Jak położyć linoleum na starej drewnianej podłodze krzywej

Jak położyć linoleum na starej drewnianej podłodze krzywej

OPIS PRODUKTU

*** Jest to wysokiej jakości masy do napawania, powodując zarówno cienkie i grube i służy jako podstawa dla końcowego podłodze (np, płytki ceramiczne, dywan, podłoga z tworzywa sztucznego).

ZAKRES

Jest on używany w celu dostosowania drewniane bazy (Boardwalk, płyta wiórowa), jak również podstaw jastrychów cementowych, betonowych, jastrychów z lanego asfaltu, jastrychów anhydrytowych, płytek ceramicznych i kamienia naturalnego w dekoracji wnętrz.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Wszystkie podłoża muszą być oparte. Primer służy do zmniejszenia właściwości powierzchni i chronić podstawę od wilgoci zawartej w kit. Ponadto ulepszone przyleganie masę stosowanych.

Teren jest objęty pomocą, jeżeli w przyszłości będzie płytek ceramicznych lub kamienia naturalnego.

Na zakończenie elastycznych i tekstylnego pokrycia, jak również mozaiki parkietów, jako startera powinien być stosowany.

Przygotowanie podłóg drewnianych

Sprawdzić płytę szczelność i, jeśli to konieczne, w celu ich wzmocnienia za pomocą śrub. Wosku, resztek lakieru i lany i usunąć kurz i zanieczyszczenia.

Szwy i otwory gruntownie naprawione akrylanu uszczelniacz. Akrylowa Gdy suche (około 1-2 godzin), lub podkładu może być stosowany w ilości 100 gramów na metr kwadratowy. Suszy warstwę nakłada podkład masy wymaganej grubości.

Flakeboards Przygotowanie

Testowanie wytrzymałości, czystości, itp w taki sam sposób, jak opisano powyżej. Do gruntowania użyć podkład lub szybkość 100 gramów na metr kwadratowy. Suszy warstwę nakłada podkład masy wymaganej grubości.

Przygotowanie powierzchni z betonu, cementu, asfaltu obsady, siarczanu wapnia suchego jastrychu.

Podstawa, aby sprawdzić zgodność z normą DIN 18365. Do stosowania podkładu lub w wysokości 100 gramów na metr kwadratowy.

Powłoki na bazie cementu startera lub rozcieńczony wodą w stosunku 1: 1.

Suszy warstwę nakłada podkład masy wymaganej grubości.

Przygotowanie powłok ze starych płytek ceramicznych i kamienia naturalnego

Sprawdź moc płytek. Usuń pozostałości produktów do pielęgnacji i zanieczyszczenia. Do gruntowania lub użyj szybkość 100 gramów na metr kwadratowy.

Suszy warstwę nakłada podkład masy wymaganej grubości.

Monolityczne ogrzewanie podłogowe

Podczas pracy z monolitycznego ogrzewania podłogowego należy kierować niezbędnych instrukcji ZDB «Płytki ceramiczne i płyty, kamień naturalny i betonowe bloki w budowie ogrzewania podłogowego» i «Elastyczne, tekstylne i parkiety z ogrzewaniem podłogowym», Ponadto, należy użyć dodatkowych zaleceń w lipcu 1984 i DIN 4725, część 4.

Jeśli wyświetlacz musi być uruchomiony podczas masowego stosowania konieczne jest, aby na 24 godziny przed temperatura powierzchni podłogi nie przekracza 18°S.

Temperaturę tę należy utrzymywać przez co najmniej trzy dni po naniesieniu masy. I dopiero po, że temperatura może być stopniowo zwiększana (około 3°Na dzień).

STOSOWANIE

Masę miesza się z czystej wody zimnej. 25 kg zmieszano w pojemniku z 5,5 litra wody, wlewa się uprzednio za pomocą miksera z prędkością nie większą niż 600 obr / min do uzyskania jednorodnej mieszaniny, bez grudek.

Masę następnie do 15 minut, do osiągnięcia żądanej grubości (maksymalnie 15 mm). Stosując masę kielni rozłożony na powierzchni. Masa rozprzestrzenia tworząc gładką powierzchnię.

Jeśli chcesz umieścić kilka warstw mas, musi być natychmiast po powierzchni jest dostępna do przejścia na jeszcze wilgotną powierzchnię do zastosowania kolejnej warstwy. Jeśli tak, to z jakiegoś powodu nie jest możliwe, należy poczekać, aż poprzednia warstwa wyschnie całkowicie, a następnie nałożyć podkład lub przed nałożeniem kolejnej warstwy masy. Jeśli kilka warstw może być zastosowana do masy, całkowita grubość nie powinna przekraczać 15 mm.

WNIOSEK elastyczność i tekstylne pokrycia podłogowe, jak również mozaika parkietowa, w sprawie mas

Określenie masy ekspozycji w gotowości do zawarcia Elastyczne pokrycia podłogowe i podłogi zależy od grubości warstwy i wynosi 1-2 dni. Jeżeli istnieją wątpliwości co do chęci nałożonej warstwy powinna być do pomiaru wilgotności szczątkowej przez metody węglika wapnia (metodą CM.

Share →