Jak oczyścić wątrobę z toksyn

Jak oczyścić wątrobę z toksyn

Wiele metod oczyszczania wątroby, którego celem jest pozbycie się kamieni żółciowych. To jest bardzo poważna, stresujące procedura, a nie każdy znajdzie odwagę, by ją zapytać. I nie każdy potrzebuje, szczerze mówiąc.

Ci, którzy nie cierpią z powodu obecności kamieni żółciowych w wątrobie i żółci, w celu przeprowadzenia takiego czyszczenia jest taki sam, jak wróble strzelać z armaty. Istnieje wiele prostych i miękkich technik, które pomogą doprowadzić toksyn wątrobę i ułatwić pracę tego organu.

Dieta

Pierwszym wydarzeniem, który jak do czyszczenia ponderów wątrobę z toksyn, jest przejście na dietę oszczędne. Ten sam jest w stanie rozładować nasze ciało, dać sobie spokój. Usuń z diety, pieczenia i słodycze, tłuste mięso i ryby, żywność w puszkach, wędliny, gorącym sosem.

Musisz jeść więcej produktów mlecznych, surowych owoców i warzyw, zwłaszcza takich jak cytryny, grejpfruty, buraki, marchew, dynia.

Moc ta może być wywołana czyste, dobrze przygotowuje wątrobę do dalszych procedur.

Miękkie sprzątanie prewencyjna

Wybór co do czyszczenia wątrobę przed toksynami, wolą przyjemne dla was metod. Istnieją sposoby, jak to mówią, na każdy gust. Oto niektóre z nich:

  • Ezheutrenny odbiór miodu rozpuszczonego w ciepłej wodzie z cytryną;
  • Jedzenie świeże dyni lub sok z dyni do 0,5 kg na dzień;
  • Śniadanie z surowej kaszy gryczanej, ostatniej nocy zalane jogurtem – zaledwie 10 dni
  • Garść rodzynek przed snem – w ciągu 10 dni.

Wskazania i przeciwwskazania

Jeśli jesteś praktycznie zdrowy człowiek, korzystanie z, powiedzmy, rodzynek lub dyni z umiarem nie zrobi ci krzywdy. Ale dlaczego zdecydowałeś, że trzeba wycofać toksyn wątrobę? Ty zmęczenie, osłabienie, uczucie ciężkości i bóle w wątrobie?

Zgaga, gorzki smak w ustach, nudności? Nie angażują się w amatorskich i udać się do lekarza. Po tym wszystkim, objawy te mogą być traktowane całkowicie innych chorób. Gdy problemy zdrowotne, tylko ekspert powiedzieć, jak oczyścić wątrobę z toksyn i czy chcesz to zrobić teraz.

W niektórych przypadkach będzie to dokładnie to, czego potrzebują, podczas gdy inne pobudzają wydzielanie żółci (tj, uzyskuje się to poprzez przeprowadzenie czyszczenia) będzie szkodliwe.

Dla każdej procedury istnieją przeciwwskazania. Alergie, choroby przewodu pokarmowego, układu krążenia, nawet zwykłe przeziębienie – z których wszystkie mogą uniemożliwić użycie wielu, nawet najbardziej delikatny sposób. Istnieją techniki, które nie mogą być stosowane w odniesieniu do kobiet w okresie menstruacji, ciąży, karmienia piersią; może być znacznie ograniczona przez ilość i czas czyszczenia.

Wybór co do czyszczenia wątrobę przed toksynami, dowiedzieć się jak najwięcej możliwych sposobów, aby wybrać najbardziej odpowiedni pasuje do Twoich upodobań i możliwości. A co najważniejsze, decydują się z lekarzem, musisz go, zwłaszcza, jeśli chodzi o nie tylko prewencyjne, ale bardziej poważne zabiegi z zaawansowanych narzędzi.

Share →