Jak pokonać strach. Emocje pod kontrolą!

Jak pokonać strach. Emocje pod kontrolą!

Jak pokonać strach?

Ogłoszenie: W artykule opisano metody kontrolowania emocji. Jak pokonać strach i chciwość przedsiębiorcy. Przezwyciężyć niezdecydowanie, strach przed porażką.

Psychologia.

Nie ważne jak przerażające rynku, wygramy,

z powodu strachu – jest przywilejem ubogich.

W chwili pisania serię artykułów na temat analizy do rynku i badania tego problemu w praktyce, zostałem zaproszony do refleksji na temat strachu w handlu i doprowadzić swój punkt widzenia problemu. Celem artykułu jest zebranie wszystkich elementów handlu strachu, co jest naprawdę problemem strachu na rynku i dlaczego niektórzy przedsiębiorcy obawiają się, podczas gdy inni śmiało nurkować w oceanie liczb, błyskawiczne zmiany szaleńczym tempie handlu i stać się zwycięzcami.

Myślę, że jeśli czytasz ten artykuł, problemy rynku jesteś zainteresowany nie mniej niż ich własnych problemów zdrowotnych. To sugeruje, że rynek przyjść tylko wysoko wykształconych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ ludzie wiedzą, że jednym z najbardziej dochodowych sposobów istnienia jest zapewnienie niewyczerpane źródło dochodu, który w rzeczywistości, a jest na rynku walutowym. Jednak przychody niezbędne do inwestowania profesjonalnie.

Jak wiecie, umiejętne zarządzanie finansami na rynkach międzynarodowych pozwala uzyskać taką możliwość. Nadchodzi naszych specjalistów na rynku do dalszego wzrostu i zwiększenia inwestycji. Ale jak się okazuje później, umiejętne inwestowanie na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo łatwa rzecz, ale w rzeczywistości nie jest wcale tak.

Gdy przedsiębiorca kilka operacji i zamknięta ze stratą, a następnie zaczyna zdawać sobie sprawę, że to śliska trzymać ryby nie jest łatwe.

Zastanawiając się nad problemem udanego handlu i analizowanie działań wielu osób, doszedłem do wniosku, że w rzeczywistości nie jest coś, co boi się przedsiębiorcy. Ale to się boi, nie boi się słowa i strah- źródło zniszczenia. Przezwyciężyć strach przed porażką tak trudne, jak być najlepszym wśród najlepszych. Każdy z nas zawsze szuka prostych sposobów na rozwiązanie problemów i nie przywiązują wagę do zjawiska strachu. Ale w rzeczywistości to właśnie on w stanie sprawić, że działania, aby ruch, aby zatrzymać i zastanowić się nad ich działaniami.

Najciekawsze jest to, że strach przed doświadcza zarówno profesjonalistów jak i zwykłych handlowców, początkujących i sprawdzonych inwestorów. Oto powody, dla których nie ma strach i niezdecydowanie :

1. Strach przed utratą wszystkich, że przedsiębiorcy, czyli oszczędności.

2. Strach przed krytyką ze strony rodziny i przyjaciół.

3. Strach przed ubóstwem.

4. Strach przed utratą reputacji i prestiżu wśród kolegów.

5. Strach długu.

Każdy z tych rodzajów lęku może spowodować odpowiednią reakcję sprzedawcy. Oczywiście, jeśli ktoś jest obecny strach przed jakimkolwiek konkretnym obiektywnego powodu to jedno, ale jeśli czuje strach we wszystkich kierunkach, to jest zupełnie inna, tym więcej powodów, większą siłę strachu, co do zasady, to prowadzi do utraty zaufania Ja i kolejne niepowodzenia w życiu, a szczególnie to w handlu. Jeśli osoba jest w stanie przezwyciężyć strach przed własną rękę, ta osoba jest bardzo silny, wie, czego chce i jak to osiągnąć, to taka osoba, aby osiągnąć cel staje się o wiele łatwiejsze, a on rozumie i czuje przewagę w stosunku do innych.

Co do zasady, większość przedsiębiorców pochodzą z rynku, aby uzyskać pieniądze, a jednym z powodów, i najbardziej strach – Utrata samym jakość. Każdy, kto pracuje w rynku, chcą zarabiać każdy przedsiębiorca handlu w nadziei, że to i każdy przedsiębiorca boi się porażki, ale niektóre z nich, w końcu, jest to po prostu porażka, a ktoś z powodzeniem robi wszystko. Tak to jest jak naukowcy zauważyli, strach zawsze zwiększa straty, a maleje, gdy dobry czas, aby wyjść z rynku.

Dlatego też, w celu zminimalizowania ich obawy na rynku może zminimalizować tylko zawody przegrane. Z reguły nieudane przedsiębiorcy zaczynają głośno krzyczeć, że rynek nie jest możliwe, aby zarobić, a ci, którzy zarabiają chyba po cichu robić swoje zyski, pobierania i usuwania zysku. Doświadczają sam strach. jak ty, ale wierzą w siebie, niezależnie od wyniku sprawy.

Metody kontroli emocji

Ogłoszenie: Metody emocji kontroli. Jak pokonać strach i chciwość przedsiębiorcy. Przezwyciężyć niezdecydowanie.

Chciałbym zaproponować metodę walki ze strachem, wytworzonej przez pieniądze zmartwień. W celu zminimalizowania swoje obawy powinny:

1. Monitorowanie rynku i handlu na papierze. Tylko w stałej analizy każdego z transakcją i nieudanym wyjściu z systematycznej analizy transakcji rynkowych, możliwe jest, aby zminimalizować strach, bo będziesz psychicznie przygotować się nie tylko wygrać, ale również do strat.

2. Zawsze należy zainwestować minimalną kwotę na rynku, który jest znaczenie strat nie był bardzo duży, ale jeśli udanej transakcji może być dumny ze swojego sukcesu. Na przykład, można spróbować umieścić na konto kwotę można zarobić miesięcznie. Utrata tej kwoty nie trafi wiele można sobie pozwolić, ale to będzie główną motywacją do pracy i badania rynku i daje znaczną pewność, wiadomo stłumić strach.

3. Minimalizacja strach może pomóc edukacji. Tak, że wiedza pozwala zrobić kilka dobrych ofert, a niektóre nieudane, więc trzeba się ciągle uczyć, aby podnieść ich poziom w handlu.

4. Stała komunikacja z udanych handlowców. Myślę, że lista ta powinna być na tyle przezwyciężyć swój strach początkowo. Najważniejsze, aby położyć podstawę do walki z terrorem i wtedy wszystko będzie przechodzić przez siebie i poczujesz udanej przedsiębiorcy.

Co z ciebie ludzie powiedzą, że staniesz się biedny, nie bierz tego do siebie, bo można zbankrutować, ale do ubóstwa. Przedsiębiorców działających na rynku, uważany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie i są w stanie nie tylko zdobyć pieniądze, ale także dać im. Na przykład, pan Soros rozdziela pieniądze jako filantrop.

Jest to sztuka życia, cieszyć się pracy i nagradzać ich sukcesu innym.

Zostań pewni siebie i cieszyć się życiem, bez strachu przed utratą. Prędzej czy później będzie wygrać, bo chcesz.

Prezydent i zarządzania międzynarodowego funduszu hedgingowego

Hedge Fund Management Almaz

Aleksander M.Mazurkevich

Kategoria: Jak pokonać strach i chciwość przedsiębiorcy. Przezwyciężyć niezdecydowanie. Metody kontroli emocji.

Share →