Jak przedłużyć swoje życie ..

Jak przedłużyć swoje życie ..

Możesz łatwo dodać sobie kilka lat życia, jeśli się do prostych zasad: jeść zdrową żywność, ćwiczenia i sledovt te 10 zasadami.

Nauka żyć zdrowego stylu życia jest łatwe, jeśli robisz to stopniowo. Dowodem na to jest wskazówek Rosalind Ryan.

1. Nie zapomnij buraki

Jak dziwne, jak się może wydawać, buraki mogą być tajną bronią w walce z wysokim ciśnieniem krwi. To jest główny powód, dla choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, zawały serca i przedwczesnej śmierci odpowiednio.

2. Pozbądź TV

Jak stwierdzono, ludzie w swoim życiu prowadzone na kanapie w średnio 10-15 lat, połowa z nich przed telewizorem. Eksperci doradzają, lepiej ograniczyć pole i zrobić coś dobrego dla zdrowia.

3. Odrzuć ciasteczka

Grupa naukowców z Uniwersytetu w Singapurze ostatnio, że zapach czekoladowych ciastek w sklepie może kobiety wydają na ubrania niepotrzebne. Zapach ten aktywuje w mózgu w miejscu, które wymaga natychmiastowej nagrody. Więc lepiej jest odmówić ciasteczka całkowicie.

4. Embrace jako sposób na poprawę zdrowia

Przytulić partnera oznacza, nie tylko, aby pokazać szczerą postawę, ale również chronić serce. Badanie przeprowadzone przez University of North Carolina w 2005 roku, okazało się, że obejmując ukochanej przez przynajmniej 20 sekund, zmniejsza ciśnienie krwi i poziom hormonów stresu kotizola.

5. Jedz mniej soli

Codziennie jemy około 9,5 gramów soli, jednak nadmiar soli może zwiększyć ciśnienie krwi i zwiększa ryzyko chorób układu krążenia.

6. Spacer w słonecznej pogodzie

Aby dostać się do spraw zdrowia z natury, wyjść na zewnątrz w słoneczny dzień. Promienie słoneczne padają na skórę, pozostawić organizm do produkcji witaminy D, która pomaga w walce z chorobami serca, depresji, osteoporozy, a nawet niektórych nowotworów.

Share →