Jak pozbyć się cellulitu na udach i pośladkach?

Jak pozbyć się cellulitu na udach i pośladkach?

FAQ uczestnicy Master Class " Przestań cellulit!",

  • Czy jest możliwe, aby pozbyć się cellulitu?
  • Dlaczego pojawia się cellulit głównie na udach i pośladkach?
  •  Dlaczego cellulit jest problemem wyłącznie kobiet?

Przed udzieleniem odpowiedzi na tego rodzaju pytania, trochę motywacji do kontynuowania walki z cellulitem. Zawsze należy pamiętać, że cellulit jest tylko tłuszcz, który gromadzi się w podskórnej warstwie tłuszczu skóry na powierzchni najbardziej osłabionych mięśni zanikowych, i nie pozwól nikomu przekonać.

Nie jest to choroba, w zależności od wielu cenionych lekarzy. W oparciu o ich teorii, okazuje się, że cała populacja kobiet na świecie, 98% pacjentów z cellulitis. (Można to nazwać cellulitu epidemii).

Czy jesteś gotowy, aby odróżnić rzeczywistość od mitów. Czy nie?

Ale poczekaj, to dlaczego w udach i pośladkach cellulit bardziej widoczne, ponieważ używamy mięśnie ud i pośladków, znacznie częściej niż inne mięśnie ciała, takich jak chodzenie i bieganie.

Faktem jest, że podczas chodzenia są wykorzystywane przede wszystkim dużych mięśni, takie jak

Ponadto, jak widać z Rysunek 1.2  na nogach są inne, mniejsze mięśnie, które siedzą bezczynnie podczas chodzenia, a nawet działa.

Na przednie i tylne nogi  90 mięśni, a korzystanie z nich tylko 9 mięśni, które jest tylko 10% wszystkich mięśni nóg.

Tak więc pozostałe 90% zanik mięśni, tzn po prostu stać się wiotki i luźne. I to powoduje ich osłabienie i gromadzenie tłuszczu na wewnętrznej tylnej części uda i pośladki.

Praca na tworzenie nowych ćwiczeń, byłem w szoku wysokości nóg mięśni, choć wcześniej studiował anatomiyu.No spowodowane jeszcze większa niespodzianka liczbę niewykorzystanych mięśni.

To był dla mnie upadek jabłkiem na głowie wielki Newton, kiedy wynalazł prawo przyciągania.

Więc zostawmy nudne teorię anatomii i przejść do praktyki, do akcji!

W celu przywrócenia napięcia mięśniowego i wzmocnić mięśnie potrzebują wystarczającego tempa (niestety jeden biegania i chodzenia nie zrobi).

 Konieczne jest zatem przeprowadzenie specjalny kompleks ćwiczeń z oporu (trening siłowy), które łączą mięśnie do pracy synergistycznie.

Ta praca mięśni, które obejmuje kilka grup mięśniowych zaangażowanych w realizację złożonego ruchu.

Wystarczy podłączyć i głębokie warstwy mięśni znajdujących się w pobliżu kości, ponieważ te ćwiczenia trzeba zachować równowagę.

Dlaczego cellulit występuje tylko na kobiety?

Pierwszą przyczyną cellulitu u kobiet jest osłabienie mięśni na skutek procesów fizjologicznych w organizmie po 30 lat. A jak u młodszych kobiet lub dziewcząt, ze względu na brak specjalnych ćwiczeń lub siedzący tryb życia, jak również niezrównoważonej diety.

Aby wzmocnić mięśnie, które dają im tonu, elastyczność siły potrzebne hormonu testosteronu. Dlatego kobiety muszą trenować mięśnie bardziej niż mężczyźni. jak żeńskiej testosteronu ciała jest dziesięciokrotnie mniejszy niż u mężczyzn.

Z kolei ciało kobiety produkuje estrogen, żeński hormon płciowy, który określa znacznie większej ilości tkanki tłuszczowej u kobiet w porównaniu z mężczyznami.

Wreszcie kobiety początkowo wyższe procentowe wymagane dla życia tłuszczu niż mężczyźni. Jak może pamiętacie z książki " Odchudzanie Secrets" to jest 10-13% wagi ciała, a u mężczyzn jedynie 1-3%. Dlatego cellulit skłonność do 98% kobiet i tylko 3% mężczyzn.

Albo nie zapomnij zostawić komentarz!

Share →