Jak nauczyć się śpiewać w spokoju

Jak nauczyć się śpiewać w spokoju

Nie należy się spodziewać, że po przeczytaniu tego artykułu, będziesz wkrótce śpiewają bardzo dobrze. Niestety, tak się nie stanie. Można przeczytać zalecenia „jak nauczyć się śpiewać samemu”, „jak się uczyć grać na gitarze na tydzień”, itp ale nie ruszy z miejsca, dopóki nie jest stosowany prawidłowo. Jeśli tempo akompaniamentu gitary początkowej można naprawdę spotkać się w kilka tygodni (co najmniej tak wiele autorzy twierdzą videoshkoly na Youtube. Ale w rzeczywistości są trochę obłudne, albo tak, należy z powrotem. Akompaniament akompaniamentu spór!

Przez tydzień, można nauczyć się grać piosenkę zadowalający Tsoi „paczki papierosów.” Po prawej akompaniamencie piosenki „Walc Boston” i miesiącach treningu nie wystarczy!).

Na tej samej pracy wokalnej jeszcze bardziej.

Biorąc pod uwagę zamówienia, aby nauczyć się grać na gitarze, to zasadniczo podjąć nowe przedsięwzięcie. Ale śpiewać dobrowolnie lub pod przymusem początek dawno temu, po raz pierwszy spróbował jego pole głos był dzieckiem, i prawdopodobnie nawet wtedy zaszczepić sobie złe umiejętności. Oznacza to, że teraz nie będzie nauczyć się śpiewać na własną rękę, ale raczej się przekwalifikować.

Ostatnio zawsze podane trudniejsze i zajmuje więcej czasu niż kiedykolwiek od zera.

Możesz czasami zdarza się śpiewać z gitarą z przyjaciółmi. Intoxicated przyjaciół podczas uśmiechu, śpiewać, czasem nawet klaskać. Och, i, w konsekwencji, wydaje ci się, że jesteś dobrze śpiewać.

Zazwyczaj jest to nie więcej niż przyjemne złudzenia.

Traktowane jest nieskomplikowany sposób napisać swoją kreatywność z mikrofonem i … słuchać. Ciekawość na twarzy „i że samo się stało z nami?” A radosny uśmiech szybko przejść po wysłuchaniu pierwszej zwrotki. A jeśli masz wystarczająco dużo siły woli, aby wysłuchać „go”, po wysłuchaniu doświadczenie staje się trochę nieswojo, trochę wstyd, a po ludzku przykro dla osób, które w godzinach wieczornych dotkniętych swoją kreatywność.

Jestem w stanie inspirować nadal odtwarzać muzykę, prawda?

W rzeczywistości, nie wszystko jest tak beznadziejna. Wiele razy źle piosenki poprawione kilka lekcji.

Dowiedz się, jak dobrze śpiewać jest całkiem realne. Nie przesadzam, uwierz mi!

Tylko nie od razu się błędne wnioski, po kilku lekcjach będziesz śpiewających na poziomie zawodowych śpiewaków. Oczywiście, Cud się nie stało. Włącz logice związanej z profesjonalnych wokalistów śpiewających całe moje życie. Każdy dzień zaczyna się ich dość długim raspevki. I cały dzień, stopniowo wypracować różne techniki.

Skupić się na innych, recenzowanie akordy podobał się utwór natychmiast i śpiewać. No, a jak nie przywiązują prawidłową pracę, możemy go lepiej, albo przynajmniej tak dobrze.

Są ludzie, którzy nigdy nie nauczyli się śpiewać, ale nadal dobrze śpiewać. Nie pójdziemy do analizy, jak im się to uda, z pominięciem długotrwałej szkołę wokalną. Będziemy ugodowe, aby wierzyć, że są obdarzeni przez naturę, część śpiewu.

Tacy ludzie są w mniejszości.

Po kontynuować czytanie tego artykułu, nadal należy do „normalnej większości”, która z definicji nie może śpiewać. Wtedy i zakręty, ale najprawdopodobniej obecnie wiemy, że ogólnie nadal nie wystarczająco dobre.

Śpiewu, nie wiem, ale około 10 lat pracy inżynier dźwięku w Państwowej Orkiestry miałem przyjemność rozmawiać z wielu śpiewaków. Śpiewają dobrze, tylko poprzez rozmowy z nimi na części wokali, oczywiście, nie nauczyłem, ale ich rady i zalecenia, ale pamiętam, a jednocześnie pomógł mi znacznie.

Ale jeśli jesteś naprawdę poważnie o nauce do śpiewania … i śpiewają bardzo dobrze, Rada będzie tylko jeden, nie zagłębiać się w tym artykule. Ci dobrego trenera wokalnego! I nauczyć się tego rzemiosła przez kilka lat.

Jeśli celem bardziej przyziemne i powszechne, trochę poprawić moje gry na gitarze i trochę siebie nauczyć się śpiewać lepiej … I to nie jest poza zakresem muzykowania domowego zalecenia poniżej Ciebie będzie bardzo przydatna.

I tak, praktyczne porady …

Share →