Jak pozbyć się brodawek na rękach

Jak pozbyć się brodawek na rękach

Brodawki na rękach nie tylko stworzyć wiele niedogodności, ale nie wyglądają bardzo estetycznie. Każdy posiadacz takich łagodnych nowotworów niezwłocznie zwrócić się ich pozbyć, a można to zrobić na różne sposoby. Teraz szczegółowo opisać, jakie metody usuwania brodawek oferują lekarzy i kosmetyczek i jak można pozbyć się brodawek na rękach w domu.

Jedną z głównych przyczyn brodawek na ręce bardzo pospolitym wirusem brodawczaka, który jest nadawany w kontakcie z innymi chorych zakaźnych lub ich ruchomości. Wirus się jako narośle mogą spowodować niską odpornością lub silnego stresu. Godne uwagi jest to, że po wytworzeniu pierwszej brodawek może następować bezpośrednio po ich rozkład w całym ciele.

Metody medyczne do usuwania brodawek na rękach

Nowoczesne technologie pozwalają dokładnie określić charakter występowania, możliwości eliminowania brodawki i funkcje. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach, usuwanie brodawek może spowodować poważne problemy, tylko lekarz może określić dokładnie, ile jest możliwe usunięcie guza. Wielu z nich żyje z brodawkami na wiele lat, przyzwyczaiłem się do dyskomfortu, ale jeśli stają się bardziej bolesne, zaczęła rosnąć w wielkości lub krwawienie, a następnie jak najszybciej do lekarza.

W nowoczesnych klinik oferuje następujące metody usuwania brodawek na rękach:

 1. Laserowe usuwanie – Najbardziej skuteczne, bezbolesny i nie wymaga szczególnej troski. Procedura trwa mniej niż pięć minut na miejscu i nie jest małe brodawki wgłębienie dyskretny.
 2. Usuwanie brodawek krioterapii. On pali guzy z ciekłym azotem, które nie pozostawia żadnych blizn na skórze i ran.

 3. Usuwania brodawek przez elektrokoagulacji, co odbywa się za pomocą prądu o wysokiej częstotliwości pozostawia brodawki płytkie blizny.
 4. Chirurgiczne usunięcie, które pozostawia skórę zauważalnej blizny.

Jak pozbyć się brodawek tradycyjnych metod

Jeśli brodawki na rękach to łagodne nowotwory i ich ilość nie jest bardzo duży, można spróbować je usunąć się za pomocą sprawdzonych metod ludowych:

 1. Klopovnika trawy chwastów w wysokości trzech łyżek parze dwie szklanki wrzącej wody. Poprzez 02:00 drenażu infuzyjnej, ogrzano do 40º oraz przez 10 minut w nim ramię pływaka, która jest utworzona na brodawki.
 2. Weź cebulę wydłużony kształt i pokroić wzdłuż cienkich płyt. Umieszcza je w głębokim pojemniku i wypełnić górną połowę filiżankę octu. Zamknąć pojemnik z pokrywką i zostawić w ciemnym miejscu o 2:00.

  Każdej nocy przed snem nałożyć na jednej płycie cebuli na brodawki i uszczelnić tynku.

 3. Dziennie smarować powierzchnię brodawek soku świeżego glistnika.
 4. 3 łyżki suszonych estragon, zalać szklanką wrzącej wody, odcedzić przez 03:00 i wykorzystywane do kompresji.

 5. Z Kalanchoe pierzaste liście miąższ i stosuje się grubą warstwę na brodawki, krawat bandaż i pozostawić na noc.
 6. Świeże liście glistnika dokładnie mielona i dodać trochę wazeliny. Powstały maści co smaruje brodawki na rękach.

Tradycyjne metody są naprawdę pomogło wiele osób, aby pozbyć się brodawki na rękach, ale w każdym razie nie należy zapominać, że w istocie są brodawki narośla, których eliminacja należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością.

Ten artykuł jest osobista opinia autora i tylko dla celów informacyjnych. Aby rozwiązać problem, należy skontaktować się ze specjalistą.

Share →