Jak ozdobić tort dla dziecka z rękami?

Jak ozdobić tort dla dziecka z rękami?

Tylko naturalne!

Ciasto, wykonany własnymi rękami, ma kilka zalet. Po pierwsze, wszelkie domowe ciasta korzystnie z zakupem dla ich smaku. Po drugie, można ozdobić tort dla dziecka z jego rąk, niż jak zrobili niespodziankę urodziny i gości.

Dzieciak będzie dumny z ich matką, bo takie unikalne ciasto nie będzie żaden z chłopaków. I, być może najważniejsze – ciasto własnymi rękami będzie nie tylko smaczne, ale również użyteczne, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki.

Najważniejszą zasadą, której należy przestrzegać podczas przygotowywania jedzenia dla dzieci, jest naturalną częścią wszystkich komponentów. Bez względu na to, jak malownicze nie wydaje działy ciasta ciasto z supermarketów, nie możemy zapominać, że w ich produkcji są często używane kolory i smaki, które dla dzieci rośnie bardzo szkodliwe. Staraj się używać tylko olej naturalny, mleko, śmietanę. Jeśli ciasto wykończeniowe muszą jasne kolory – również używać naturalnych barwników. W celu uzyskania koloru czerwonego – dodać kilka kropli soku żurawiny gotowe mieszanki, wiśni lub buraków. Zielony odcień da szczaw sok lub szpinaku.

Marchew będzie plama krem ​​do nasyconego kolorze pomarańczowym.

Udekoruj tort dla dziecka jego ręki

Istnieje kilka opcji do dekoracji tortu dla dziecka w domu. Jeśli urodziny przyszedł latem, skorzystać z hojnych darów drzew i krzewów owocowych. Umieścić na górnej warstwie tort, pokrywa górną owocowej kompozycji. Możesz użyć truskawki, porzeczki, wiśnie (nie zapomnij usunąć pre-doły).

Ściany boczne mogą być ozdobione połówki orzecha włoskiego lub jagód.

Moms, którzy chcą eksperymentować i próbować się jako cukiernik, można spróbować zrobić dekoracje na jednostkę wektorową dziecięcego kitu, który można przygotować samemu. Z końcowej masy, na czas niezbędny, oraz, w razie potrzeby, z kolorowym soku z jagód, można wyciąć różne figurki na tort dekoracji dla dzieci: samochodów, bale i kwiatów. Do ich produkcji mogą używać tych szablonów z pre-naoliwione pergamin. Nie martw się, jeśli za pierwszym razem nie można udekorować ciasto w razie potrzeby na początku. W każdym razie, dziecko będzie docenić ciężką pracę.

Po tym wszystkim, to ciasto jest wyjątkowy, choćby dlatego, że jest z miłości ręce najdroższej osoby na ziemi.

Share →