Jak określić płeć dziecka bez ultradźwięków

Jak określić płeć dziecka bez ultradźwięków

Chociaż nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na prawdopodobieństwo 99%, aby określić płeć dziecka w czasie ciąży, często dziecko na USG „nieśmiały” i pozostawić rodzicom w ciemności.

Istnieją jednak oznaki, że nie mają żadnego dowodu naukowego, ale czasem się sprawdzają. Na przykład:

jeśli partnerzy w momencie poczęcia nie są małżeństwem, to chłopiec (że matki kimś polegać w przyszłości, jeśli ktoś nie chce się żenić). A jeśli partnerzy są malowane lub wed, z dużym prawdopodobieństwem urodzić córkę.

Jeśli przed poczęciem małżonkowie często są aktywne seksualnie, to dziewczyna. A jeśli życie seksualne małżonków przed ciążą występuje sporadycznie w 3-4 dni, pomaga wyobrazić sobie chłopiec („prawdziwych mężczyzn” w „plemienia” nie wystarczy).

Jeśli koncepcja nastąpiło w dniu owulacji, chłopca. Jeśli kilka dni przed – dziewczyny. To znak, tak przy okazji, naukowo udowodnione: plemniki niosącego „męską” chromosom, bardziej mobilny, ale mniej wytrzymałe.

Jeśli para kocha mężczyznę, chłopaka. I odwrotnie.

W starożytnej Egipski papirus w czasie panowania faraona Ramzesa II mówi, że płeć płodu, jest jeszcze w łonie matki, można określić, czy wody moczu ciężarnych z ziaren jęczmienia i pszenicy. Jeśli pierwszym kiełków jęczmienia, następnie chłopca. A jeśli pszenicy, to dziewczyna.

W naszych czasach, naukowcy przetestowali tę metodę. I okazało się, że działa z prawdopodobieństwem około 80%.

Share →