Jak ozdobić ciasto w domu lukier, śmietana, kitu ...

Jak ozdobić ciasto w domu lukier, śmietana, pasty, owoce

Trzeba powiedzieć, że smakuje lepiej domowe ciasta zakupu. Po pierwsze, nie będzie zatruwać siebie i swoją rodzinę z różnego rodzaju dziwnych emulgatorów. Po drugie, można umieścić krem ​​prawdziwego masła, margaryny, a nie piec ciasta z jaj zamiast proszku, który ma korzystać z naturalnych produktów, a nie ersatz. I po trzecie, można umieścić swoją duszę do produktu. Po ugotowaniu tę samą magię Starają – i nie będzie mały cud; będzie toczyć się maszynę ciasta – nie magię.

Jednakże, nie jest «ale»Jak urządzić domowe ciasto? Rzemieślnicy zdjęcia pokazują, że można to zrobić. I teraz też nauczyć się tej umiejętności. Krok pierwszy: wyrównanie krawędzi

Nawet jeśli upiec ciasto w specjalnej formie, nie zawsze okazują doskonały. Najwięcej testu jest często zdumieni, co ciasto wydaje «garbaty», Dlatego przed ozdobić ciasto w domu, konieczne jest, aby rozpocząć, aby wyrównać. Można tego dokonać w znany długiego noża.

Trzymaj go w pozycji pionowej, a produkt na pokładzie rundy powoli odwracają się od ciebie. Początek biszkoptów należy również starannie wyciąć: tak usunąć błyszczący kauteryzowana, które nie będą trzymać krem. W tym samym czasie likwidacji «garb»,

Krok drugi: zbiór artykułów

Cóż, co ciasto bez kremu? Jednak, w promieniach ciasto, trzeba zadbać o to, że oni nie skosobochivshis i pływaliśmy. Najlepiej stosować na warstwie dżemu z pralinki lub kremów tłustych.

Gotować trochę więcej, i nie spiesz się wyrzucić resztki ciasta wyrównania – ponieważ wciąż musimy zastanowić się, jak udekorować ciasto w domu.

Krok trzeci: sformułowanie stron

Muszą coś na pokrycie tych brzydkich sekcje wystające. Najprostszym sposobem, jak udekorować ciasto w domu, jest masło śmietankowe peremazivanie strony. Nadal można zwinąć je w bułce tartej, pozostając z podszewką ciast. Nie mniej imponujący wygląd «palisada» Cookies Savoiardi lub bezy.

Jednak pozostawać w pozycji pionowej, będą one również tylko kremu oleju.

Wykończenie: góry wystrój

Jest to najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę, że goście, zwłaszcza dzieci. Możliwe jest odwołanie się do glazury (półprodukty, można kupić w sklepie). Ale to ma funkcję, która wystaje wszystkie nierówności powierzchni. Łatwiejszy w użyciu, jak glazura rozpuszczoną czekoladę.

Rozcieńcza się w małej ilości śmietana w łaźni wodnej i produkt powleka się w kilku etapach. Wpisanie gorącą czekoladę (czarny lub biały) w cukierniczego strzykawki, można zrobić napis. Innym pomysłem na temacie, jak udekorować ciasto w domu – używać żelującego owoce.

Mandarynka, brzoskwinia plastry, kąpiel w koktajl wiśniowy galaretką i leżał długo na powierzchni produktu.

Cream Oil – najlepsza sytuacja korzystna. Wygląda ładnie, jest możliwe dodanie naturalnych barwników (kakao, sok z wiśni, szpinaku lub marchew) i stworzyć wszystkie rodzaje róż, liście. Jak ozdobić ciasto z kremem, nie mając pod ręką ciasto strzykawki z załącznikami?

Weź kartkę papieru grubego, toczą kule z niego, wyciąć dno trójkąta. Trzymając rękę nie kornetik okazało, nadziewane wewnątrz i lekko ściskając kremu jako loki, falbanki i inne dekoracje. Jeśli jako dziecko ładne wyrzeźbione z gliny, można podnieść swoje umiejętności i podejmować różne postacie kitu.

Aby to zrobić, należy w równych proporcjach skondensowanego mleka, mleka w proszku i cukier puder, zagnieść, aż będzie gładkie i kreatywności.

Share →