Jak pozbyć się wszy i gnid na zawsze

Jak pozbyć się wszy i gnid na zawsze

Jak pozbyć się wszy? W społeczeństwie, założona zdania, że ​​głównym winowajcą jest wesz ludzka nieuczciwość. W tym przypadku wszawicy dawna być pokonany przez długi czas, jak higiena osobista, zwłaszcza wśród mieszkańców miejskich dla wielu lat na najwyższym poziomie.

Ale mimo to pytanie – jak pozbyć się wszy? co zrobić, gdy były wszy u dziecka? – Mimo to nadal dręczyć nas.

W rzeczywistości, czystość nie jest gwarancją głowy wszy. Ofiarą tych owadów może być każdy. I, jeśli jest grupą dzieci, które są stale w bliskim kontakcie ze sobą, na przykład, w żłobek, przedszkola, szkoły, lub wówczas prawdopodobieństwo wystąpienia choroby wzrasta chorobowych.

Wielu ludzi wierzy, że przez wszy i gnid jest lepiej pomóc różnych preparatów farmaceutycznych, które po prostu trzeba umyć włosy dziecka – i wszystko może bezpiecznie czekać na pomyślny wynik. Zwłaszcza te fundusze w każdej aptece w obfitości, i nie trzeba kupować żadnych przepisów kulinarnych. Te rozwiązania mogą być różne maści, szampony, żele itd Ponadto, istnieją środki folk, których stosowanie przynosi często nie tylko oczekiwany efekt, ale może być bardzo niebezpieczne. A rodzice nadal mycia głowy dziecka z tych leków, a wynik nie jest. Dzieci i dorośli nie znajdą się miejsca – dzieci od stałej swędzenie, które nadal gnębić, dorośli – od niepokoju dla swoich dzieci. Chodzi o to, że substancje chemiczne – nie jest panaceum. Eksperci twierdzą, że ich sprawność nie przekracza 50%.

Ponadto, mogą być bardzo szkodliwe dla dzieci i kobiet w ciąży.

Rzeczywiście, jak szybko pozbyć się wszy bez szkody? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest użycie metody mechanicznej. Na przykład efekt można przyspieszyć za pomocą prostowania włosów. Przenieść go na wszystkich pasm, z samych jego podstaw. Ale najbardziej skuteczny sposób uważa się za czesanie głowę za pomocą grzebienia.

Do tych celów można użyć zwykłego grzebienia, ale najlepiej jest zakupić specjalny metalowy grzebień AntiV, nie tylko absolutnie nieszkodliwe dla zdrowia, ale również przyczynia się do osiągnięcia w walce z owadami doskonały wynik. Grzebień nie ma warunków pracy i nadaje się dla wszystkich członków rodziny. Tak więc, jeśli myślisz o tym, jak pozbyć się wszy na dobre, najlepsza odpowiedź na to pytanie będzie specjalny grzebień AntiV.

Inne sposoby, aby pozbyć się wszy i gnid na zawsze

Wszy lub wszy uważana za chorobę, która wpływa na część populacji w obszarach, w których jasno wyrażonych klęsk żywiołowych i kryzysów, sytuacji gospodarczej lub społecznej. Zazwyczaj dotyka przede wszystkim ludzi, wszy, które można przypisać do ubogich rodzin i nie przestrzegać podstawowych zasad higieny. W gęsto zaludnionych obszarach metropolitalnych ludzie z różnych klas i różnych opieki są często w kontakcie ze sobą. Dzieje się to w komunikacji publicznej, instytucji medycznych i opieki zdrowotnej, szkół i przedszkoli.

Dlatego też, nawet zabezpieczone i wykształcona osoba nie może być ubezpieczony od głowy wszy. Opiera się ona przede wszystkim na dużą płodność wszy. że siedlisko wybrać osobę do włosów i skóry.

Życie wszy mała – żyją tylko jeden miesiąc. W tym czasie samica wesz może złożyć do 140 nitów gdy warunki są korzystne dla temperaturę r. Okazało się, że korzystne temperatury na rozrodczość nitów mieści się w zakresie od 20 do 32 stopni Celsjusza.

W jeden dzień, dorośli mogą opóźnić nie więcej niż 4 jajka. Nitów lub jaja wszy w kształcie gruszki. Kamieniarstwo nitów Mieszaninę następnie rozdzielono klejenia za pomocą którego nitów mocno przytwierdzone do włosów.

W celu pełnego ucieczka nitów i nie wystarczy do wyeliminowania wszy od wszystkich wszy. Jeśli głowica pozostaje nitów. Choroba może rozgorzeć ponownie po dwóch lub trzech tygodni. Dlatego leczenie powinno być przeprowadzone w ciągu jednego lub dwóch miesięcy, aby zakończyć zniszczenie nie tylko wszy. lecz również nitów.

Do tego celu kilka metod.

Sposoby radzenia sobie z wszy

Mówią, że w leczeniu choroby jest zawsze trudniejsze niż zapobiegać. W przypadku wszy zwykle działa z dużym prawdopodobieństwem sukcesu. Dlatego aby zapobiec wszy jest wymagane:

-starannie wdrożyć zasady higieny osobistej;

-sprawdzić stan głowy i włosów u dzieci i wszy nitów. zwłaszcza po kąpieli w miejscach wypoczynku i spotkań towarzyskich z rówieśnikami;

-zwracać uwagę na skargi dzieci swędzenia.

Po wykryciu wszy powinny korzystać z nowoczesnych środków farmaceutycznych do zniszczenia wszy i zapewnienia osobistego i sanitization prześcieradła.

Najbardziej skutecznym sposobem, aby szybko pozbyć wszy jest ścinania włosów. Ogolony w „zera” głowa nie jest już miejscem, gdzie mogli hodować wszy. Aby na stałe ucieczka owady, przed ścinaniem potrzebę przetwarzania głowę i włosy starannie zebrać i spalić.

Jeśli fryzura, z jakiegokolwiek powodu, aby przeprowadzić praktyczne, to rozwiązanie może być tylko chemiczne leczenie głowy pacjenta i następujące zabiegi mechaniczne na końcu pozbyć nitów.

W identyfikacji dziecka wszy zakażenia powinien natychmiast dostać w drogerii specjalny szampon, który pomaga na krótki czas, aby zneutralizować owady ucieczka przez ich czesanie. Należy pamiętać, że szampon nie zabija wszy i nie gwarantuje ich całkowity zanik włosów. Jego stosowanie musi być połączona z grzebieniem Antiva.

Wśród środków ludowej, które są wykorzystywane do niszczenia wszy dorosłych jest nafta. Rozcieńcza się olejem słonecznikowym i obficie zwilżoną włosów. Na głowie jest umieścić plastikową torbę i mocno dokręcone. Owady z trującymi oparami nafty tracą zdolność do poruszania się, a po 20-30 minutach można prać i czesane głową. Procedura ta pomoże ucieczka wreszcie od wszy.

Metoda ta ma jednak dużą liczbę szkodliwych skutków ubocznych, takich jak włosy i oleistą uszkodzonej skóry głowy.

Obróbka mechaniczna włosów

Czesać się żyje wszy i pozbyć nitów stosowane nie tylko środek plastikowe, lecz stosuje się mieszaninę nafty i mydła pyłu. Po pierwsze, głowa pacjenta dokładnie zbadane, przetestowane na obecność żywych owadów i ustalić gdzie największe zatory nitów. Jajka wszy czesankowej cienkiej grzebień. Powtarzające się czyszczenie mechaniczne pozwala na przesuwanie nitów i wyciągnąć je na końcu włosa lub dotknąć jej szczotkę do włosów. Aby zapewnić, że pozbyć nitów Można chodzić po lokówki do włosów lub elektryczna prostowania włosów.

Wysoka temperatura zapewni śmierć nitów i zapobiec dalszej reprodukcji wszy.

Nie powinny być używane do niszczenia wszy czysta nafta, może spalić skórę. Przed użyciem, co oznacza na zawsze ucieczka owady należy ustalić brak alergii u pacjenta do określonego obiektu. Do leczenia i zniszczenia wszy wszy i nitów u osób z długich włosów, istnieje potrzeba ich skrócenie. Wydarzenie to pomaga szybko radzić sobie z owadami, więc przepraszam za wypadanie włosów nie powinno, jak zdrowe i czyste włosy szybko przywrócić dawną długość.

Istnieje jednak sposób, aby zachować i włosy i zdrowie: grzebień Antiva.

Share →