Jak pierwotnie pogratulować kolegom 8 marca

Jak pierwotnie pogratulować kolegom 8 marca

Dla patrzeć przez okno pierwsze ciepłe promienie słońca przez okno, aby usłyszeć radosny śpiew ptaków, z dachu, jakby rozstanie łzy wiszące sople zimowych. Yay! Wiosna przyszła! Ale za wcześnie na relaks, zwłaszcza ci, człowieku.

Po tym wszystkim, z przodu bardzo kłopotliwe, odpowiedzialny, choć bardzo przyjemne zdarzenia – wiosennych wakacjach, Międzynarodowego Dnia Kobiet!

Jak można pogratulować koleżanki? Oto aktualny temat dla każdego. Co myśleć o tych wakacjach do zapamiętania, jeśli nie na całe życie, co najmniej przez okres jednego roku. Spokój! Tylko spokój!

Aby rozwiązać ten problem, trzeba trochę wolnego czasu i wyobraźni.

Punkt – nie pozbawia kogokolwiek obchodzi tego dnia. Istotne jest, że każda kobieta poczuła się jak prawdziwa królowa. To pomysł na uroczystości.

Umów jego koledzy przedstawić w ceremonii wręczenia nagród «Oscar», Od czego zacząć? Przyjdź do biura wcześniej wszystkich pracowników, udekorować pokój z kwiatów, balonów i należy rozwałkować na czerwonym dywanie (jeśli nie jest to możliwe, to ścieżka jest łatwy do kleju z czerwonego papieru).

Przygotować wcześniej krótkie prezentacje «gwiazdki», Ze wszystkimi ich zaletami, osiągnięć i umiejętności. Niniejsza prezentacja i będziesz być spełnione przez głośne oklaski piękne panie. I nie zapomnij, aby przygotować aparat!

Dzięki spotkaniu zrozumieliśmy. Co dalej? Dalej – jeszcze łatwiejsze. Świętowanie odbywa się bez zaproszonych gości?

Twoi koledzy mogą pogratulować gwiazda muzyki rosyjskiej i zagranicznej. Prawdopodobnie w drużynie męskiej ma podżegaczy, którzy mogą wykonywać pep «Czita-WIRE» na obraz verka Serduchka lub czarować «złoty głos» Nikolai Baskov. Również w programie koncertu kilku konkursach i gwarantuje sukces!

Myślę, że do tego czasu twoja pani bardzo głodny, więc nadszedł czas na poczęstunek. I istnieje kilka opcji. Pierwszy – Najbardziej, jeśli są krótkie czas – Zorganizować dostawę dań gotowych z pobliskiej restauracji lub kawiarni. Ale jeśli naprawdę chcesz zaskoczyć swoich kolegów, a następnie przykryć świąteczny stół samodzielnie.

Niech każdy przygotowuje ich podpis danie. W przypadku, jeśli nie wiesz, jak gotować i mnóstwo czasu, można zamówić kurs mistrzowski dla przygotowania wszelkie egzotyczne, ale jednocześnie bardzo prostych posiłków.

Wydaje się, że zapomniał czegoś. Ach, tak! Oficjalne pozdrowienia i upominków. Jeśli jest to przypadek z gratulacjami łatwiejsze, możesz napisać do szefa firmy, że był pod muzyka uroczysta dał jej; to, co z teraźniejszością?

Może cukierek? Nudne i banalne. Może pamiętniki? Ale dał w zeszłym roku. Czy uważasz, że to ślepy zaułek?

Potrzebujesz do indywidualnych prezentów dla każdej kobiety. Trzeba tylko spojrzeć na niego, aby posłuchać rozmowy w czasie przerwy na lunch, a wiesz, że twój kolega lubi i co interesuje. Na podstawie tych informacji, można łatwo wybrać pożądany prezent – Ta mata do jogi, ktoś zestaw szklanek, itp I nie zapomnij kolejny ważny punkt. To, oczywiście, kwiaty. Po 08 marca – Spring Festival, festiwal kobiet!

A co kobieta nie nastawił mały bukiet tulipanów, z czułością i podziwem męża wzniosłe.

I wreszcie podbić piękne panie, aby zakończyć zdarzenie może być jasne i kolorowe fajerwerki.

Share →