Jak położyć podłogę w domu

Jak położyć podłogę w domu

Układanie podłogi w swoim domu – nie jest łatwym zadaniem. Piętro dostać ciepłe, gładkie i nie skrzypią podczas chodzenia, trzeba wziąć odpowiedzialność za sprawy.

Konieczne jest, aby przygotować wiele materiałów: deski, trzyma się tyle, sklejki lub płyt gipsowo-włóknowe do izolacji wymaga min. wełna lub keramzyt. W odpowiednim materiałem hydroizolacji dachów i impregnacji drewna, nawet ochronnej dla pianę i pergaminie.

Z góry, przechowywania płyt z belek w pokoju, będzie to wyrównać poziom nawilżenia, aby uniknąć skręcania i skurcz.

Na podłodze leżał warstwę pokrycia dachowego z zakładką na ścianie, stawy stawy muszą być uszczelnione. Legary są umieszczone z odstępem 0,5 – 0,6 m, rozliczenia od ściany – co najmniej. 10 – 15 cm Poziomica wyrównać je poziomo, w razie potrzeby, załączając uszczelkę.

Konieczne jest, aby opóźnienie impregnacji i podłoży.

Następny spędzić dumpingu gliniec po brzegi bary poprawić schumoizolyatsii, można stosować i minuty. wełny.

Podłoże deski mocowane za pomocą śrub. Krótkie deski określone tak, że węzeł był na opóźnienia, pozostawić "dylatacja" między ścianą a płytkami na 1 – 1,5 cm.

Zakończył podłodze leżał pergamin i umieścić płytę pilśniową sklejki lub gipsu. Powstały szczelina między ścianą a podłoża pianki montażowe wypełnienia.

Share →