Jak pokonać lenistwo?

Jak pokonać lenistwo?

Jesteś coraz bliżej do snu. Na to jest tylko kilka kroków! Ale jeśli niedawno swoją ulubioną rozrywką było odłożyć sprawę na czym?

Nadszedł czas, aby zatrzymać to natychmiast!

Początek wiosny. ptaki śpiewają. Słońce ogrzewa. Ale. niestety. ptaki i słońce nie obchodzi. że mamy obowiązki. Wdrożenie, które wraz z nadejściem wiosny nie został odwołany. Jak zwrócić się do aktywnego trybu życia i pokonać lenistwo?

Idź instrukcje!

Prawidłowe rano. Sen nie jest mniejsza niż 8:00 dziennie. a gdy się obudzisz. staram się nie natychmiast wyskoczyć z łóżka. Kilka minut leżeć. pociągnij. Pomyśl nowego dnia. Nie bądź leniwy, aby wykonać ćwiczenia: zestaw pięciu minut od prostych ćwiczeń pozwoli Ci spać cały dzień. Bicze przemienny — świetny sposób, aby obudzić ciało. daje mu energię i witalność. Śniadanie — Zastaw prawo zacząć dzień.

Śledź tematów. tak było łatwe sera. zboża. owoce. zboża i soki.

Plan działania. Zamówienie. że wszystko będzie dobrze i szybko. musisz umieścić wszystkie plany na półkach. Sporządź plan działań na nadchodzący okres. Budowanie długoterminowych i krótkoterminowych planów. Pamiętaj: wielkie rzeczy, które muszą być podzielone na kilka etapów.

W ten sposób. dać twojej głowie jest czas na refleksję i relaksu.

Nie należy się. Najczęściej okazuje się. że ludzie spędzają dużo czasu na przygotowanie i herbaty. przeglądania poczty. aktualizować sieci społecznych. -seed nową kolekcję ubrań na ulubionych witrynach i inne nieistotne bzdury. Podczas tego rodzaju rzeczy. nie zauważysz. jak cenny czas ucieka. przydzielona do pracy.

Staraj się nie być rozproszony przez takie drobiazgi, a skupić się na pracy.

Uruchom ponownie. Układa się łamie. Po 20−30 minut 5 minut siedzieć w ciszy i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Po przerwie będzie można ocenić pracę wykonaną ze świeżym umysłem.

Ja — dobre dla Ciebie! Postaw się stan: na przykład. Jeśli zrobisz to. Jaka jest planowana. a następnie spotkać się zakup nowej sukienki. Wysokość wynagrodzenia zależy od wykonanej pracy. więc wszystko w Twoich rękach!

Czy opóźnione. Zabij lenistwo przed jej widocznych objawów. Najważniejszą rzeczą jest tu nie popełnić błędu. zbyt leniwy lub ARI. na przykład.

Osłabienie. blues. senność? Jeśli nie ma widocznych oznak choroby. niż te wymienione powyżej. to jest po prostu lenistwo. Zamiast prowadzić działalności. że nie jest w pełni ujmowane naszego umysłu i ciała!

Motywacja. Zrób coś. która będzie przypominać o znaczeniu pracy. Na przykład. Twoim celem jest, aby samochód. Zdefiniuj. co będzie. umieścić swoje zdjęcie na tapetę pulpitu komputera lub telefonu. Zrób wydruk. że przypomni ci. dlaczego wykonywać swoją pracę. Ponadto można kupić książkę z przejawów wielkich ludzi na celu. marzenia i motywacji.

Otwiera go. Kiedy czujesz. która relaksuje. cytaty i powiedzenia pewnością rozpieszczać ci siłę.

Opanował zarządzanie czasem. Sztuka możliwość zaplanowania swojego czasu, aby pomóc wymyślić bezpłatnej kawy chwilę. Żyjemy w świecie współczesnym. w którym nie ma miejsca concept « nie dotrzymać terminu», Czasami. wydaje. nie jest możliwe, aby mieć czas na wykonanie określonej ilości pracy w ciągu jednej godziny lub jeden dzień. tutaj, że musimy i umiejętności zarządzania czasem.

W wykonywaniu swoich obowiązków. idziesz do celu. marzyć. każdego dnia jest coraz bliżej. Dla dobra tej puszki i spróbować. Po prawem. Nie zapomnij dni postu. w którym można bezpiecznie spacer w parku z psem. obejrzeć film lub leżeć w łóżku cały dzień. patrząc przez starych fotografiach.

Ale nie dać się ponieść. z powodu lenistwa — trudna sprawa!

Share →