Jak nauczyć się śpiewać vibrato? Kilka prostych ustawień zaczyna ...

Jak nauczyć się śpiewać vibrato? Kilka prostych ustawień początkujący piosenkarz

Można zauważyć, że zdecydowana większość współczesnych śpiewaków w swoich wystąpieniach techniki vibrato wykorzystane? I również próbował śpiewać z wibracjami w głosie? I, oczywiście, po raz pierwszy nie działa?

Ktoś może powiedzieć: „Och, dlaczego robię to vibrato? Pięknie śpiewa bez niego! „I to jest prawda, ale to sprawia, że ​​wiele vibrato w głosie, a on jest naprawdę żyje! Dlatego też, w każdym przypadku, nie rozpaczaj, Moskwa nie jest zbudowany w jeden dzień.

Tak więc, jeśli chcesz urozmaicić swoje wibracje głosowych, a następnie słuchać tego, co mamy powiedzieć teraz.

Jak nauczyć się śpiewać vibrato?

Krok pierwszy. Posłuchaj artystów muzycznych, mając vibrato! Pożądane jest, a często dużo.

Przy stałej słuchania jego głosu wibracyjny element będzie w sobie, ale w przyszłości będzie można przekształcić elementy do pełnej vibrato, jeśli po dalsze wskazówki.

Krok drugi. Żaden nauczyciel śpiewu, nawet najlepszy, nie może zrozumiały wyjaśnić, jak to jest – śpiewać vibrato, więc „usuń” wszystkie „piękne” wykonane utworów muzycznych. Co to oznacza? Oznacza to, że tak szybko, jak słychać wibracje w głosie ulubionego artysty, przystanek piosenka w tym momencie i spróbuj jeszcze raz, zrobić tak wiele razy, to może śpiewać razem z wykonawcą. Tak więc technika vibrato zacznie inwestować w twoim głosie.

Uwierz mi, to działa!

Krok trzeci. Dobra muzyka jest określana końca i piękne zakończenie zdanie jest niemożliwe bez vibrato.Osvobodite jego głos ze wszystkich klipów, ponieważ vibrato może nastąpić tylko z pełną swobodą głosować. Tak więc, gdy zaczniesz swobodnie śpiewać, vibrato w zakończeniach pojawić się spontanicznie.

Ponadto, jeśli śpiewać dowolnie – śpiewać poprawnie.

Krok czwarty. Dla rozwoju vibrato, są różne ćwiczenia, a także dla każdego innego techniki wokalnej.

    Ćwiczenia stakattnuyu charakter (jest to zawsze lepiej zacząć z nim). Przed każda nuta sprawia, że ​​silny oddech, a po każdej zmianie oddychanie całkowicie. Jeśli opanujesz poprzednie ćwiczenie, można przełączać stakattnuyu i legato. Przed legata, aby aktywnie oddech, potem mój oddech. Podkreślając każdy ruch uwagę na górnej prasy i odchylić. Ważne jest to, że membrana pracować energicznie i krtani była cicha.

    Głośny dźwięk „i” pójść na dźwięk się z tą muzyką iz powrotem, należy ją powtórzyć wiele razy, stopniowo zwiększając swoją prędkość. Możesz zacząć od jakichkolwiek notatek, tak długo, jak czujesz się komfortowo śpiew. W dowolny klawisz śpiewać gamę półtonów, tam iz powrotem.

    Podobnie jak w pierwszym ćwiczeniu, stopniowo zwiększać prędkość.

Każdy lubi, gdy artysta śpiewa „smaczne”, więc mam nadzieję, że można nauczyć się śpiewać vibrato z tych porad. Życzę powodzenia!

Share →