Jak przeżyć orgazm pochwowy: seksuolog Rady

Jak przeżyć orgazm pochwowy: seksuolog Rady

Uważa się, że 80% kobiet doświadcza pochwy orgazmu shutterrstock.com

Seksuologów nadal spierają się o klasyfikacji kobiet orgazm. Oprócz łechtaczki i pochwy, odizolowane macicy, odbytu, vnegenetalny. Ale są dwa główne pierwsza.

Orgazm łechtaczkowy jest uważany przystępne. Orgazm pochwowy jednak cieszyć, że nie ma w ogóle. O tym, dlaczego tak się dzieje i co pozycjonuje można spróbować osiągnąć orgazm pochwowy, mówi konsultant seksuolog Elena Bykow:

Zdaniem ekspertów, około 80% kobiet doświadcza łechtaczki orgazm. Fakt, że rozmieszczenie wszystkich kobiet łechtaczka raznoe.U niektórych jest blisko wejścia do pochwy, niektóre – Nieco dalej.

Dalej łechtaczka, mniej narażone na orgazm pochwowy, łechtaczka, jak nogi nie osiągają ściany pochwy, gdzie występuje, stymulacji. Rozmiar penisa nie ma znaczenia. Istnieją dwa główne czynniki: pewna postawy i mięśni pochwy rozwoju.

Przy wyborze pozy ważne, że zderzenie penisa z pochwy mięśni zmaksymalizować. Powinniśmy wybrać pozę, że członek napotkał na górnej części pochwy. Na przykład, w następujący sposób:

– Dziewczyna leży na plecach. Zgodnie z polędwicy – poduszki czy coś, uniosła miednicę.

– Dziewczyna w pozycji kolan łokcia.

– Dziewczyna na górze.

Mięśnie pochwy muszą być przeszkoleni. Zaciskając i luzowania jest wewnątrz penisa zwiększy przyjemne uczucie, że prędzej czy później doprowadzić do orgazmu pochwowego.

Aby trenować mięśnie są używane z Kegel Ćwiczenia Kegla sprzęt do ćwiczeń (kulki dopochwowe). Osiągnąć orgazm pochwowy jest to możliwe, musi trenować i nie bądź leniwy.

Share →