Jak przekonać mężczyznę w łóżku?

Jak przekonać mężczyznę w łóżku?

Wielu ludzi wierzy, że kobiety muszą być sobą, aby tak jak ludzie. Jednak łóżko – jest to wyjątek od reguły. W tym przypadku konieczne jest pokazanie talentów aktorskich umiejętności i proszę kochanka.

Jeśli żona zaskoczony swoją drugą połowę, dzięki czemu życie intymne różnorodna, bogata, zamienia się w pięknej uwodzicielki, będzie się tylko silniejszy miłuje swoją żonę, aby była szczęśliwa. Tak, jak zadowolić mężczyznę w łóżku?

Jak przekonać mężczyznę w łóżku: lubi

Co mężczyźni jak kobiety czują intuicyjnie, więc nie ma tu żadnych tajemnic. Oto lista rzeczy, jak żona

 • Mężczyźni kochają, gdy kobiety wykazywać inicjatywę w seksie, to jest ich bardzo ekscytujące.
 • Oni także miłość do eksperymentowania. Seks może stać się nudne i stają się nudne.

  Dlatego też, różnorodność to  nie zaszkodzi.

 • Kobiety wierzą, że rozdzielczość jest zbyt – nieprzyzwoite, ale młodzi ludzie zaufanie seksualności, jak luźne.
 • Piękna bielizna – miły dodatek, ale nie robią na niej zakład.

  To jest bardziej ekscytujące modele w kolorowych czasopismach.

 • Jak przekonać mężczyznę w łóżku?

  Porozmawiaj z nimi o seksie, lubi tę rozmowę. Mężczyźni są nieprzyjemne sobie sprawę, że dla dziewczyny seks – jest «brudny»,

 • Pose jeźdźca również jak człowiek. Możesz namiętnie wygięte ciało, jęki, że przyniesie go do szaleństwa. Ponadto, będzie on odwołać się do pozycji misjonarskiej, kobiety na brzuch lub nogi rzucony na szyi.

 • Mężczyzna ładne płci wiedzieć, że partner otrzymuje od intymności przyjemności, kiedy  daje jęki rozkoszy. W związku z tym, że jest gotowy do rozmowy po seksie, moczyć razem.
 • Wszyscy mężczyźni kochają seks oralny.

  Jeżeli kobieta chce się podobać mężowi w łóżku, to jest to najlepsze rozwiązanie, które z pewnością zostaną docenione. Kiedy ulubiony organ tajnych pieszczoty, chodzi o pełnej radości.

 • Seks analny również Następujące silniejszej płci, ale mało tego przyznać, bo waha się oferować wersję swojej pani.
 • Jak sprawić, by człowiek szalony w łóżku? Szepcząc mu do ucha o uczucia, namiętności, itp Szept w stanie nikogo.

Jak przekonać mężczyznę w łóżku: strefy erogenne

Aby spotkać człowieka w łóżku, trzeba znać stref erogennych dla mężczyzn, to są miejsca na ciele, które przyniesie przyjemność.

Strefy erogenne głowy i twarzy. Wszystkie sexy gry rozpoczyna się od pocałunku, więc język i usta są bardzo wrażliwe. Również dobre efekt masażu świątyniach głowy, grodzi włosów, dotykając twarzy.

Jest również wrażliwy na całowanie, dotykanie i szyi. Dotknij musi ona palców lub dłoni, ale to nie było łaskotało. Piersi, zwłaszcza męskie sutki ma wiele zakończeń nerwowych.

Dlatego, jeśli delikatnie dotykać ich i pocałować człowieka napalone.

Pleców i pośladków jak strefy erogenne. W celu ich stosowania, to zaleca się gwoździami kręgosłupa jednak rozdzierania skóry. Wrażliwy ziemi – między łopatkami. Całowanie lub gryzienie to miejsce, moja żona mogła zaskoczyć męża w łóżku. Pośladki, lekko przycisnąć seksuologów doradzić pat na niego.

Działania te zwiększają napięcie. Specjalny efekt można osiągnąć naciskając na brzuch do swoich pośladkach mężczyzn. Ten sam obszar erogenne to miejsce z moszny do odbytu.

Jednak, dotykając go, należy upewnić się, że te działania są jak partnera, jak to jest praktycznie zakazane strefy.

Lekarze wywołać skóry na wewnętrznej stronie ramion i nóg obszaru zwiększonej czułości. Delikatny dotyk do tych miejsc prowadzi człowieka w stan podobny do Nirwany. Możesz też masować ramiona i nogi, szczególnie skuteczny wpływ będzie się po ciężkim dniu.

Człowiek wynagrodzi starania ukochanej.

Genitalia – najbardziej wrażliwe strefy erogenne. Wszyscy ludzie, jak dotknięcie moszny i penisa. Pieszczoty ręce, język ten obszar może przynieść żadnego przedstawiciela silniejszej płci do ekstazy.

Jak przekonać mężczyznę w łóżku: dać mu intymną niespodziankę

Relacje między mężem i żoną w łóżku powinno być jasne i kolorowe. Żona w błonie wewnętrznej powinny być rozluźnione, a przynajmniej od czasu do czasu podnieść żona sexy niespodzianek.

Po kilku latach małżeństwa, seksu jest dość nudne, aby każda odmiana będzie spontaniczność. Na przykład, człowiek wie, że seks jest możliwe tylko w nocy – pożądane jest, by uwieść go po południu, że nie będzie stać.

Człowiek uwielbia kontemplować swoją ukochaną zadbane, w pełni sukienka. Aby intymność bardziej kolorowe, można «wystroić» jego ciało: muszka na łańcuchu pasa lub wiszącej, aby tymczasowy tatuaż, itp

Podekscytowany mężczyzna i odporność. Zaleca się nie od razu mu dane i grać dla ludzi, czułem się zwycięzcą. W rezultacie, nie było silne pragnienie i kobieta. Żona przynajmniej czasami musiał zadowolić się eksperyment w seksie.

Możesz znaleźć fantazyjny partnera i przejąć inicjatywę «Aktualizacje» w błonie wewnętrznej.

Jak zadowolić mężczyznę w łóżku każda kobieta decyduje samodzielnie na podstawie żony pragnień i ich możliwości. W przypadku korzystania z powyższych zaleceń, można wnieść go do pełnej ekstazy.

Share →