Jak odróżnić kota z kotem

Jak odróżnić kota z kotem

Jak odróżnić kota od kota wie, może nawet dzieci. Retoryczne pytanie – po co ich odróżnić? Jeśli widzisz to czworonożny je na ulicy, nie obchodzi mnie, kto to jest.

Jeśli jest to Twoja zwierząt – już wiesz. Kot kotek z innych hostów może być identyfikowany przez nazwę (tj nick). Kolejna rzecz – w celu określenia płci małego kociaka. Ale najpierw zobaczmy, czy możliwe jest rozróżnienie pomiędzy dorosłymi zewnętrznych widocznych?

Okazało się, że sposobem na odróżnienie się od kota kot prawie nieistniejącym. Ale jednym z prawie całkowite – w kolorze. Jeśli tricolor przed sobą (lub szylkret) tworzenie – to jest kot. Nie tak dawno temu, naukowcy odkryli, że w czarnym i czerwonym kolorze u kotów jest odpowiedzialny chromosom X.

Zarówno tych kolorów pojawił się w kolorze, jest konieczne, aby chromosomu X miał dwa. A to zdarza się tylko u kobiet. Dwa chromosomy X – oznacza „dziewczyna”. „Boy” pochodzi z połączenia chromosomów X i Y.

Jest tam znak – koty tricolor przynieść szczęście do domu!

Różnice w zachowaniu psów i kotów

Kocięta obu płci zachowują się w ten sam sposób (jak w rzeczywistości, a wszystkie małe dzieci). Różnice w zachowaniu pojawiają się w okresie dojrzewania. Obserwacje wykazały, że:

  • koty są bardziej aktywnymi myśliwymi, koty są bardziej leniwi
  • znacznie schludności koty koty
  • kocie pazury oznaczyć terytorium (w łapy koty mają specjalne gruczoły)
  • koty oznaczyć terytorium wystarczającą absolutorium z nieprzyjemnym zapachu
  • koty Bole przywiązany do swoich właścicieli, koty również umiarkowane w tym zakresie
  • koty walczą ze sobą o posiadanie kota, koty dla kotów – nigdy

Jak określić płeć kociaka

Aby zrozumieć, kto jest przed tobą – czy kotek kot, spojrzeć zhivotinku odpływu. Ekspresowe objawy, nie będzie widać, ale według ekspertów, prawie sto procent sposobem na określenie płci zwierzęcia.

W żeńskich narządów płciowych znajdują się bardzo blisko odbytu i na zewnątrz jak pionowym paskiem. Odległość między tymi miejscach nie przekracza 1 cm.

W Somavia genitalia przypominają okrągły punkt i znajdują się w większej odległości od odbytu, około 2-3 cm. Jest w tym miejscu, kot będzie wtedy jaja. Obraz można obejrzeć tutaj.

Krótko pamiętać

Koty

Otwarcie odbytu i narządów płciowych są bardzo blisko, mniej niż 1 cm. genitalia kształcie pionowej linii. Trójkolorowy lub charakterystyka szylkret tylko dla kotów

Koty

Otwory odbytu i narządów płciowych znajdują się w odległości 1-2 cm. Genitaliów kształcie punktu. Koty nie są trójkolorowym.

Share →