Jak przerwania ciąży w pierwszych etapach w domu?

Jak przerwania ciąży w pierwszych etapach w domu?

Nie jest tajemnicą, że młode kobiety w niektórych sytuacjach są zdecydowane na aborcję w domu, a nie w specjalistycznej placówce medycznej. I to jest wyjaśnienie. Często dokonać aborcji u kobiet po prostu nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. W odniesieniu do młodych dziewcząt, są bardzo boi się reakcji rodziców w ich wiadomościach, i, oczywiście, strach reklamy z boku.

Ale niezależnie od przyczyny, nie prowadzą, zanim w końcu zdecydować się na przerwanie ciąży we wczesnym stadium w domu, rozważyć plusy i minusy, aby uniknąć niepożądanych konsekwencji.

W placówce medycznej postępowania ginekolog działania zgodnie z oczekiwaniami, co pociągnęłoby za sobą mniejszą stratę dla zdrowia kobiet. A aborcja, która odbywa się samodzielnie w domu, może i nie prowadzić do śmierci. Ale lepiej jest unikać.

Na będziemy rozmawiać o tym, jak do przerwania ciąży we wczesnym stadium.

Metody aborcji w domu

Na początku ciąży (6-12 tygodni) aborcji przerywają leczenie, a pod koniec ciąży jedynie możliwy sposób aborcji zabiegu chirurgicznego.

A teraz, niech dowiedzieć się więcej o tym, co metody aborcji stosowany przez kobiety w domu.

1.Tak, wspólne środki aborcji w pierwszych etapach domu jest musztardy. Do tej kąpieli jest napełniony gorącą wodą proszek przelano do niego. Potem wchodzi do zbiornika z gorącą wodą i pozostaje tam przez dłuższy czas. Ciepłej wody powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co prowadzi do gwałtownego wzrostu ciśnienia w macicy prowadzi do otworu krwawienia.

W wyniku tego, wraz z przepływem krwi poza zarodka.

Oto tylko środek domu jest bardzo niebezpieczne dla kobiety! Krwawienie jest zwykle bardzo obfite i zatrzymać go bez pomocy lekarza na własną rękę jest bardzo trudne. Jeśli czas nie lekarza, próbując rozwiązać problem na własną rękę, bez pomocy wykwalifikowanego lekarza, masywna utrata krwi od kobiety może umrzeć.

Ale jest i druga strona tej metody aborcji. Jeśli procedura nie powiedzie się, a ciąża jest zachowana, jest prawdopodobieństwo, że dziecko urodzi się słaby i chory, może przynieść wiele frustracji i problemów dla matki do życia.

  • 2. Niektóre kobiety do przerwania ciąży w pierwszych etapach domu stosować wywar z wrotyczu.

    Należy zauważyć, że w piżmy są trujące. Spożycie kobiety te substancje zabijał płodu. Należy zauważyć, że sposób ten może również prowadzić do poważnych następstw. Martwe fetus często pozostaje w macicy po zaś zaczyna się rozkładać, co może prowadzić do zatrucia krwi, ogólnego zatrucia, a nawet śmierci.

  • 3. Wśród wszystkich znanych sposobów wcześniejszego przerwania ciąży sposób domu najbardziej szkodliwe jedną, która jest w użyciu ekstraktów roślin leczniczych, co prowadzi do skurczu macicy, co prowadzi do poronienia. Narzędzia te są jednak skuteczne tylko w początkowym stadium ciąży. Ale stosowanych ziół zawierają również substancje szkodliwe.

    Dlatego przedawkowanie lub długotrwałe stosowanie może wiązać zatrucia, które mogą mieć negatywny wpływ na wątrobę i nerki.

Przerwanie ciąży z ziołami

1. Niektóre kobiety lubią trawę rzeżuchy. Zbierają świeżej trawy, myte pod bieżącą wodą i przepłukać wrzątkiem. Następnie sproszkowany roślinę za pomocą szlifierki, a otrzymaną zawiesinę umieszczono w zagięte w kilka warstw gazy i wyciska sok. Sok rzeżucha rozcieńczyć przegotowaną wodą w stosunku 1: 2, przelać środki otrzymane w misce emaliowanej, czekając na to, aby gotować, a następnie przechowywać na małym ogniu przez 2-3 minuty.

Powstała kompozycja filtra i wziąć 1 łyżkę każdy 02:00.

2. Niektóre wziąć 2 łyżki roślin berberysu i wypełnić je ¼ kieliszek wódki lub alkoholu. Następnie bank lub statek, w którym barwnik jest gotowa, szczelnie zamknięto wieczkiem i usuwa w ciemnym miejscu przez 2 tygodnie. Po 2 tygodniach, podczas infuzji staje ciemny żółty kolor z kwaśnego smaku, powinno być 25 kropli 1 łyżka wody kilka razy dziennie.

W rzeczywistości sposoby aborcji w początkowych etapach wykorzystujących mnóstwo domu. Ale opisać ich wszystkich nie ma sensu, ponieważ stosowanie tych wszystkich środków ludowe dla siebie, biorą ogromne ryzyko. Przede wszystkim, to ryzykują swoje zdrowie.

Prawidłowe iść do szpitala na początku ciąży, aby umożliwić aborcji narkotyków.

Sposób zakończenia medycznych ciąży stosowanie specjalnych środków ułatwiających odrzucenie płodu przez ściankę macicy, w którym owoc jest usuwana razem z ciężkim krwawieniem menstruacyjnym.

Staraj się unikać niechcianej ciąży, antykoncepcyjnych, które są teraz bardzo wiele, a następnie nie trzeba iść do takiego kroku, jak aborcja. W nagłych przypadkach, gdy miał miejsce być niezabezpieczony stosunek seksualny, stosowanie leków zapobiegających ciąży. Leki te są wykonywane bezpośrednio po stosunku.

Chciałbym zaapelować do młodych kobiet. Panie, pamiętaj, że przerwanie ciąży bez opieki medycznej może skutkować utratą zdrowia i życia. Podejście do tego zagadnienia bardzo poważnie. W przypadku jakichkolwiek problemów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Tym bardziej, że we wczesnym okresie ciąży może rozwiązać ten problem nie tylko bezbolesne, ale z mniejszymi stratami dla zdrowia. Jeśli nie wiesz, co godzinę nie zajść w ciążę, jak przerwanie ciąży we wczesnym stadium i jak przerwania ciąży w późniejszych etapach. Przeczytaj nasze artykuły. Mamy nadzieję, że będą przydatne dla Ciebie.

Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Wysoko cenimy swoją opinię. Z góry dziękuję.

Share →