Jak pokonać karaluchy w swoim mieszkaniu?

Jak pokonać karaluchy w swoim mieszkaniu?

Jak się pozbyć karaluchów? To pytanie zawsze martwi ludzi dzisiaj nadal aktualne. Uważa się, że w Rosji te owady były w czasach wojny z Fryderyka Wielkiego. Klimat i warunki życia ich wystawił, brzany i zaczął aktywnie propagować i rozłożone na ciepły dom. Ludzie nie lubią sąsiedztwo jak polowali i starali się wytępić karaluchy.

Jednak wszystkie próby spełzły na niczym, a ich obecność w domach musiały zaakceptować. A dziś jest problem hounding te owady?

Karaluchy są nie tylko uciążliwe od siebie, są one zagrożeniem dla rozprzestrzeniania się zakażeń

Niż karaluchy zapobiec?

Od niepamiętnych czasów zachowały się znaki, które mówią, że pojawienie się karaluchów w domu obiecuje szybki bogactwa, a ich lot – pożar. Stąd stosunek tych owadów nie zawsze było pogardliwe i wrogie. W ogóle, karaluchy można nazwać człowieka symbionty, gdy zwracamy się do biologicznego punktu rozważenia tej kwestii. Owady zjada ludzi za to, co uważają za odpady: bułka tarta, wykończenia skór roślinnych. W naturze, te związki nie są rzadkością. Jednakże w świecie człowieka jest różne.

Współistniejące z ludźmi, karaluchy przynieść im wiele kłopotów.

Są one niebezpieczne dla małych dzieci, a większość ludzi powodować uczucia wstrętu i odrzucenia. Co więcej, nie ma nawet pojęcia, że ​​oddzielny odnosi się do strachu przed karaluchami. Ten blattofobiya i nie zawsze wpływa tchórzliwych ludzi.

Co ciekawe, strach danych różniły Piotra I – odważnego i zdecydowanego mężczyznę.

Kierowanie jedzenie, karaluchy mogą nadal spadać pod groźbą śmiercionośnych trucizn

Funkcje karaluchy określaniu sposobów radzenia sobie z nimi

W oparciu o powyższe, staje się jasne, dlaczego coraz więcej osób zadaje sobie pytanie: Jak się pozbyć karaluchów zawsze?. Aby to zrobić skutecznie, trzeba znać specyfikę potencjalnego wroga. Karaluchy boją się:

  • Niskie temperatury (poniżej -5 ° C);
  • Wysokie temperatury;
  • USG;
  • Działanie kwasu borowego w organizmie;
  • Zapach amoniaku;
  • Zapach cytryny.

To właśnie te obawy są one wykorzystywane, gdy ludzie chcą się pozbyć wszechobecnych owadów. Inną cechą długo rogatych chrząszczy: karaluchy domowe żyją tylko w mieszkaniu, gdzie jest otwarty dostęp do wody. Mogą jeść niczego z tartą bułką i kończąc na pasty do butów.

Dlatego, starając się pozbyć karaluchów powinna obejmować wszystkie podejścia do wilgoci. Z tego samego powodu ulubione miejsca skupisk owadów są:

Przez mieszkanie przetwarzania powinny koncentrować się na tych pomieszczeń. Muszą być rozszerzona z trucizną.

Karaluchy – Niezwykle wytrwały owady! Na przykład, nawet ścięty, może żyć przez kilka tygodni, a w przypadku braku powietrza – do 45 minut. Karaluchy promieniowania również nie jest szczególnie przerażające: mogą zabić dawka dla człowieka przekracza 10-15 razy. Dlatego, fizyczne sposoby radzenia sobie z nimi nie zawsze działa.

Po lekkim uderzeniu owada może udawać, że jest martwy, a następnie wrócić do życia w wodzie.

Znając miejsce zamieszkania karaluchów, można spróbować zniszczyć ich tradycyjnych metod

Tradycyjne metody pozbycia się karaluchów

W powyższym zachowanie opiera się karaluchy najpopularniejsze sposoby, aby pozbyć się karaluchów. Oto niektóre z nich.

Jeśli owady są hodowane w prywatnym domu, pomaga zera. Na tej zimy na mrozie szeroko otwarte wszystkie okna, drzwi, ogrzewanie wyłączone i udać się na kilka dni do znajomych lub krewnych. W tym czasie, karaluchy zostały odmrożone.

Jednak metoda ta nie nadaje się do radzenia sobie z nimi w mieszkaniu.

Mieszkanie jest możliwe, aby pozbyć się owadów, chroniąc ich dostęp do wody. Odbywa się to poprzez odkurzanie podejścia do kranów w łazience umywalka i toaleta borowego proszku. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt nie posiada zapachu i jest tani, ale jest trucizną dla karaczanów.

Nawet jeśli osoba nie umrze, to będzie zarażać innych i na pewno nie wróci do miejsca, gdzie się z nim spotkać.

Karaluchy boją się zapachu amoniaku, więc umyć podłogę z nim. Aromat cytrynowy zbyt nieprzyjemne. Plastry cytrusów ułożone na stole w godzinach wieczornych.

Jeśli znasz położenie gniazda karalucha i są w zasięgu, sypali wrzącej wody.

Z pomocą popularnych metod, aby szybko pozbyć się karaluchów jest mało prawdopodobne, ale nowoczesna chemia wykonać zadanie bez trudności

Jak szybko pozbyć się karaluchów

Aby szybko pozbyć karaluchów, można użyć środków chemicznych ani profesjonalnego środka dezynfekującego. Środki dla siebie kary owadów w domu sprzedawanego w sklepach sprzętu. Mogą to być żele, proszki, pułapki i inne rodzaje aerozol.

Usługi zawarta owady z mieszkania zakupionego w wyspecjalizowanych firm.

Aby się pozbyć długimi rogami chrząszczy, należy ściśle przestrzegać instrukcji dołączonych do leku. Na przykład, żele są stosowane w kropce listwy strefy w odstępach kilku centymetrów. Umieścić pułapki w miejscach, gdzie karaluchy. W ich centrum jest trucizną, która może zabić zarówno karalucha i wszystkich tych, którzy zostać zainfekowany przez niego. Aerozol jest rozpylany w mieszkaniu po uprzednim jej wytwarzania.

W czasie swoich działań opuszczenia terenu.

Najprostszym sposobem, aby szybko pozbyć się karaluchów – pozostawić wniosek o sanityzacji w mieszkaniu w specjalistycznej firmie. Specjaliści pomogą sprowadzić owadów i gwarancje dla tych usług. Zabijania karaczanów oraz ich larw, aby zapobiec ponownemu powstawaniu nieprzyjemnego okolicy pod wpływem siły techniki.

Będą one szybko i skutecznie zrobić wszystko.

Nowoczesne metody opuszczenie obiektu karaluchów

Dzisiaj można pozbyć karaluchów ultradźwiękami. Jest to jeden z najbardziej nowoczesne metody. Ze względu na fale, które generuje urządzenie domowe owady uciec i nigdy nie wrócić.

Ultradźwiękowy odstraszacz nie wpływa na ludzi i zwierzęta i owady tylko niedogodności. A wraz z karaluchów z domu pozostawiając błędy kleszczy i pcheł,.

Karaluchy przynieść wiele problemów. Pamiętam, jak w produkcie Korney Chukovskiy tylko coś jednego karalucha bać wszystkie zwierzęta, z ptaków i kończący hipopotama? I to jest w stanie ich tłum?

Książka skończyło się po prostu – brzana pecked wróbla. W życiu, aby sobie z nimi nie jest tak łatwo – to wszystko zależy od prawidłowo wybranej metody.

Share →