Jak określić płeć dziecka: poznać płeć dziecka dla znaków

Jak określić płeć dziecka: poznać płeć dziecka dla znaków

Wiele kobiet w ciąży są przedstawiciele zastanawiasz się, jak można określić płci nienarodzonego dziecka w domu bez ultradźwięków. Kobiety, które nie miały szczęścia do noszenia dziecka pod sercem, trudno jest zrozumieć, takim zapałem matek noworodków. Po tym wszystkim, w rzeczywistości, to ma znaczenie, kto rodzi się – dziewczyna lub chłopak.

Najważniejsze jest to, że dziecko było zdrowe.

Jednak to nie wystarczy, a kobiety starają się zbadać wszystkie możliwe opcje, aby wstępnie określić płeć dziecka w brzuchu, według znaków narodowych w owulacji, według kalendarza chińskiego, grupy krwi rodziców, datę urodzenia rodziców, w mgnieniu oka, za pomocą ultradźwięków.

Określanie płci dziecka w żołądku

Jak określić płeć płodu w postaci brzucha i jej wysokości, od dawna znane. Wcześniej w tym samym za bardzo dokładne, więc było bardzo powszechne. Jednakże sposób ten stosuje się w rzeczywistości po 30 tydzień ciąży, ponieważ w tym czasie kształtu brzucha jest łatwo widoczny.

Jest kilka rzeczy, które wskazują pola nienarodzonego dziecka:

  • „Wyspa” kształt brzucha z wyraźnym talii (czyli jeśli jego powrót nie jest możliwe, aby zrozumieć, że kobieta w pozycji) sugeruje, że będzie chłopiec;
  • okrągłe, jak nogi w kierunku żołądka (tzn za zrozumiałe jest, że kobieta jest w ciąży) wskazuje, że córka;
  • uważa się, że kobiety, które pielęgnować dziewczyna brzuch nieco wyższy niż tych, którzy czekają syna.

Rozróżnianie płci na znakach narodowych

Jeśli nie wiesz jak określić płci dziecka – znaki narodowe mogą ci w tym pomóc. Obecnie istnieje wiele różnych funkcji zewnętrznych, które pomagają ustalić płeć dziecka:

  • Zatrucie sugeruje, że silny córki;
  • często mówią „dziewczyna ma urodę matki”, więc jeśli kobieta stała gorszy wygląd: na ciało i twarz miał trądzik, włosy wypadają silnie, zhirneyut skórę, itd – Wszystko to jest często wynikać z faktu, że jest to dziewczyna;
  • Jeśli przyszła mama ciągnie kiełbasy, mięsa, marynaty – warto chłopca oczekiwania. Jeśli natomiast zawsze chce słodkie – płeć dziecka będzie kobiet;
  • Niektórzy „eksperci” określić płci zachowania dziecka w łonie matki: syna, co do zasady, bardzo energiczny i często w ruchu, córka odwrotnie – jest raczej spokojna.

Jednakże, ponieważ samo-określenia płci dziecka znaków narodowych z medycznego punktu widzenia nie jest to możliwe, takie metody, według większości lekarzy, sprzecznych i absolutnie bezpodstawne. Na przykład, kształt brzucha zależy tylko od położenia dziecka, kształtów i anatomicznych cech matki oczekującej.

Określanie płci dziecka do owulacji

Wiele par przed ciążą dopasowanie z wielkiej odpowiedzialności, tak często obliczany korzystny czas na poczęcie. Ponadto, w celu określenia płci dziecka do owulacji jest całkiem realne, że często rodzice nawet zaplanować płeć dziecka.

Metoda ta opiera się na różnicy w nasieniu. W ich strukturze, jak wiadomo, jest to chromosomy X i Y. Te ostatnie są bardziej mobilne i silnik do jaj dostać się na pierwszym piętrze, a więc dziecko będzie płci męskiej. Jednak, chromosom Y szybko umierają.

Dlatego, jeśli w czasie owulacji, współżycie seksualne nie było, w przypadku ciąży należy spodziewać się dziewczyna.

Chromosom X, żyją zwykle trzy dni. Jeżeli w tym czasie nie występuje owulacja, to ciąża nie jest. I wtedy pytanie, dokładnie określić płci dziecka, on zniknie.

Rozróżnianie płci chiński kalendarz

Mówi się, że istnieje realna możliwość, we wczesnym okresie ciąży w celu określenia płci dziecka pod stołem w chińskim kalendarzu: jak pokazuje praktyka, technologia ta ma doskonałe wyniki. W Chinach, taki system jest używany przez ponad 700 lat.

Wystarczy skorzystać z tabeli:

  • w kolumnie pionowej, kobieta postanawia jej wiek w chwili poczęcia;
  • w rzędzie – miesiąc poczęcia;
  • na przecięciu wiersza i kolumny wskazano oczekiwaną płci płodu.

Aby sprawdzić skuteczność tej metody, można sprawdzić to na własne oczy. Użyj informacji z jego matką, lub, jeśli nie są pierwsze dziecko, sprawdź tabelę według pierworodnym.

Głównym problemem z tą techniką – nie kobiety znać dokładną datę owulacji, jest to szczególnie ważne dla tych, którzy nie mają regularne cykle miesiączkowe.

Rozróżnianie płci rodziców krwi

Określić płci nienarodzonego dziecka już w ciąży, a także w ciągu kilku miesięcy można za pomocą wielu metod. Niektórzy z nich uciekają się nawet na etapie planowania ciąży. Ponadto taka technika jest najlepiej stosuje się w kombinacji, w tym przypadku, prawdopodobieństwo uzyskania dziecko określonej płci jest znacznie wyższa.

Zadaniem jak określić płeć dziecka przez grupę krwi rodziców, pomoże rozwiązać prostą tabelę.

Share →