Jak przeżyć rozwód z mężem

Jak przeżyć rozwód z mężem

Jak pomóc sobie w rozwód i przejść

Rozwód – Jednym z najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Pomimo faktu, że w 70% przypadków rozwód wszczętego przez kobiety, to jest kobiety, które mają trudny czas w rozwodzie.

Dla kobiet, relacje, z definicji, są bardziej wartościowe niż w przypadku mężczyzn; kobieta po rozwodzie często pozostają bez wsparcia; ona ma najwięcej do ustanowienia nowego życia, i to nie zawsze jest łatwe do zrobienia w męskim świecie… W skrócie, Jak przeżyć rozwód z mężem – dla kobiet jest to bardzo poważna sprawa.

Przetrwać rozwód – znaczy żyć

I tu słowem kluczowym – przetrwać. Rozwód – zawsze jest strata. Utrata bliskiej osoby, utrata samej cząstki, utrata poprzedniego miejsca stałego i zrównoważonego życia. I, niestety, w magiczny sposób odciąć się urazy niemożliwe. Oni naprawdę trzeba przeżyć.

Ale doświadczenie tego okresu – Rozwód i jednorazowe wydarzenie, to tylko okres, który trwa około roku – mogą być różne. Tak jak przejść przez rozwód kobieta?

Możesz spróbować odwrócić, przesunięcie uwagi – szybko rozpocząć nowy związek, zostawić z głową w pracy, wypełnić nasze życia rozrywki. Jest to zazwyczaj zaleca się przyjaciół i krewnych. Wynik takiego przekierowania jest prawdopodobne, przewlekły ból straty i ryzyko powtórzenia błędów z przeszłości w relacjach.

Inną opcją jest, aby spróbować poczuć wszystko, co dzieje się wewnątrz. Uświadom sobie i zaakceptować uczucia, które powstają. Początkowo będzie bardzo trudne.

Ból utraty, obawa o przyszłość, poczucie oszukany złość na męża – ze wszystkim, trudno żyć.

Unieważnienie zamiast bólu

Ale po jakimś czasie, te uczucia ustępują. W ich miejsce przyjdzie poczucie pustki wewnątrz. Nie jest to również najbardziej przyjemne doświadczenie, ale właśnie w tym momencie zaczyna się ożywienie.

O ile, oczywiście, tak, aby wypełnić tę pustkę.

Pustka po utracie tytułu, pełne dobrych wspomnień. Dlatego próba uciec od negatywnych myśli i uczuć prowadzi do długiego i bolesnego doświadczenia straty, choć nie tak jasne.

Trzeba przewijać w kółko w pamięci wszystkich, że był ze względu na człowieka. Przebaczyć i przyjąć złe, starannie zachować dobre. Przypisywanie wspomnienia.

Przypisywanie wspomnienia wypełnić tę lukę.

Czasami jest to trudne do zrobienia samodzielnie. Warto zatem, aby ponownie i ponownie, aby porozmawiać o swoich uczuciach z tych, do których nie ma zaufania. W celu wymiany doświadczeń, aby pamiętać poprzednie wcielenia. To jest ważne, zrobił to jeszcze raz i jeszcze raz.

Powtórzenia są nieuniknione. Ale to się dzieje w kręgach jest uzdrowienie.

Rozwód z mężem po niewierności

Zalecenia te, na tyle dziwnie, możemy dać i tych, którzy próbują dowiedzieć się, jak przetrwać zdradę i rozwód. Pomimo faktu, że oszukiwanie nadaje przejmujący i tkliwość sytuacji, uciec od zmysłów, tłumią ich nie jest konieczne.

W takim traumatycznym sytuacji jest jeszcze bardziej ważne, aby nie być sama ze swoimi uczuciami. Ekspresowe gniew, żal, ból – nie tylko możliwe, ale jest to konieczne. Tłumione uczucia pozbawić negatywny wpływ na zdrowie fizyczne energii.

A co najważniejsze – tłumione uczucia nie zniknie. Oni tylko czekają na skrzydłach do stawienia się w całości w najbardziej odpowiednim momencie.

Tak więc, gdy ludzie pytają mnie, jak przetrwać rozwód z mężem, mówię, dla pełnego programu – Ze łzami, skarg i wspomnień. W końcu, jest także częścią życia. Nie przez to przejść, a następnie ukraść sobie kawałek życia.

Share →