Jak pogodzić się z jej najlepszą przyjaciółką?

Jak pogodzić się z jej najlepszą przyjaciółką?

Kategoria: Relacje

Ile razy zdarzyło Ci się znaleźć się w złej sytuacji, kiedy nie kłócić się z jej najlepszą przyjaciółką dobrze, po prostu grzech? Cóż, kłócili, wykonane swoich roszczeń, nazywając siebie z łagodnymi słowami – i co wtedy?

I wtedy zaczyna ostrzyć sumienia ciągu, jest świadomość, że ta dziewczyna była twoim najlepszym przyjacielem i pomocnikiem we wszystkich sprawach. Nie ma na to rady. musimy prosić o przebaczenie.

Tak więc, po pierwsze, spróbuj zamienić się miejscami z jej najlepszą przyjaciółką: byłbyś zadowolony słysząc te słowa, które mówisz do niej? Najprawdopodobniej nie.

Po drugie, nauczyć się przebaczać. Nawet jeśli najlepszy przyjaciel i dotknął czegoś, po prostu spróbuj tego i jeszcze większe urazy i zapomnieć o nim.

Po trzecie, zadzwonić do przyjaciela, przeprosić i powiedzieć mi, co się stało, otrzymał źle, źle. Ona jest prawdziwym przyjacielem, asystent i współpracownik, należy wybaczyć wszystkie swoje «fanaberie», A potem po prostu zgadza się, że wszystkie problemy można wspólnie decydują, że nigdy nie będzie krzyczeć na siebie i angażować się w różnego rodzaju obrazów. I będziesz miał dobre stosunki z konieczności poprawy i można nosić ze sobą przez całe życie jasne i silne przyjaźni.

Jak myślisz o zakupie rosną stout z nim – pozytywne? Następnie zarząd Petersburgu oferuje swoje usługi, aby opublikować ogłoszenie sf tu znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Share →