Jak przeprowadzić zaprojektować pokój dziecięcy

Jak przeprowadzić zaprojektować pokój dziecięcy

Kochamy, aby Twoje mieszkanie przytulne. Szczególnie ciepło musi być pokój dziecka. Porozmawiajmy o rejestracja pokoju dziecka.

Tak więc, zapraszamy – dekoracja pokoju dzieci.

Tak więc, zapraszamy – dekoracja pokoju dzieci.

Na którego smak zalegalizować dziecko

Niektórzy rodzice wolą dostarczyć do pokoju Twojego dziecka «dorosły» Meble, powołując się na fakt, że wcześniej czy później dziecko dorasta i kłopoty z wyborem i przegrupowania będzie mniej.

Jednak miejsca musisz się zarejestrować w kategoriach hobby dziecka, ale rzeczywistość dzieci nie istnieje w tych samych praw jak osoby dorosłe.

Pokój dziecięcy powinien być jak bajki magicznej krainy, która pomaga na emocjonalny i fizyczny rozwój dziecka i nie stanowią zagrożenia dla niej.

Jeśli pokój jest planowane na 12-15 lat, dzieci, to nastolatek meble i młodzieży mody. Znajdź wspólny język z nastolatek. przekonać wybrać meble razem, a reszta projektu pokoju dziecka, on będzie / odebrać już własnych (zasłony, obrazy i plakaty).

Jak wyposażyć przedszkole?

Dokonywanie pokój dziecięcy ma pewne cechy – .

1. Dzieci obejmuje wiele światów, służy również jako sypialnia, pokój dzienny, salon gier, gabinet i przechowywania licznych skarbów.

2. wyraźnie wyodrębnione tereny do rekreacji, rozrywką. Meble dla tego pomieszczenia powinien być przestronny i mobilne, trwałe i łatwe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

3. dziecko nie powinno być ostre krawędzie i wystające części, wszystkie powierzchnie muszą być gładkie. Bałagan przestrzeń nadmiaru mebli nie warto.

4. najbardziej udanych wersji – budowanych lub wielofunkcyjny mebel.

Budowa dziecięcego pokoju – światła i koloru

Dzieci muszą być jasne.

Przy wyborze oświetlenia należy uwzględnić, że światło powinno być wystarczające do nauki i rysunku, a w tym samym czasie nie powinna być twarda i podrażnienia.

W dzieci najlepiej mieć trzy źródła światła: sufit, ściana, i nightlight. Głównym kryterium przy wyborze oświetlenia w pokoju dziecka – bezpieczeństwa, więc zapomnij o szkła i modeli niestabilnych.

Ponadto, nie powinny one być ogrzewane, poza dziecko może się spalić. Byłoby miło, aby kupić oryginalnych opraw oświetleniowych dziecka, wykonanych w postaci ulubioną zabawkę lub postaci z bajek.

Aby wyposażyć pokój z miłości dziecka, to będzie przytulny i ciepły.

Wiele tendencję do nasycenia kolorów dziecka jasnych i nasyconych barw pokoju, a czasami zbyt uzależnieni od niego.

Wybierając kolor, co musisz wiedzieć na temat preferencji kolorystycznych dziecka, które zazwyczaj różnią się wraz z wiekiem.

Najmniejszy miłość jasne kolory: czerwony, fioletowy, różowy.

Dzieci w wieku od dziewięciu do jedenastu lat przez grupy pokroju pomarańczowy, żółty i zielony.

Po dwunastu ulubiony kolor staje się niebieski. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich dzieci, ale w większości.

Spróbuj połączyć podobne w tonie i delikatnych kolorach: ścian, sufitu, podłogi muszą być koloru światła i meble — trochę ciemniejsze.

Nie używaj zbyt kontrastowe połączenia, nadmiar paleta kolorów — kolorowe meble, kolorowe zabawki i kolorowe tapety – może być dziecko nerwowego.

Powierzchnia pokoju powinny dobrze reagują na mokrej i suchej czyszczenia, jest ciepły, przyjemny w dotyku i ciekawe wzornictwo.

Ściany w przedszkolu powinna być płaska i gładka, chropowata powierzchnia, może uszkodzić dziecko.

Przy wyborze tapety, kolor, wspaniały, zwykły, należy pamiętać, że wszystkie dzieci mają tendencję do rysowania w najbardziej nieodpowiednich miejscach. Więc staram się zbudować mur tylko dla tej klasy, jest oklejona tapetę lub po prostu «tapety do malowania»,

Podłoga w pokoju dziecięcym powinna być ciepła i poślizg. Lepiej jest położyć dywany lub wykładziny jego, tak, że dzieci mogą skakać bez strachu i upadek.

Sufit w przedszkolu daje nieograniczone możliwości kreatywności.

Jest to możliwe do reprezentowania gwiaździste niebo, zdobiące jego miesiąc lampę lub chmury. Nie mogą latać ptaki, samoloty i latawce. Najważniejsze, że było to przyjemne dla dziecka.

Warianty rejestracji dziecka

Wielu rodziców zaczynają się wnętrze przedszkola wciąż czeka na dziecko. to znaczy, podczas ciąży matki.

Ale wraz z rozwojem dziecka i zmiany pokoju dla dzieci. Pierwsza zmiana, co musisz zrobić, gdy dziecko obraca 5-6 lat.

Kolejne zmiany mogą być dokonane w wieku 10 lat i 13-14 lat. Te związane z wiekiem cechy dzieci – muszą być brane pod uwagę.

Pokój dziecięcy może być zaprojektowane w różnych kształtach – od bajkowej scenerii do swoich ulubionych tematów do gry komputerowej. To kwestia gustu dziecka.

Być może Twoje dziecko będzie korzystać z sali, wykonane w stylu żeglarskim.

Włącz dziecko w pokład statku z sterówce, Most, drabiny i maszt nie jest takie trudne.

Powieś łóżko, czy schody, jak statek, liny, zasłony popłynie na ścianach i suficie – wyposażenie morskie, łodzie lub ryby.

Ponadto, niebieskie skala pokoju będzie uspokajający wpływ na dziecko, nawet jeśli to nie jest trochę hałaśliwy.

Nie mniej ciekawe spojrzenia klirens pokój w dżungli: dużo zielonych pnączy, drabin linowych, zwierząt, mebli w postaci stłuczki, drzewa…

Dzieci mogą być najtrudniej, a w tym samym czasie, najbardziej interesujące z punktu widzenia wzornictwa.

Czy ten wspaniały pałac lub jaskinia zbójców, kawałek wyspy lub leśnych mieszkania cudzoziemców lub czarodziejów, to wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Wystarczy spróbować na chwilę stać się dziecko i zdecydować, co chcesz na swojej stronie.

Urządzenia do wielu fantazji. Ale najważniejsza zasada, że ​​muszą być przestrzegane dla rodziców – pokój powinien sprostać gustom dzieci i nie pokój roditeley.Obustraivayte dzieci, myśląc, jak dziecko.

Share →