Jak ozdobić samochód ślubu.

Jak ozdobić samochód ślubu.

Wybór samochodów sami na konwój ślub zależy od preferencji i zasobów, ale ogólne zasady doboru maszyn pokazują, że najlepsze są jasne kolory, które symbolizują czystość i siłę małżeństwa.

Jeśli krotka składające się z różnych samochodów, światła umieszczone na początku i ciemne – przestrzegane. Maszyny jasne kolory niechciane – okazać, nie tak stylowe, ale jeśli nie, bez nich, muszą udać się do samego końca. Więc można stworzyć najbardziej harmonijne wrażenie.

Nie staraj się trzymać się stylu klasycznym. Załóżmy, że nie można sobie pozwolić, aby wynająć limuzynę złoto – decyzje budżetowe mogą być bardzo oryginalny i niezapomniany. Limuzyny – to dość poobijany, ale kawalkada kilku wielobarwne «Kozacy», Kulki dekoracje nie zostawiaj uroczystość bez uwagi do podróży na drodze i zdezorientowani piesi.

Dekorowanie otoczenie maszyny ślubu, można trzymać się klasycznych reguł lub fantazjować, jak chcesz.

Jednym z najbardziej tradycyjnych biżuterii – pierścienie symbolizujące dwa blokujące siłę przyszłej Unii. Pierścionki zdobią tylko samochód, w którym kilka przejść.

Czy można sobie wyobrazić prawdziwe świętowanie bez balonów? Tutaj można zapomnieć o znaczeniu środka i wędrować, zwłaszcza, liczba piłek na drodze z pewnością zmniejszy się. Najważniejsze jest to, że kule nie przeszkadzają kierowców.

Teraz dekoracje samochodów ślubnych kulami przez specjalną spółkę. Jeśli odwołać się do ich usług, nie można po prostu wisiał kulki na maszynie, ale także zamówić oryginalne kompozycje poszczególnych projektów.

Zakup żarówek samodzielnie, nie skąpić na tym wydatków i zakup wysokiej jakości i trwałe piłkę, że nie dostać się do końca podróży samochodowych ślub, obwieszone kolorowymi szmatami smutnych.

Maszyna daje świąteczny wygląd taśmy. Krawędzie powinny być wstępnie palić, że taśma nie została rozwiązana, a następnie uszyć gumy wstążki na jednej stronie. Drugi koniec gumy szyć, już sobie taśmę na samochód, w przeciwnym razie będzie to trudniejsze do wprowadzenia na, a taśma będzie zły na pobyt. Taśmy powinny być połączone ze sobą oraz z kolorem samochodu. Spójrz wiele różnych odcieni czerwony, zielony, niebieski, delikatne dźwięki są najlepiej unikać – nie są widoczne.

Szczególnie popularny wśród nowożeńców wstążek dekoracyjnych w kolorach rosyjskiej flagi.

Obecnie duża powszechne śmieszne tablice z napisami « Opowieść o pana młodego », « Gang panny młodej », « ślub » itd. d. W rzeczywistości, to naklejka na ten temat. Nie są one zabronione przez prawo, ale tylko pod warunkiem, że można zobaczyć jedną z hotelowego samochodu. Tablice rejestracyjne są ciekawe i zabawny sposób.

Są one rozwiązane przez nasze prawodawstwo, pod warunkiem, że jeden z pokoi maszyny będą widoczne.

Często młodzi samochód ozdobiony lalek. To może być lalka dziecko, które reprezentuje przyszłego potomstwa, lub lalki-dziewczyna w sukni ślubnej, siedząc na wozie panny młodej. Taka dekoracja wygląda dobrze tylko wtedy, gdy pozwala na to pogoda, a jeśli nie żal mi tego bardzo piękne lalki.

Wyobraź sobie, jak będzie wyglądać shabby straszne młodymi, roi błotem? On przypomina bardziej horror niż radosne wydarzenie.

Tak więc, najważniejsze w dekoracji samochodów ślubnych – Połączenie piękna i funkcjonalności.

Share →