Jak pozbyć się zgagi metod ludowych

Jak pozbyć się zgagi metod ludowych

Komentarzy: (17)

Każdy z nas przynajmniej raz cierpiał z powodu zgagi. Uczucie, szczerze mówiąc, nie jest to przyjemne. Co zrobić, jeśli nie masz żadnych środków zgaga, kiedy ich potrzebujesz?

Wymagane jest korzystać z tradycyjnych leków. Porozmawiajmy o zgaga bardziej szczegółowo.

Przyczyny zgaga

Przed rozpoczęciem rozmów na temat sposobów zwalczania zgaga. trzeba zrozumieć, co to wszystko zgagę.

Przede wszystkim, zgaga – nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku. Zgaga jest związane z rozlewając kwaśnych zawartości żołądka do przełyku i żołądka, dwunastnicy i perystaltyki przełyku. Może wystąpić zgaga w wyniku pewnych chorób, takich jak choroba wrzodowa z podwyższonym poziomem kwasowości żołądka, pęcherzyka żółciowego, zapalenie błony śluzowej żołądka. Ale Zgaga może wystąpić u osób zdrowych.

W tym przypadku, wygląd zgagi związane z indywidualnym nietolerancji określonego rodzaju żywności. Zgaga występuje często u kobiet w ciąży.

Jak pozbyć się zgagi w domu

Jak pozbyć się zgagi za pomocą jęczmień

Medycyna ludowa od czasów starożytnych znane jest tylko sposobem na pozbycie się zgagi owsa lub jęczmienia. Wszystko, co musisz zrobić – jest do gryzienia przez kilka minut lub kilka ziaren jęczmienia, owsa, przełykając ślinę. Zgaga powinna uspokoić.

Jak pozbyć się zgagi za pomocą nakrętek

Rub lub zmielić w moździerzu i orzechami lub słodkich migdałów. Weź zmiażdżonych orzechów jedną łyżkę.

Sok z surowego ziemniaka zgaga

Doskonały środek na zgagę jest sok z surowych ziemniaków. Ziemniaki obrać, umyć, natrzeć na tarce. Z otrzymanej masy wycisnąć sok. Weź sok raz lub dwa razy dziennie na jedną łyżkę (na ciężką zgaga dla dwóch osób). Można także wziąć soku trzy razy dziennie dla jednego łyżeczki na pół godziny żywności dolarów.

Należy podkreślić, że powinien podjąć tylko sok owocowy.

Woda mineralna z zgaga

Weź mineralnej wody alkalicznej. Należy zauważyć, że wystarczy kupić wody w butelki szklane.

Skorupki zgaga

Pomoc z zgaga puszki i jaja, a raczej skorupka jajka. Ugotować jajka na twardo, obrać ze skorupki, a następnie starannie przeszlifować go. Trzy razy dziennie, wziąć pół łyżeczki pokruszonych muszli.

Gryka zgaga

Jeśli zgaga powtarza się każdego dnia, a nie środki nie pomogą, trzeba codziennie na czczo zjeść miskę kaszy gryczanej. Ponadto, ważne jest, aby pić dużo wody. Spróbuj też jak najwięcej, aby ograniczyć ilość tłustych w codziennym menu.

Inne środki folk na zgagę

  1. Spróbuj również otrzymać napar z arcydzięgla. Aby oznacza to trzeba wziąć suszonych liści, korzeni i nasion Dzięgiel litwor i bić je na proszek. Szczypta otrzymanego proszku jest konieczne, zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na piętnaście lub dwadzieścia minut. Po upływie tego czasu infuzji jest gotowy.

    Weź tego środka powinno być trzy razy dziennie.

  2. Aby to oznacza, że ​​będzie trzeba się kieliszek wina lub wódki, jak również dwie łyżeczki korzenia goryczki. Posiekanego korzenia goryczki wlać wino lub wódkę i pozostawić przez dwadzieścia jeden dni. Weź otrzymane po to oznacza czas niezbędny do trzech razy dziennie przed posiłkami dla dwóch łyżek.
  3. Przygotuj herbatę ziołową. Aby to zrobić, wymieszać jedną łyżeczkę suszonego kopru, pokruszony jedną łyżeczkę koperku i jedną łyżeczkę anyżu.

    Wszystkie składniki powinny być dokładnie zmieszane razem. Po tym, jeden zbiór łyżka rozpuścić w szklance wody. Aby skorzystać z tej Oznacza sprostać zgaga trzeba pić codziennie przez jedną lub dwie filiżanki tego napoju herbaty z łyżeczką, aby być – po jednej łyżce co kilka minut, aż dopóki atak nie zatrzyma zgaga.

    Należy również zauważyć, że chociaż skuteczność tego sposobu, niemożliwe jest nadal Fennel zestaw więcej niż sześć tygodni.

Share →