Jak prać ubrania z dołu?

Jak prać ubrania z dołu?

Twoje pytanie:

Jak prać ubrania z dołu?

Mistrz odpowiedział:

Różne rodzaje dół kurtki można teraz znaleźć na prawie co druga osoba w zimnych porach roku. Są to zarówno dorosłych jak i dzieci, niezależnie od ich statusu społecznego i płci. I nic dziwnego. Taka odzież jest bardzo wygodne i dobrze zabezpieczone przed zimnem. Na dobry powód rozwój piór zaangażowani specjalnie dla urządzeń arktycznych wyprawach.

W związku z piór praktyczność prędzej czy później właściciel odzieży, trzeba go umyć. I wtedy pojawia się problem: jak zmyć kurtkę?

Rozwiązanie wygodne byłoby – dać kurtkę w dół do pralni chemicznej, gdzie wykonać zadanie profesjonalnie i skutecznie. Jednakże, w taki sposób, aby oczyścić ubrań lepiej po okresie zimowym, kiedy ciepłej odzieży są usuwane w celu przechowywania. Za każdym razem, płatnej do czyszczenia przez zanieczyszczenia dół kurtki głupie, ponieważ wymaga nie tylko znaczne nakłady pieniężne, ale także czasu. Dodatkowo, należy dowiedzieć się, w co się ubrać, gdy odzież jest do czyszczenia. W wyniku tego, mamy do czynienia z własnymi zmywania kurtki.

Aby wykonać tę procedurę, prawidłowo i uniknąć uszkodzenia odzieży, nie jest konieczne, aby zapoznać się z niektórych cech produktu oraz zaleceń materiał do czyszczenia.

Co znajduje się wewnątrz kurtki w dół?

Ludzie zwani dół kurtki wszystkie pozorne „Wielkość” Ciepłe kurtki, niezależnie od tego, co jest w środku z nich. Ta kurtka puchowa nadziewane Eider, łabędź, kaczka lub gęś dół. W tym przypadku etykieta na ubrania będzie znak z napisem «dół». Jednak, aby zobaczyć takie etykiety nie może często, tym bardziej, że te kurtki są bardzo drogie. Zasadniczo rynku dostępnych zaciągnięć, wewnątrz której znajduje się mieszanina puchu piórem. W tym przypadku etykieta będzie napis «Pióro» (pióro).

Te dwa gatunki są prawdziwe kurtka w dół, co wymaga szczególnie ostrożnego traktowania, jako niewłaściwego mycia może uszkodzić materiał.

Poza tym możliwe jest, aby sprostać kurtkę, znany również jako kurtki, ale zawierać materiałów izolacyjnych, takich jak wełna »-« wełny, bawełny »-« mrugnięcia, «pustych włókien», «poliestrowej” i „fiberteck» – izolacji syntetycznej. Taka odzież jest znacznie łatwiejsze do mycia, ale to wymaga bardzo ostrożnego podejścia.

Jeśli nauczysz się jak prawidłowo myć w dół kurtki, a następnie można bezpiecznie zastosować swoją wiedzę i innych izolowanych kurtki zimowe. Warto zauważyć, że producenci Pióro puchowe ubrania i twierdzą, że to absolutnie nie można prasować lub umyć. Mimo to, wielu właścicieli przedsiębiorczych znaleźli niektóre ze sposobów, które omówimy poniżej.

Jak prać kurtkę w dół w pralce?

Warunki mycia dół kurtki zredukowane do odpowiedzialności osobliwości wypełniacz – puch. Ma zalety, takie jak lekkie i ciepła, ale jest bardzo niewygodne w użyciu. Zbiera kurz, grudek, gdy mokry, jest absorbowane detergentów i złe pieszczotę. W związku z tym, liczba reguł powinny być zbadane przed praniem dół kurtki:

1. W pralce na raz tylko jeden zmyć kurtkę.

2. Dostosuj temperaturę wody myjącej nie przekracza 30 stopni.

3. detergentu stosowanie prostych cieczy, takich jak mydła w płynie, lub zakup specjalnego sprzętu.

4. Umyj się na delikatnym cyklu o najniższym obrocie.

5. Przed przystąpieniem do prania usunąć kurtkę na lewą stronę, jęknął guziki i suwaki.

6. Ustaw płukania co najmniej trzy razy.

7. spin produkcji przy niskich prędkościach.

Niektóre kurtki dół wyposażone są w specjalne kule do prania. Kładli ubrań w bębnie pralki, która wraz usunięte i suszy. Większość kurtki są sprzedawane bez tych kul, ale to nie problem. Przedsiębiorczy gospodynie powinni zastąpić je piłek tenisowych.

Umieścić w pralce 2-3 kulki, które podczas prania nie będzie zawiedziony pogniecione.

Nie używać proszku do prania! To jest bardzo trudne do mycia je później. Jeśli bym jeszcze śpi w pralce, a następnie wzrośnie o 2-3 razy tryb lub ręcznie wypłukać.

Naciśnięcie i suszenia obserwacji w pralce z piłek tenisowych.

Łagodnym zanieczyszczeń dół kurtki można prać ręcznie. Metoda ta może być bardziej delikatna niż rzecz do prania do pralki.

Jak zmyć kurtkę ręcznie?

Jeśli musisz wyczyścić kieszenie, kołnierz lub mankiet, a następnie zanurzyć w dół kurtki nie jest całkowicie niezbędne. Weź miękką szmatkę i zwilżyć je łagodnym szamponem lub mydłem. Następnie stosuje się narzędzie na skażonej strefy i pocierać trochę dłonią lub miękką szczotką.

Spłukać pianę powinny być mokre tkaniny.

Jeśli zdecydujesz się myć puff całkowicie, a następnie powiesić na wieszaku nad wanną. Spienić go szmatką z mydłem, a następnie spłukać wodą z prysznica. Jeśli Kurtka wykonana jest z materiału wodoodpornego, nie zmoknąć wypełniacz, a kurtka jest jasne.

Jeśli materiał jest wodoodporny, łatwy do zalać obficie wodą zmoknąć zarządzany tylko wierzchnią warstwę nadzienia.

Jak osuszyć dół kurtki?

Jeśli używasz do suszenia pralka, dodać do kilku piór złoża piłek tenisowych. Oni powalony i nie pozwolić, aby trzymać się razem. Ustawianie czasu o 02:00.

Następnie powiesić kurtkę na wieszaku i zostawić go na chwilę w sali do wyschnięcia wewnętrznych warstw podłoża. Dopiero po tym ubrania można ukryć w szafie.

W każdym razie, nie należy używać do suszenia dół kurtki grzejników lub innych źródeł ciepła. Gorące powietrze będzie długopis kruche, to straci swoje ciepłe jakości. Suche dół kurtki musi być w pozycji pionowej, przy okresowo wieszaki, rozciąganie i kręcąc się puchu i celowo nie stłoczeni w tym samym kierunku.

Sprawdź te zalecenia i zdecydować, że jest łatwiej: zaryzykować i zrobić pranie w domu, czy wydać pieniądze i odwołać się do pralni chemicznej. W każdym razie, to będzie nie tylko ciepłe i stylowe dół kurtki, ale czyste.

Share →