 5. Narysuj włosy dziewczyny.

Krok 6. Kto rysuje kwadraty, pozycja ta może pominąć pozostałe ciało farba szkielet na dziewczyny jak ona siedzi.

Krok 7. Narysuj ciało i ramiona dziewczyny. Najpierw przychodzi kompletny wizerunek dziewczyny z szkieletu, a następnie dwóch poniższych zdjęciach, rozszerzonej wersji bez szkieletu.

Krok 9. częścią Erase barku, który znajduje się we włosach. Możesz malować fanaberie na strój i pas z ołówkiem, można zostawić jak jest. Narysuj miejsce, na którym siedzi dziewczyna. Więc spojrzał na jak narysować dziewczyna siedzi w sukience.

Share →