Jak osiągnąć Weight Loss brzuch w domu?

Jak osiągnąć Weight Loss brzuch w domu?

Belly tłuszczu – nie jest dobry widok. Co więcej, wciąż udaje się ukryć w miejscach, gdzie wydaje się praktycznie niewidoczne. Ale w tym przypadku oznacza to zagrożenie dla zdrowia lub życia właściciela tłuszczowej.

Nawet ludzie chudego tkanki tłuszczowej jest skumulowane, choć powierzchownie, w tym przypadku, te szkodliwe złogi są mało widoczne.

Przyczyny wzrostu brzucha

Więc po co ten cały tłuszcz pochodzi od niego jest tak niebezpieczne i jak w końcu się go pozbyć?

Depozyty w pasie są niebezpieczne niż w innych częściach ciała, zwłaszcza w przypadku dużo tłuszczu zgromadzone tutaj.

Fakt, że tłuszcz z brzucha sygnały poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, zagrożenie udarem, cukrzycą typu 2. Nieprawidłowo zbilansowana dieta i niezdrowy tryb życia sprzyja tkanki tłuszczowej, zwłaszcza u osób z predyspozycją genetyczną się choroby związane z nadwagą i.

W życiu codziennym często występuje wyrażenie „piwny brzuch”, w rzeczywistości jego wzrost nie jest związane z korzystaniem z piwem. Liczne badania wskazują, że osadzony w jamie wspiera tylko użycia dużych ilości kalorii w diecie. To dlaczego ludzie, którzy często spożywają piwo brzuch rośnie więcej niż inne? Wyjaśnienie leży we wzroście apetytu po wypiciu alkoholu.

Ponadto, napoje alkoholowe, w tym piwa, zakłóca działania hormonów, które mają kontrolować uczucie sytości, które promuje przyjęcie dużej dawki pożywienia, a więc, niepotrzebnych kalorii do organizmu.

Dlatego należy zawsze pamiętać, że wszelkie nadmierne stosowanie prowadzi do nadwagi i, odpowiednio, tkanki tłuszczowej, która tak łatwo wtedy do walki.

Kolejną istotną obserwację. Często uważają, że zwiększenie obwodu talii znacznie wpływa na spożycie tłustych. To nie jest do końca prawdą. Wzrost brzucha jest tylko nadmiar kalorii. Tym niemniej, nie są tłuszcze będące bardzo niebezpieczne dla organizmu i w wyniku ich działania na organizm jest tłuszcz na brzuchu.

Ten tak zwany trans – tłuszcze. Trans – tłuszcze występują w margarynie, a zatem do pieczenia, jak i fast food – jedzenia.

Czy to możliwe, aby schudnąć w domu?

Oczywiście, że możesz. Każda próba wykonana na efekt odchudzania, przede wszystkim na redukcję tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Przyjmuje się powszechnie, że właściwym sposobem, aby schudnąć, dieta i, oczywiście, ćwiczenia. Rzeczywiście, najlepiej, aby zmniejszyć ilość tłuszczu na brzuchu jest poprawny sposób i zrównoważonej diety, tak aby ograniczyć spożycie pokarmu zmniejszenia ilości kalorii w organizmie, a tym samym prowadzić do utraty wagi.

Prawidłowe odżywianie oznacza dietę bogatą w błonnik, który jest, z treścią:

  • pełnoziarniste;
  • owoce i warzywa;
  • roślin strączkowych;
  • ryby;
  • jajka
  • produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu;
  • Mięso, które powinny być nietłusty, idealny – drób.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne, koncentrując się na ich wydajności 30 – 60 minut dziennie.

Ćwiczenia fizyczne

Istnieje wiele ćwiczeń fizycznych dla abs. Uniwersalny receptę ćwiczeń do utraty wagi nie istnieje. Zestaw ćwiczeń jest ściśle dobrane indywidualnie dla każdej osoby, biorąc pod uwagę skład ciała, wieku, choroby podstawowej, uwarunkowania genetyczne, i wielu innych czynników.

Niektóre ćwiczenia bardziej celowe, aby zmienić utwór sam w sobie, tak że miał najlepszy efekt.

W zależności od obszaru wpływów do ćwiczeń brzucha można podzielić na trzy główne typy:

  • Górna naciśnij;
  • na skośne;
  • na dnie prasy.

Najlepszy czas na wykonanie ćwiczenia – rano. W każdym razie, szkolenie musi być przeprowadzone na czczo, nie wcześniej niż 2 – 03:00 po jedzeniu.

Dla efektywności pracy, należy wykonać każde ćwiczenie 20 – 25 razy, z tygodniowym wzrostem obciążenia.

Wykonania jest przeznaczony do górnej części prasy

Aby wziąć pozycję wyjściową powinien leżeć na plecach, nogi zgięte w kolanach, i palce, aby utrzymać się z podłogi. Ta pozycja stóp nie musi załadować przednie mięśnie nóg, a mianowicie cielęta i w strefie „bryczesy”. Ręce są w początkowym położeniu głowy. Na wydechu powinien oderwać łopatki z podłogi kilka centymetrów, podnosząc ją do górnej części tułowia. Wdechu – miękki reset.

Podczas ćwiczeń należy upewnić się, że ciało podnoszenia przeprowadzono nie siłą oręża, lecz wyłącznie pracy prasy.

Ćwiczeń dla rozwoju dna prasy

Pozycji wyjściowej – leżąc na plecach, ręce za głowę na zamku, nogi zgięte w kolanach, umieszczone równolegle do podłogi i zginać nogę w postaci „prasowania”. Wydechu, należy podać nogę daleko, ich prostowanie w tym samym czasie i upewniając się, że zawsze znajdowała się równolegle do podłogi. Na inspiracji – z powrotem do pierwotnej pozycji.

Do mięśni skośnych

Pozycją wyjściową jest tak samo jak w poprzednim wysiłku. Na wydechu, dotrzeć do lewego kolana prawym łokciu, na inspiracji – z powrotem do pierwotnej pozycji. Następnie wykonaj ten sam ruch, tylko lewy łokieć sporządzony na prawym kolanie.

Po aktywacji nie tylko mięśnie skośne, ale również wszystkie mięśnie brzucha. Gdy monitor jest ważne dla „twist” zostało przeprowadzone tylko mięśnie brzucha.

Aby były skuteczne, zaleca się używać, że kończy cykl osobliwe mocujący: skurcz mięśni (tj wydech) powinien być okres (kilka sekund), aby naprawić ciało. Wstrzymuje oddech w tym samym czasie, a dopiero potem, aby powrócić do swojej pierwotnej pozycji.

Bardzo ważnym punktem w realizacji szkoleń sprawuje właściwy rytm oddychania. Należy pamiętać, że maksymalny skurcz mięśni, co powoduje spalanie tłuszczu występuje właśnie na wydechu. Na zalecenie ekspertów, powinny być przeprowadzane oddech nos, ale wydech – usta.

Oto tylko jedno ćwiczenie dla każdej grupy mięśni brzucha, istnieją inne spalanie tłuszczu.

Ponadto, możliwe jest, wykonując codzienne czynności, wykonywanie gimnastyka, niepostrzeżenie oczy. Aby to zrobić, wystarczy ścisnąć mięśni brzucha na wydechu i relaks – w poszukiwaniu inspiracji. A należy pamiętać, że posiadacze równego postawy ciała jest zawsze w stanie spryt.

W związku z tym tylna powinna być zawsze proste.

Powyżej i inne wiertarki, przysiady itp przyczynić się do wzmocnienia mięśni i tłuszczu palą się nie tylko w żołądku, lecz w innych częściach ciała, które jest wynikiem pracy – utratę wagi. Ale w walce z tłuszczem będzie skuteczne ćwiczenia aerobowe i innych bardziej ogólnych celów. To może być uruchomiony, a jazda na rowerze, pływanie i czy gra w tenisa.

Każdy może wybrać coś dla smaku, że nie jest ciężarem, i przynieść przyjemność.

Share →