Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? Utrata tłuszczu z brzucha w domu

Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? Utrata tłuszczu z brzucha w domu

Masz długie dręczony przez duży brzuch i chcesz pozbyć się brzucha? Wtedy jesteś na – w tym artykule dowiesz się, jak pozbyć się brzucha szybko i skutecznie. Dziś na ulicach wielu miast w Rosji można zobaczyć młodych dziewcząt i kobiet, które wydawały się niemal doskonały rysunek, ale jeszcze trochę brzuch "pałeczki" i chcieli, aby pozbyć się nadmiaru.

Wystarczy sprawdzić nasze porady i masz stosunkowo krótki czas, aby pozbyć się brzucha, który był ostatnią przeszkodą na drodze do harmonii i piękna.

1. Zebrane zabiegi wodne.

Zabiegi wodne jest prawie idealnym sposobem, aby pozbyć się brzucha. Ale w żadnym wypadku nie uważam, że teraz mamy zamiar nauczyć się pływać na duże odległości, aby osiągnąć i być na równi z zawodników. Dla skutecznego oczyszczania wody wszystko, co trzeba – prysznic. Kiedy bierzesz prysznic, spróbuj strumieniowo wszystkie skierowane do obszarów problemowych, czyli na brzuchu i talii.

Jeśli nie możesz tak po prostu strumień wody, po prostu masować brzuch z rąk, można umieścić w ręce trudnym rękawic dla bardziej wydajnego efektu.

Możesz pozbyć się brzucha i przy pomocy kąpieli rosyjskich. Niech tylko nas zgadza się, że idzie do kąpieli, nie weźmie ryby i piwo. Gdy w wannie będzie wystarczająco gorąca para, po prostu wziąć miotłę i poparte żołądek tak długo, jak to możliwe.

Po zakończeniu procedury kąpieli, weź specjalny krem ​​antycellulitowy i zastosować go do żołądka. Jeśli nie jesteś pewien następujące procedury obowiązują warstwę kremu na brzuchu, a potem, gdy żołądek jest stopniowo wraca do normy, mogą tworzyć fałdy, które będą również psują wygląd ciała. Dodatkowo, mogą pojawić się problemy skóry i jamy brzusznej, który rozpada się.

2. Dodać do masażu

Generalnie masaż doskonale pomóc wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej i uczynić skórę na brzuchu gładka i elastyczna. Oczywiście, lepiej zwrócić się do profesjonalnego masażysty, który jest biegły w tym konkretnym przypadku, ale jeśli nie można skorzystać z masażu nie dość tanie, po prostu może masować siebie.

Tylko podczas masażu, zrobisz sobie trzeba będzie wziąć pod uwagę pewne niuanse. Pamiętaj – nie koniecznie w masażu dużego nacisku na brzuchu lub ścisnąć skórę palców. Czy masaż jest proste i nie wiele Push, masaż – to nie wymusza działanie, a prawie lekkie głaskanie.

Masaż powinien przynieść ci przyjemność, ale nie ból.

Podczas masażu brzucha starać się ruchy rąk mogą być bardziej intensywne, ruch kołowy w tym samym czasie uważane za najbardziej skuteczne. Konieczne jest, aby dokładnie przetrzeć, zagnieść skórę brzucha. W tym przypadku, "Rozwiązać" tłuszcz podskórny i będzie stopniowo "palić",

Podczas masażu, należy nie tylko do zasięgu ręki, wykorzystania i naciśnięcie pierwszego paliczka palców. Po pierwsze, z dobrym skutkiem trzeba zrobić ruch okrężny wyciągnięcie ręki, a skóra stopniowo nagrzewa się i możesz przejść do bardziej "ciężki" procedury. Następnie szybko, jak jest ono wciągane i uwalniane fałdy tłuszczu na brzuchu.

Tylko ważne jest, aby zrobić to wszystko z palcami jednocześnie dla największej wydajności.

Różne Schipatelnoe rozciąganie ruchu kołowego powinno być przeprowadzane nie tylko w jednym kierunku – w alternatywnym ruchu od strony lewej do prawej i z góry do dołu. Po masażu, także promazhte brzucha krem ​​na cellulit, a po zmniejszeniu żołądka fałdy prawie nie pozostanie. Razem dla niektórych dwa tygodnie widać już pewne zmiany w pozbyciu się brzucha.

3. trzymać bezpośrednio lub kilka słów o wystającym

Prawdopodobnie dobrze wiedzą, że raczyć jest przyczyną wielu problemów z ludzkiego ciała. Należy także pamiętać, że gdy pochylony człowiek, jego maszyna jest zawsze pełnego relaksu, a to jest zwiastunem wyglądu brzucha, choć mały na początku. Kiedy idziesz gdzieś, czy coś po prostu starają się zachować zawsze rację, więc będziesz stale lekko rozciągnąć mięśnie brzucha, które nie pozwolą po pozbyciu brzuch ponownie, aby go odnaleźć.

Jest w stanie zrobić proste ćwiczenie wycofać swój żołądek, więc okresowo będzie również męczy mięśnie w żołądku i zapobiec "rosnąć", Jeśli nie trudno, po prostu pójść, gdy nieustannie starać się utrzymać żołądek w, więc ciągle umożliwić prądu do mięśni brzucha.

4. Ćwiczenie

Możesz myśleć, że pozbycie się brzucha może być wyrażona tylko powyżej metod, ale się mylisz. Czy trzeba okresowo wykonywać, które bardziej niż cokolwiek innego zapewni Ci stały i odpowiednio napięty brzuch piękny i zdrowy wygląd.

Stąd potrzeba zaangażowania w sport i to jest bardzo przydatne w pozbyciu się brzucha lub zapobiegania jego wystąpieniu. Postaraj się, że pojawiły się w blokach prasowych, ale proszę, nie sprawiają, że sam w sobie. Jest to nieco inna kwestia.

Huśtawka naciśnij codziennie, jeśli to możliwe, więc można stopniowo ogrzać się i "palić" nadmiar tłuszczu w jamie brzusznej.

Jeśli jesteś w trakcie ćwiczeń dla abs uczucie zmęczenia lub jeśli zaczniesz ból brzucha, po prostu zatrzymać się i powtórz ćwiczenie na razie pewnego czasu ból pójdzie doskonale. Jeśli czujesz ból następnego dnia po uruchomieniu huśtawka prasę, to nie należy się dziwić ten fakt – to jest całkiem normalne dla początkujących.

5. czyste od kurzu i zanieczyszczeń

Metoda ta jest dość rzadkie, próbując pozbyć się brzucha. Jednak metoda ta jest popularnym z wielu ludzi, co można zobaczyć na pozytywnych opinii w Internecie.

Więc przyjrzyjmy się tej techniki, a jak wiadomo, "na wojnie wszystkie środki są dobre",

Po pierwsze, jeżeli zdecydowałeś się oczyścić z toksyn, należy przede wszystkim, konsultacje ze specjalistą. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo, że można uszkodzić ciała i jest bardzo ważny. Metoda ta jest w zasadzie bardzo prosta.

Ogólnie rzecz biorąc, należy wiedzieć, że przyczyną brzucha może być nie tylko w postaci tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ale także obecności toksyn w organizmie, które zakłócają normalną pracę żołądka i jelit, a więc jedzenie nie jest trawiona prawidłowo i utworzonej tkanki tłuszczowej.

Ty, jak większość Rosjan, prawdopodobnie zdegustowany Sprawdź co postawić sobie lewatywę. Ale rozumiem, że czasami jest to wymagane, i podobne wydarzenia, które w tym samym czasie są skuteczne i znaczne korzyści. Generalnie kurs terapii klizmennoy powinny być wykonywane codziennie.

Rozwiązania jest zwykle używany 1,5-2 litra lekko osolonej wodzie. Procedury największej działania powinny być prowadzone o dwa tygodnie. Po tym kursie, do prowadzenia działalności tego rodzaju nie muszą, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pogorszenia stanu zdrowia i ciała.

Nie należy zapominać, że w tym czasie, to jest wszystkich tych 14 dni powinny być spożywane w dużej ilości wody każdego dnia.

6. Jedz i użyteczne

W tej kwestii myślę, dlatego wszystko jest jasne, ale powiem, że w niektórych punktach. Generalnie nie jest całkowicie opuszczony, co najmniej przez okres pozbyć się brzucha słodkie, w każdym razie, nie nadużywać piwo. Piwo i słodkie bardzo wielki wpływ na wzrost w jamie brzusznej.

Co jakiś czas, trzeba będzie zrobić tak zwane dni na czczo, kiedy należy jeść tylko jogurt lub ser. Nie tylko trzeba zrobić te dni zbyt często, w przeciwnym razie istnieje ryzyko często zmęczony i mieć możliwość przepracowania.

To wystarczy, aby zrobić te dni, raz w tygodniu.

Share →